ARA

Beğendiklerim

Sepetim

Satın Al

İndirim : 0 ₺

Toplam : 0 ₺

Yayınlanma Tarihi 08.10.2019 Saat Özellikleri

Yıldız Haritalı Saat Modeller

Hepimiz günlük hayatın koşturmacasında durup gökyüzüne bakmayı unutuyoruz oysaki bizi orada bekleyen kocaman bir mavi ve bir de yıldızlar var. Olsun, günün koşuşturmacasında göğe bakmaya vakti kalmayanlar için de yıldız haritalı saat modelleri var.

Kimimiz yıldızlarla çok yakın yakınayız kimimiz ise onların farkında dahi değil. Şöyle gece geç saatlerde başımızı yukarı kaldırıp baktığımızda çarşaf gibi bir gökyüzünde bolca yıldız görebilme şansımız var. Tabii ki bu biraz daha şehrin ışıklarından uzaktaysak.

Ancak hiç sorun değil, az önce de belirttiğimiz gibi yıldızların enerjisini yanında taşımak isteyenler için yıldız haritalı ve oldukça renkli Casio saatler mevcut.

yıldız haritalı saat

Yıldız Saati Nedir?

Yıldız saati, astrolojide yer alan yıldızların ve bu yıldızlardan oluşan bazı burçların saatinizin içine yansıtılması yani bir burçlu saat ortaya çıkmasıdır. Yıldız saati aldığınızda burcunuzun yıldızlarını her zaman yanınızda taşımış olursunuz. Koç, Balık, Terazi ya da Akrep... Hangi burçtan olursanız olun Casio'nun yıldız saati modellerinde kendi burcunuzu bulmanız mümkün olacaktır. Siz yeter ki burcunuzu ve saatinizi yanınızda taşımak isteyin.

Gökyüzü Yıldız Haritası Saatinizin İçinde

Casio’nun LTP-E0 serisinde her renkten ve tarzdan saatler bulunuyor. Dilerseniz çelik, dilerseniz deri kayış seçeneği mevcut. Aynı zamanda pembe, bebek mavisi, lacivert, fuşya, siyah gibi kadranlara da sahip bu seride saat akıp giderken sizler de aynı zamanda yıldızlara bakabiliyor olacaksınız.

Gökyüzü yıldız haritası yanında olsun isteyenler, taktığı saatler tarzına tarz katmak isteyenler için özel olarak üretilenCasio LTP-E0 serisinden önerilerimizi sizlerle paylaşmak istiyoruz.

İlk olarak bu seride öne çıkan renklerden birisi olan Casio LTP-E02D-4ADR kol saatinden bahsetmek istiyoruz. Analog tipi makine, dayanıklı mineral cam ve oval kasa şekli ile birlikte özelilkle pastel tonlarını tercih eden kadınlar için oldukça iddialı ve bir o kadar da keyifli bir model. 

yıldız haritası nedir

Ben pembe tonlarını istemem şöyle gökyüzü gibi mavi tonlarında olsun diyorsanız da hemen imdadınıza Casio LTP-E06L-2ADR modelinin koştuğunu söyleyebiliriz. Lacivert renkteki deri kayışı ile birlikte onu tamamlayan siyah kadran rengi mükemmel bir derinlik verirken kasanın çelik olması ise yepyeni bir boyut katıyor. 

Bu serinin en temel özelliklerinden bir tanesi ise 29 gr. Gibi oldukça hafif bir ağırlığa sahip olması. Aynı zamanda 32 mm kasa çapı, 39 mm kasa yükseliği ve toplamda yalnızca 7.3 mm kasa kalınlığı ile oldukça elegan bir duruşu da sahip.

Kasa renginin gri olması da bu seride öne çıkan detaylardan biri. Kayış ya da kadranda değişen renklerin tam tersine Casio, bu seride kasa rengini gümüş rengi tutarak yıldızların parlamasından ilham aldığını bir kez daha ortaya koymuş durumda.

yıldız haritalı saat satış

Yıldız haritalı saat almak istiyorsanız, gece gündüz hiç fark etmez mutlaka yıldızlara bakmak, onlardan ilham ve belki de kendi burcunuzun yıldınızı bu saatlerde keşfetmek istiyorsanız çok doğru yerdesiniz. Çünkü Casio size bu ihtiyacınızı hemen verecek ve siz de Casio’nun sağlam saatlerinden bir tanesine sahip olmanın mutluluğunu yaşayacaksınız.

Son olarak tıpkı diğer tüm saatlerde olduğu gibi saat tercihinizi nereden yaptığınız da önemli. Casio’nun Türkiye’deki resmi distribütörü olan Ersa Saat’in online alışveriş sitesi ersasaat.com.tr’den Casio’nun dilediğiniz modelini seçebilir, 2 yıl garanti ile birlikte sahip olabilirsiniz. Aynı zamanda güvenli alışveriş, vade farksız taksit, ücretsiz kargo gibi pek çok diğer özellikten de faydalanabilirsiniz.

Ana Sayfa

Menü

Sepetim

Profilim