ARA

Beğendiklerim

Sepetim

Satın Al

İndirim : 0 ₺

Toplam : 0 ₺

Yayınlanma Tarihi 22.09.2021 Moda Saatler

Yeni Sezon Saatler ve En İyi Modeller

Her yıl yepyeni saatler saat markaları tarafından bizlere sunuluyor. Bazen renkler bazense teknoloji tamamen değişiyor. Bu yazımızda sizinle yeni sezon saatler ve en iyi modellerden bahsedeceğiz.

Bildiğiniz gibi her yıl sonbahar kış ve ilkbahar yaz olarak farklı kreasyonlarla birlikte moda dünyası yepyeni bir döneme kapılarını aralıyor. Bu sırada bazen renklerin farklı tonunu görüyorken bazen de kullanışlılık konusunda yenilikler karşımıza çıkıyor. Saat dünyasında da tıpkı moda dünyasında olduğu gibi yeni sezon saatler o dönemin modasına ayak uyduracak şekilde kurgulanıyor.

yeni sezon saatler

Casio Yeni Sezon Saatler İçinde Öne Çıkan Modeller

Casio, her yıl farklı dokunuşlarla herkesin kullanmaktan keyif alacağı modeller üretmeye devam ediyor. Bu nedenle bir sezon Retro saatlerden bahsederken bu sezon karbon saatlerden bahsetmek mümkün hale geliyor.

Karbon saatler, saat teknolojisinde neredeyse gelinen son nokta diyebiliriz. Tarzı, teknolojisi ve sahip olduğu pek çok özellikle göz dolduran bu saatlerde öne çıkan en temel özelliklerden iki tanesi hafiflik ve dayanıklılık. Hafiflik karbon saatlerin alamet-i farikası diyebiliriz. Çünkü 64 gramlık bir ağırlıktan bahsediyoruz.

Karbon Saat Modelleri Erkek Saatlerinde Öne Çıkıyor

Casio’nun karbon saat modelleri arasında yerini alan GA-2000 ve GWR-B1000 modellerinde hafifliğin yanı sıra işlevsellik ve tarz da öne çıkıyor.

Sizin için ilk olarak GA-2000 modellerinden bir tanesini tanıtmak istiyoruz. Casio GA-2000-1A2DR kol saati mavi rengi ile dikkatleri üzerine çekiyorken sahip olduğu özelliklerle de kullanıcılarına bambaşka bir saat deneyimi sunuyor.

200 ATM’ye kadar su geçirmezlik özelliğinin yanı sıra sahip olduğu mineral cam tipi dayanıklılık konusunda bir adım daha öteye götürmüş oluyor saatinizi. Alarm, aydınlatma, dünya saatleri, kronometre, sessizlik fonksiyonu ve takvim ile de bir saatten beklediğiniz pek çok şeyin karşılığını vermiş oluyor.

karbon saat nedir

Karbon Saatlerde Yeni Bir Soluk: Casio GWR-B1000

Yine karbon saatler arasında yerini alan Casio GWR-B1000-1A1DR kol saati de GA-2000’de olduğu gibi hafifliği ile öne çıkarken fonksiyonellik ve gelişmişlik konusunda çok daha büyük beklentilere karşılık veriyor. Safir bombeli cam tipi onu biricik kılarken 200 ATM’ye kadar su geçirmezlik özelliği bir klasik olarak yerini alıyor.

Ancak bu kez çok daha fazla teknolojik özellikten bahsetmek mümkün. Alarm, aydınlatma, kronometre ve takvim gibi klasik özelliklerin yanı sıra Bluetooth, çift saat, güneş enerjisi, pil seviye göstergesi ve uygulama gibi özellikleri ile de yeni nesil saatlere karşılık gelmiş oluyor.

Güneş enerjisi sayesinde kendisine yeniden enerji sağlayabilen, dünyanın neresine giderseniz gidin saati doğru şekilde gösteren bir harikanın yanınızda olduğunu söyleyebiliriz.

Karbon saat modelleri erkek saatleri arasında vazgeçilmezliğe doğru koşacak diyebiliriz. Yeni sezon saatler arasında yerini alan bu saatlere mutlaka göz atmalı ve kendinize uygun bir saati hemen tercih etmelisiniz. Çünkü modanın bir adım ötesinde olabilmek böylece mümkün

Ana Sayfa

Menü

Sepetim

Profilim