ARA

Beğendiklerim

Sepetim

Satın Al

İndirim : 0 ₺

Toplam : 0 ₺

  • Anasayfa
  • Blog
  • Vintage Saat Rehberi: En Güzel Vintage Saatler
Yayınlanma Tarihi 13.09.2021 Moda Saatler

Vintage Saat Rehberi: En Güzel Vintage Saatler

Vintage denildiğinde akla bir yaşam biçimi gelir. Çünkü vintage tarz kişinin her an vintage ruhu hissetmesi demektir. Bu yüzden sizin için bir vintage saat rehberi hazırladık. Bu rehberde en güzel vintage saatleri size sunacak, vintage tarza dair önemli detaylar paylaşacağız.

Vintage’ın Olmazsa Olmazı Altın Sarısı

Vintage denildiğinde akla gelen ilk renk tonları genellikle kahverengi, koyu yeşil ve altın tonlarıdır. Altın sarısı vintage tarzın olmazsa olmazıdır da diyebiliriz. Bu yüzden çevrenizde vintage giyinmeyi seven birileri olursa mutlaka bu tonlarda kıyafetleri ya da aksesuarları olduğunu görürsünüz. İşte tam olarak bu sebepten eğer onlara bir hediye almak istiyorsanız hem vintage tarzlarını tamamlayacak hem de aynı zamanda onları mutlu edecek vintage bir saat seçebilirsiniz.

Vintage tarzı sevenlerin en çok sevdiği ve bu vintage saat rehberi yazısını keyifle okuyacak olanlar için her zaman olduğu gibi Casio’nun vintage serisi olan A700 serisi mükemmel bir seçim olacaktır. Casio A700 serisi hem altın hem de gümüş renkli modelleri ile harika bir dokunuş olarak yerini alacaktır.  

vintage saat

Vintage Saatlere Teknolojik Bir Dokunuş

Casio, teknolojide sahip olduğu reflekslerle birlikte aynı zamanda eski bir marka olması nedeniyle vintage ruhunu teknoloji ile birleştiren nadir markalardan bir tanesi. Fonksiyonellikten vazgeçmeyenler ancak vintage saat konusunda da ısrar edenler için Casio LA680 serisi mükemmel bir tercih olacaktır.

Bu seride öne çıkan ve yalnızca vintage olmakla kalmayıp daha modern dokunuşa sahip olan modeller olarak Casio LA680WA-2BDF kol saatinin yanı sıra Casio LA680WGA-4CDF kol saatini de öneriyoruz. İlk modelde öne çıkan gümüş ve su yeşili renkleri klasik duruşundan ödün vermezken alarm, aydınlatma, kronometre ve takvim özellikleri ile de işlevsellikten asla vazgeçmiyor.

Yine aynı şekilde LA680WGA-4CDF modelinde ise küçük çiçek dokunuşları ile birlikte vintage konusunda iddiasını korumak isteyen kadınlar için harika bir öneri olarak yerini alıyor. 28,6 mm kasa çapı ile narin duruşunu da her zaman korumaya devam ediyor. Saatin tüm tarzın önüne geçmediği, tamamen tamamlayıcı bir unsur olarak yer aldığı bu modeli tercih etmek en doğru seçenek olacaktır. 

casio vintage saat

Vintage Saat Fiyatları

Vintage saatler tıpkı vintage kıyafetlerde olduğu gibi fiyat olarak değişkenlik göstermektedir. Bu nedenle vintage saat fiyatları dediğinizde tek bir cevap vermek oldukça zor olabilir. Ancak Casio’nun vintage serisinde yer alan A700 serisi ve LA680 serisinde fiyatlar 250 TL ile 650 TL arasında değişkenlik göstermektedir. Saatin özelliklerine göre değişen fiyatları vintage tutkunları için de geniş bir yelpaze sunmuş olur. Her bütçeye uygun bir vintage saat bulmak istiyorsanız ve vintage saat fiyatları konusunda detaylı bilgiye sahip olmak istiyorsanız ersasaat.com.tr’ye girerek en güzel modellerden bir tanesin

Ana Sayfa

Menü

Sepetim

Profilim