- Anasayfa >
- Saat >
- Timberland Saat >
- Timberland Erkek Saat >
- Timberland TDWGC0068802 Kol Saati
Ersa Saat, Timberland markasının Türkiye yetkili satıcısıdır.
Timberland TDWGC0068802 Kol Saati
Ersa Saat, Timberland markasının Türkiye yetkili satıcısıdır.
Ek Hizmetler
Saatini Kişiselleştir
Lütfen aşağıdaki formu doldurunuz. Saatinizin metal arka kapağına gravür tekniği ile formda belirtmiş olduğunuz şekilde işlenecektir.
Kişiselleştirilmiş ürünlerin teslim süresi gravür işleme sebebi ile 1-2 iş günü uzamaktadır. Gravür İşlemi tamamlandıktan sonra siparişiniz kargoya verilecektir. Kişiselleştirilmiş ürünlerde iade ve değişim yapılamaz.
Timberland TDWGC0068802 Kol Saati
Timberland TDWGC0068802 Kol Saati Özellikleri
Timberland Killington Peak Chronograph TDWGC0068802, güçlü tasarım detaylarını günlük kullanıma uygun fonksiyonlarla bir araya getiren erkeksi bir modeldir. PE902 kuartz mekanizması ve kronograf fonksiyonu, saatin hem güvenilir hem de pratik bir kullanım sunmasını sağlar.
Modelin karakterini belirleyen siyah IP kaplamalı paslanmaz çelik kasa, aynı tonlardaki siyah kadran ile mükemmel bir uyum yakalar. Kontrast oluşturan kahverengi deri kayış, saate daha doğal, outdoor ruhunu yansıtan bir görünüm kazandırır.
Kadranı koruyan mineral cam, günlük çizilmelere karşı dayanıklılık sunarken 50 metre su geçirmezlik, yağmur sıçramaları ve günlük su temaslarına karşı koruma sağlar.
Timberland ruhunu bileğinizde taşımak isteyenler için hem sportif hem de zarif bir seçenek.
Timberland Kol Saati modelleri, Timberland markasının Türkiye'deki tek yetkili distribütörü olan Ersa Saat garantisiyle satışa sunulmaktadır. Tüm ürünlerimiz orijinal kutusu ve online garanti belgesi koduyla birlikte gönderilmektedir. Sitemizde incelediğiniz 2.500 TL ve üzeri tüm kol saati modelleri, ücretsiz kargo ile 3 iş günü içinde adresinize gönderilmektedir.
Ölçü Rehberi5 Bar Su Geçirmezlik
Günlük Kullanıma Uygun
İnce Tasarım
Takvim
Genel Özellikler
| Marka / Koleksiyon | Timberland |
|---|---|
| Ağırlık | 70 gr |
| Cam Tipi | Mineral |
| Cinsiyet | Erkek |
| Makine Tipi | Analog |
| Pil Ömrü | 3 Yıl |
| Su Geçirmezlik | 50 mt |
| Tarz | Spor&Klasik Saat |
Kasa & Kayış & Kadran
| Kadran Rengi | Siyah |
|---|---|
| Kasa Cinsi | Çelik |
| Kasa Çapı | 43 mm |
| Kasa Kalınlığı | 10,7 mm |
| Kasa Rengi | Siyah |
| Kasa Şekli | Oval |
| Kasa Yüksekliği | 43 mm |
| Kayış Kordon Rengi | Kahve |
| Kayış Kordon Tipi | Deri |
Diğer Özellikler
| Makine Adı | Sunon PE902 |
|---|
Kargo ve Sipariş
- Sipariş gönderimi 3 iş günü içerisinde yapılmaktadır. Resmi bayram ve hafta sonu verilen siparişler tatil bitiminde kargoya verilir.
- İnternet mağazamızdan yapacağınız tüm alışverişlerde Türkiye'nin her yerine ile 2.500₺ ve üzeri alışverişlerde kargo ücretsiz gönderim sağlanmaktadır.
İade
- Kargonuz elinize ulaştığı tarihten itibaren 14 gün içerisinde iade edebilirsiniz.
Önerilen Ürünler


