- Anasayfa >
- Saat >
- Timberland Saat >
- Timberland Erkek Saat >
- Timberland TDWGA0083203 Kol Saati
Ersa Saat, Timberland markasının Türkiye yetkili satıcısıdır.
Timberland TDWGA0083203 Kol Saati
Ersa Saat, Timberland markasının Türkiye yetkili satıcısıdır.
Ek Hizmetler
Saatini Kişiselleştir
Lütfen aşağıdaki formu doldurunuz. Saatinizin metal arka kapağına gravür tekniği ile formda belirtmiş olduğunuz şekilde işlenecektir.
Kişiselleştirilmiş ürünlerin teslim süresi gravür işleme sebebi ile 1-2 iş günü uzamaktadır. Gravür İşlemi tamamlandıktan sonra siparişiniz kargoya verilecektir. Kişiselleştirilmiş ürünlerde iade ve değişim yapılamaz.
Timberland TDWGA0083203 Kol Saati
Timberland TDWGA0083203 Kol Saati Özellikleri
Timberland Lanigan TDWGA0083203, klasik tarzı benimseyen erkekler için tasarlanmış zarif bir modeldir. Gri tonlu, IP kaplamalı paslanmaz çelik kasası, beyaz kadranı ve kahverengi deri kayışıyla son derece dengeli ve sofistike bir görünüm sunar.
Saatin zaman hassasiyetini VJ21 kuvars mekanizma sağlar. Kadran ise günlük kullanımdaki darbelere karşı mineral cam ile korunur.
Model, 50 metre su geçirmezlik seviyesi sayesinde sıçramalara karşı dayanıklıdır ve günlük kullanım için güven verir.
Zarafetiyle sade şıklığı bir araya getiren bu model, her erkeğin koleksiyonuna uyum sağlayacak niteliktedir.
Timberland Kol Saati modelleri, Timberland markasının Türkiye'deki tek yetkili distribütörü olan Ersa Saat garantisiyle satışa sunulmaktadır. Tüm ürünlerimiz orijinal kutusu ve online garanti belgesi koduyla birlikte gönderilmektedir. Sitemizde incelediğiniz 2.500 TL ve üzeri tüm kol saati modelleri, ücretsiz kargo ile 3 iş günü içinde adresinize gönderilmektedir.
Ölçü Rehberi5 Bar Su Geçirmezlik
Günlük Kullanıma Uygun
İnce Tasarım
Genel Özellikler
| Marka / Koleksiyon | Timberland |
|---|---|
| Ağırlık | 70 gr |
| Cam Tipi | Mineral |
| Cinsiyet | Erkek |
| Makine Tipi | Analog |
| Pil Ömrü | 3 Yıl |
| Su Geçirmezlik | 50 mt |
| Tarz | Spor&Klasik Saat |
Kasa & Kayış & Kadran
| Kadran Rengi | Beyaz |
|---|---|
| Kasa Cinsi | Çelik |
| Kasa Çapı | 44 mm |
| Kasa Kalınlığı | 10,63 mm |
| Kasa Rengi | Gri |
| Kasa Şekli | Oval |
| Kasa Yüksekliği | 44 mm |
| Kayış Kordon Rengi | Kahve |
| Kayış Kordon Tipi | Deri |
Diğer Özellikler
| Makine Adı | Seiko VJ21 |
|---|
Kargo ve Sipariş
- Sipariş gönderimi 3 iş günü içerisinde yapılmaktadır. Resmi bayram ve hafta sonu verilen siparişler tatil bitiminde kargoya verilir.
- İnternet mağazamızdan yapacağınız tüm alışverişlerde Türkiye'nin her yerine ile 2.500₺ ve üzeri alışverişlerde kargo ücretsiz gönderim sağlanmaktadır.
İade
- Kargonuz elinize ulaştığı tarihten itibaren 14 gün içerisinde iade edebilirsiniz.
Önerilen Ürünler


