ARA

Beğendiklerim

Sepetim

Satın Al

İndirim : 0 ₺

Toplam : 0 ₺

Yayınlanma Tarihi 20.12.2018 Saat Markaları

Timberland Saat Kaliteli mi?

Botlarıyla bildiğiniz bir markanın saatlerini görünce “Timberland saat kaliteli mi?” sorusu aklınıza gelebilir ancak cevabı da sizi sandığınızdan çok şaşırtabilir!

 

Timberland deyince aklımıza bir kez alıp en az 5 yıl giyilebilen, hepimizin bir dönem özendiği, sağlam, tarz sahibi, dili öne düşmüş sarı botlar geliyor. Ama şimdi botlardan veya montlardan değil, dayanıklılık ve kalite konusunda yine kendinden ödün vermemiş, Timberland saat kaliteli mi sorusunun cevabını hakkıyla veren saatlerden bahsedeceğiz.

 

Türkiye’de popülerleşmesi 90’ların ortalarına denk gelen Timberland markası o zamanlar çok dayanıklı botlarıyla biliniyordu. Her yaş grubundan, her tarzda insanın almak istediği “ömürlük” ürünler üreten bu şirket dünyanın en büyük moda firmalarından biri olarak öne çıkan Amerikan kökenli bir şirket aslında.

 

Modanın, kültürün ve trendlerin bu kadar hızlı tüketildiği bir çağda modern ve sportif kimliğini giyimden aksesuara pek çok alanda oturtarak yıllardır ayakta kalan ikonik bir isim oldu Timberland. Sadece adı değil kalitesi için alınan ender markalardan. "Timberland saat kaliteli mi?" sorusunu, elini değdirdiği her alanda olduğu gibi saat alanında da uzun yıllar kulllanılabilecek hem çok dayanıklı hem de çok şık ürünler üreterek cevaplıyor.

 

timberland saat

 

Yaşam Tarzıyla Zamanı Birleştiriyor

 

Timberland, açık havada olmayı seven, dayanıklılık, kalite ve stil peşinde olan insanlara hitap ediyor. Modern, aktif ve şehirli bir erkek için Timberland erkek kol saatinden daha güzel bir aksesuar düşünülemez! Hayatında yoğun aktivite olan herkese fonksiyonalitesiyle hitap ederken görünüşünden ödün vermiyor. İnce düşünülmüş detaylarıyla günlük giyimde bile şıklığı yakalamanızı sağlıyor. Fonksiyonalite ve şıklık bir arada olsun diyorsanız kesinlikle Timberland TBL.15548JSU serisini tercih edebilirsiniz.

 

Açık havada olmayı, doğa yürüyüşleri veya kamp yapmayı sevenler için zaten vazgeçilmez bir marka. Böyle bir yaşam tarzınız varsa sorduğunuz ilk soru Timberland saat kaliteli mi ve ne kadar dayanıklı olacaktır. Hiç şüpheniz olmasın, markanın tüm ürünleri zaten bu iki kelime üzerine üretilmiş; dayanıklılık ve kalite. Bunun için Timberland TBL.15423JSB serisine mutlaka bir göz atın.

 

Cesur ve Karakteristik

 

Timberland yıllardır cesur ve karakteristik saatler tasarlamak üzerine yoğunlaşıyor. Üretilen tüm saatler iki önemli şeyi yerine getirmek zorunda. Bunlardan ilki Timberland’in kimliğinden bekleneceği üzere açık hava sporlarının gerekliliklerini karşılaması. Bu da Timberland saat kaliteli mi sorusunun cevabı aslında. Markanın tüm saatleri için dayanıklılık ve güvenilirlik bir ön koşul. Timberland’in belirlediği kıstaslardan ikincisi de tüm ürünlerinin çevresel olarak sürdürülebilir olması. Yani Timberland saatler üretilirken çevreye minimum zarar vermek oldukça önemli.

 

timberland saat fiyatları

 

Timberland Saat Modelleri  

 

Timberland saat modelleri markanın kimliğine uygun, doğal ve nötr renklerle, özellikle toprak tonlarıyla öne çıkıyor. Kahverenginin pek çok tonu doğa sporlarını ve doğanın içinde olmayı hatırlatırken çelik, silikon, deri gibi materyaller yine doğayı seven şehirli erkeklere hitap ediyor.

 

Timberland saatler su geçirmezlik, kronometre, alarm, takvim gibi özellikleriyle öne çıkıyor. Markanın fonksiyonelliğe odaklanan tasarım çizgisini her ürününde görmek mümkün. Kadranları paslanmaz çelikten üretiliyor. Kayışlarında ise kumaş, silikon, çelik, deri, silikon ve deri karışımı gibi pek çok seçenek bulunuyor. Tüm bunların yanında geniş fiyat aralığında, hem kadın hem erkek için pek çok farklı seçenek var.  

 

Ana Sayfa

Menü

Sepetim

Profilim