ARA

Beğendiklerim

Sepetim

Satın Al

İndirim : 0 ₺

Toplam : 0 ₺

Yayınlanma Tarihi 22.04.2019 Saat Markaları

Swiss Military Saat Kalite mi?

İsviçre’nin medar-ı iftiharı saat markası olan Swiss Military saat konusunda aklınıza en son gelmesi gereken soru şudur: Swiss Military saat kaliteli mi? Çünkü İsviçre özellikle saat konusunda tüm dünyada kendini kanıtlamış bir ülke.

Swiss Military saat de İsviçre’nin en önemli markalarından birisi olarak yerini alır. Marka değerinin bu kadar yüksek olmasının nedeni saat teknolojisine değer vermesi ve bu teknolojiyi geliştirebilmek adına hiç durmadan çalışmasıdır. Aynı zamanda Swiss Military saatlerin özel bir tasarım anlayışına sahip olmasıdır. İnce bir işçilik, mükemmel bir estetik anlayışı ve öne çıkan kusursuz detaylar nedeniyle Swiss Military saat kalite mi diye asla düşünmenize gerek kalmayacaktır.

swiss military saat

Swiss Military Hanowa Saat ve Saat Tarihi

Hanowa saat tarafından yaratılmış olan Swiss Military kol saati markası 1926 yılından bu yana varlığını sürdürmektedir. Hem sportif bir görünüme sahip olan hem de karizmatik bir duruşla tekrar tekrar dikkatleri üzerne çeken Swiss Military marka saatlerde detaylı bir işçilik görmek mümkündür.

Klasik renkler olarak adlandırabileceğimiz siyah, kahverengi ve lacivert renklerinin yanı sıra bordo, sarı, ve kırmızı detayların da ortaya çıktığı saatler arasında seçim yapmak neredeyse imkansızdır. Dinamik ve sportif görünümü ile göz dolduran bu saatlerde öne çıkan diğer özelliklerle sağlamlık, fonksiyonellik ve estetiktir.

Fonksiyonellik ve dayanıklılık konusunda ne kadar iddialı olduğunu anlamak için Swiss Military saatleri kimlerin kullandığına bakarak anlayabiliriz. Kraliyet hava kuvvetleri ve Delta Force birliklerinin de kullandığı bu saatler profesyonel dalış sporcularına, tırmanışçılara ve diğer pek çok ekstrem sporseverlere de hitap etmektedir. Swiss Military Hanowa saat bu sayede oldukça geniş bir yelpazeye saat sunma fırsatına sahiptir. 

Swiss Military Erkek Saat Modelleri

Swiss Military erkek saat modellerinden birkaçını sizlerle paylaşmak isteriz. İlk olarak klasik tarzda giyinmeyi seven, smart-casual dünyasında kendine saat arayan erkekler için harika bir önerimiz olacak. Swiss Military 06-4326.04.003 model kol saati lacivert kadranı, kahverengi tonlarındaki deri kayışı ve kırmızı detayları ile tasarımda detayın hayat bulmuş hali gibidir. Büyük görünümdeki saatler, tarih göstergesi, her zaman olduğu gibi tam olarak saat 12 yerindeki logosu ile birlikte Swiss Military saat denildiğinde akla gelebilecek ilk ve en cazip modellerinden bir tanesi olarak da adlandırabiliriz. 

swiss marka saat

Ben daha sportif bir saat istiyorum diyenler içinse Swiss Military 06-4309.17.007.04 erkek kol saatini önerebiliriz. 44 mm kasa çapı, 12 mm kasa yüksekliği, gri ve siyah renklerin bir araya gelerek oluşturduğu kasa rengi, oval ve karbon cinste olması ile birlikte iddialı bir saat olarak karşımıza çıkar. 100 ATM’ye kadar su geçirmezlik özelliği ve safir cam ile gerçekten sporcuların tercihleri arasında yerini almaktadır. Silikon ve kumaş karışımı kayışı ile birlikte ince işçiliğin nasıl bir saate dönüşebildiğinin resmi gibidir. 

Son olaraksa Casio’dan alışık olduğumuz, bir tasarım ve tarz ile Swiss Military 06*4302.27.007.79 model erkek kol saatini sizlere sunabiliriz. 47 mm kasa çapı, 12 mm kasa kalınlığı ve fiberglass kasa cinsi ile adeta “parçalanamaz” bir yapıya sahiptir. Mineral cam, 100 ATM’ye kadar su geçirmezlik ve silikon kayışı ile birlikte spor tutkunlarının, spor tarzda giyinmek isteyenlerin ilk tercihi olmaya aday bir saattir. 

Eminiz ki artık Swiss Military saat kaliteli mi diye sormaya ihtiyaç duymayacaksınız. Çünkü bu saatleri gördüğünüzde kalitenin ne kadar da kusursuz olduğunu göreceksiniz.

Ana Sayfa

Menü

Sepetim

Profilim