- Anasayfa >
- Saat >
- Swiss Military Hanowa Saat >
- Swiss Military Hanowa Erkek Saat >
- Swiss Military Hanowa SMWGC0003340 Kol Saati
Ersa Saat, Swiss Military Hanowa markasının Türkiye yetkili satıcısıdır.
Swiss Military Hanowa SMWGC0003340 Kol Saati
Saatini Kişiselleştir
Lütfen aşağıdaki formu doldurunuz. Saatinizin metal arka kapağına gravür tekniği ile formda belirtmiş olduğunuz şekilde işlenecektir.
Kişiselleştirilmiş ürünlerin teslim süresi gravür işleme sebebi ile 1-2 iş günü uzamaktadır. Gravür İşlemi tamamlandıktan sonra siparişiniz kargoya verilecektir. Kişiselleştirilmiş ürünlerde iade ve değişim yapılamaz.
Swiss Military Hanowa SMWGC0003340 Kol Saati Özellikleri
Sportif kişiliği ve keskin tasarımıyla Defender kronograf saati, günümüz erkeklerinin bir saatten bekledikleri her şeyi bünyesinde barındırıyor.
Dayanıklı safir kristal içinde yer alan mavi kadran, kontrast oluşturan çerçeve ve kırmızı detaylarla dikkat çekici bir karakter sergiliyor.
Estetik açıdan şık ve fonksiyonel olarak etkileyici olan saat, hem tarz hem de konforu artıran paslanmaz çelik bilekliğe sahip.
Defender, çağdaş erkeksilik ve işlevsel zarafetin bir ifadesi olarak öne çıkıyor.
Swiss Military Hanowa saatler, 3 yıl yasal garantiye ek olarak
+2 yıl ek garanti ile toplam 5 yıl garanti kapsamı sunmaktadır.
Ek olarak verilen 2 yıl garantiden faydalanmak için, satın alma tarihinden itibaren
90 gün içinde aşağıdaki bağlantı üzerinden garanti kaydı yapılması gerekmektedir:
Belirtilen süre içinde kayıt yapılmadığı takdirde, kullanıcı bu haktan feragat etmiş sayılır.
Swiss Military Hanowa Kol Saati modelleri, Swiss Military Hanowa markasının Türkiye'deki tek yetkili distribütörü olan Ersa Saat garantisiyle satışa sunulmaktadır. Tüm ürünlerimiz orijinal kutusu ve online garanti belgesi koduyla birlikte gönderilmektedir. Sitemizde incelediğiniz 2.500 TL ve üzeri tüm kol saati modelleri, ücretsiz kargo ile 3 iş günü içinde adresinize gönderilmektedir.
Ölçü Rehberi10 Bar Su Geçirmezlik
Günlük Kullanıma Uygun
İnce Tasarım
Kronometre
Takvim
Genel Özellikler
| Marka / Koleksiyon | Swiss Military Hanowa |
|---|---|
| Cam Tipi | Safir |
| Cinsiyet | Erkek |
| Makine Tipi | Analog |
| Pil Ömrü | 3 Yıl |
| Su Geçirmezlik | 100 mt |
| Tarz | Klasik Saat |
Kasa & Kayış & Kadran
| Kadran Rengi | Siyah |
|---|---|
| Kasa Cinsi | Çelik |
| Kasa Çapı | 41 mm |
| Kasa Kalınlığı | 11 mm |
| Kasa Rengi | Gri-Siyah |
| Kasa Şekli | Oval |
| Kasa Yüksekliği | 43 mm |
| Kayış Kordon Rengi | Yeşil |
| Kayış Kordon Tipi | Deri |
Kargo ve Sipariş
- Sipariş gönderimi 3 iş günü içerisinde yapılmaktadır. Resmi bayram ve hafta sonu verilen siparişler tatil bitiminde kargoya verilir.
- İnternet mağazamızdan yapacağınız tüm alışverişlerde Türkiye'nin her yerine ile 2.500₺ ve üzeri alışverişlerde kargo ücretsiz gönderim sağlanmaktadır.
İade
- Kargonuz elinize ulaştığı tarihten itibaren 14 gün içerisinde iade edebilirsiniz.
Önerilen Ürünler