ARA

Beğendiklerim

Sepetim

Satın Al

İndirim : 0 ₺

Toplam : 0 ₺

  • Anasayfa
  • Blog
  • Saat Parçalarından Steampunk Tasarımlara Giden Dikkat Çekici Bir Tarz
Yayınlanma Tarihi 03.03.2020 Genel Kültür

Saat Parçalarından Steampunk Tasarımlara Giden Dikkat Çekici Bir Tarz

Litvanya’da doğan ve Birleşik Krallık’ta hayatını sürdüren Ernoldas isimli sanatçı depoda çok sıkıcı bir işte çalıştığı için kendine vakit ayırmak, ilgi duyduğu bir akıma karşı sanatla yepyeni bir dokunuş yapmak için yola çıkıyor. Mücevher yapma hobisi olan Ernoldas birkaç yıl önce ilk kez kız arkadaşına bir hediye tasarlamak istiyor ve bunun için eski saat parçalarını kullanarak harika bir takı yapıyoruz.

Saat Parçalarında Steampunk Tasarımlar

Tamamı el yapımı olan, her bir parçası mükemmel detaylarla süslenen bu tasarımlarda asıl dikkat çekici noktalar ise eski saat parçalarını kullanarak kol düğmesi, bileklik, küpe gibi farklı farklı formlarla karşımıza çıkabiliyor olması. Antik ve steampunk etkisini yakalayabilmek ve bunu daha da geliştirebilmek adına Ernoldas bronz tonlarında materyalleri kullanıyor, reçine ile tasarımlarında saat parçalarına yer verdiği alanları kaplıyor.

Saat Parçalarında Steampunk Tasarımlar

Neredeyse üç boyutlu bir tarza sahip olan bu tasarımlarda steampunk tasarımların hem iddialı hem de zarif olabildiğini görebiliyoruz. Kediye benzeyen kolyeler, adeta kol düğmelerinde yaşayan saatler, saat parçalarından oluşan kalpler ve çok daha fazlasını merak ediyorsanız Ernoldas'ın Instagram hesabında görebilirsiniz.

Kaynak: Boredpanda

Saat Parçalarında Steampunk Tasarımlar

Ana Sayfa

Menü

Sepetim

Profilim