ARA

Beğendiklerim

Sepetim

Satın Al

İndirim : 0 ₺

Toplam : 0 ₺

Yayınlanma Tarihi 8.03.2019 Saat Modelleri

Spor Erkek Saatleri

Spor erkek saatleri kendi kategorisi içinde tarzını en çok ortaya koyan ve göz önünde olan saatlerdir. Bunun temel sebebi tasarım ve fonksiyonun mükemmel bir şekilde bir araya gelmesidir. “Kendi tarzınızı nasıl değerlendirirsiniz?” sorusunun cevabını “spor” olarak cevaplandırıyorsanız, giydiğiniz her kıyafet spor saatinizle mutlaka uyacak bir ya da birden dazla öğeye sahipse rahat bir tarza sahipsiniz diyebiliriz. Ancak spor erkek saatleri yalnızca rahat olması ile değil aynı zamanda birden fazla amaca hizmet etmesiyle de öne çıkar.

spor erkek saatleri

Bu kategoride her zaman en iddialı duruşu sergileyen, dayanıklığı öne çıkaran ancak tarzından asla feragat etmeyen Casio GA-110SL serisi farklı renk seçenekleri ile birlikte en çok tercih edilen saatler arasında yerini alıyor. Üç renk seçeneği bulunan serinin GA-110SL-3ADR ve  GA-110SL-4ADR modellerine mutlaka göz atmalısınız.

Renk alternatiflerinden bahsettikten hemen sonra tamamen şeffaf olmaya ne dersiniz? Spor erkek saatleri arasında tahmin edebileceğinizden de öte tamamen şeffaf kayışlara sahip Casio’lar da mevcut. Casio G-Shock serisine ait olan Casio GA-735E-7ADR model saatte şeffaflığın da spor tarzınızı nasıl tamamladığını göreceksiniz. Aynı zamanda göstergeleri çevreleyen bakır/altın görünümü sayesinde de şık akşamlar için de rahatlıkla kullanabilmenizi sağlıyor.

Spor Erkek Saatleri ve Fiyatları

Spor erkek saatleri ve fiyatları marka ve modele göre tamamen değişiklik gösterebilmektedir. Ancak özellikle Casio’nun medar-ı iftiharı G-Shock saatlerde 339 TL’den başlayan fiyatlarla kendinize en uygun saati bulmak mümkün olacaktır.

Orta segmentte 662 TL’ fiyata sahip DW-6900BB-1DR modeli gibi daha sade saatlere ulaşabilirken üst segmentte 1.000 TL üzeri pek çok saate ulaşabilirsiniz. Casio G-Shock serisinde yer alan GPR-B1000-1DR gibi çok özellikli saatlerde ise fiyat 3.700 TL baremine yükselebilmekte.

Aslında kendinize uygun bir saati seçmek bu nedenle yalnızca kıyafetinize uygun bir saati seçmek değil aynı zamanda bütçenize uygun da bir saat seçmek demek oluyor. Bir saat tutkunu için bazen saat için ayırdığı bütçe tahmin edilebilenden çok daha yüksek olurken günlük hayatında birden fazla saati kullanmak isteyen, sıklıkla saat değiştiren ve her kıyafetine uygun saati bulunan erkekler için daha uygun fiyatlı ancak yine kaliteden ödün vermeyen saatler seçilebilir.

spor saatler

Spor Saatler Hangi Özelliklere Sahiptir?

Yazının başında da bahsettiğimiz gibi spor saatler sadece görünüm olarak değil aynı zamanda fonksiyonellik olarak da oldukça başarı ile tasarlanmış eserlerdir. Casio G-Shock serisinde yer alan pek çok modelin temel özelliklerinden bazıları: aydınlatma, takvim, kronometre ve alarm olarak göze çarpar. Ancak bazı modeller bu noktada Dünya saati senkronizasyona sahip olmasıyla ayrışır. Pedometre gibi özelliklere sahip olan modeller fonksiyon konusuna da dikkat eden erkekler için oldukça geniş bir yelpaze sunmuş olur.

Gelgit göstergesi, GPS, kronometre, güneş enerjisi ile çalışma ve hatta titreşim. Tüm bu özelliklere ek olarak dayanıklılık konusunda öne çıkan Casio G-Shock saatleri ersasaat.com.tr adresinde en uygun fiyatlardan edinebilirsiniz.

Ana Sayfa

Menü

Sepetim

Profilim