Bayan saat modelleri ve doğru saat seçimi ilk bakışta zor bir konu ile baş başa olduğu düşünebilir. Tabii ki bu konu tıpkı erkek saat modellerinde olduğu gibi geniş bir konudur ancak kendi tarzınızı bildiğinizde ve nasıl bir saate sahip olmak istediğinizi kafanızda netleştirdiğinizde oldukça kolay bir konuya hızlıca dönüşebilir.

Tahmin edebileceğiniz gibi dünyaca ünlü pek çok markanın birbirinden farklı renkte, tonda, tasarımda ve teknolojik özellikte bayan saat modelleri vardır. Bu marklar arasından kendinize en yakın hissettiğiniz markayı seçmek, bu markanın da sizler için özel olarak hazırladığı tasarımlardan bir tanesini beğenmek satın alma sürecinin ilk adımı olacaktır.

Peki hangi bayan saat modelleri sizin için uygun? Nasıl bir modeli satın almalısınız?  Bu soruların cevaplarını sizin için hazırladık. 

bayan saat modelleri

Her Zaman Tarz Olan Bayan Saat Modelleri

 

Çok emin bir şekilde söyleyebileceğimiz şey Casio’nun tüm tarz ve moda anlayışlarına uygun bir saatinin olduğudur. Tarzınızı nasıl adlandırırsanız adlandırın retro görünümden yenilikçisine, klasiğinden sportifine yüzlerce çeşit saati ile birlikte size görsel bir şölenin yanında geniş bir seçim yelpazesi de sunmuş olur.

Bu nedenle Casio’nun bazı serilerini sizlere sunmak ve bayan saat modelleri konusunda daha hızlı bir şekilde karar vermenize yardımcı olmak isteriz.

Baby G serisi: Casio’nun en güçlü ve yenilikçi serilerinden bir tanesi olarak görülen, ünlülerin de sıklıkla kullandığı Baby-G serisi teknolojik ve donanımsal özelliklerinin yanı sıra pastel tonlardan renkli ve neon renklere kadar harika bir skala sunar.

Klasik serisi: Casio’nun tamamen analog gösterlerini kullandığı, akrep ve yelkovanın öne çıktığı, LTP ve Sheen serilerinin de dahil olduğu seri olarak adlandırabiliriz. Bu seride iş yaşantınıza en uygun saatleri bulmanız oldukça mümkün.

Retro serisi: Casio’nun eskimeyen, her zaman tercih edilen serisi olarak düşünebiliriz. Geçmişte büyük bir heyecanla sahip olduğumuz hesap makineli Casio saatlerden bir tanesini alarak Retro tarzınızı tamamlamanız oldukça harika bir detay olur.

en güzel bayan saat modelleri

Üst Seviye Bayan Saat Modelleri

Casio’nun harika ve uyumlu tarzının dışında saat önerileri isteyenler için ise tabii ki önerimiz Bulova olacaktır. Bulova saatlerin elegan duruşunun yanı sıra sahip olduğu hassaslık hissi özellikle iş kadınları için en iyi alternatiflerinden bir tanesine dönüşecektir. Bunun yanı sıra gümüş, altın ve rose altın renklerindeki tasarımları ile  birlikte taş detayları da tasarım çizgisini bir üst seviyeye daha çekmiş olacak.

Safir camları ve analog saat tiplerinin öne çıktığı Bulova markasında klas her zaman bir parçanız olmaya devam edecek.

Bulova’nın sahip olduğu çizgiye oldukça yakın olan bir diğer marka olan Ferre Milano saatlerde aradığınızı bulacağınız kesin. Özel işçilikler, öne çıkan iddialı tasarımlarla birlikte estetiğin harika bir şekilde bir araya geldiğini göreceksiniz.

en güzel bayan saat modelleri

Spor Şıklığında Bayan Saat Modelleri

Spor saatlerin tasarımdan ödün vermek zorunda olmadığının kanıtı olabilecek Timberland bayan saatlerinde hem tasarımın öne çıktığını hem de işlevsellikten kaybedilmediğini göreceksiniz.

Gerçek deri detayları, analog makine tipi ve mineral camları ile birlikte saatiniz sizi bir adım daha öne çıkaracaktır.

Bayan saat modelleri konusunda eğer hala aklınızda soru işareti varsa ersasaat.com.tr adresinden birbirinden güzel saat modellerine bakarak doğru kararı verebilirsiniz. Casio, Pierre Cardin, Bulova, Ferre Milano gibi mükemmel saati üretmek için her zaman daha çok çalışan markaların saatlerine bakarak ilham alabilir, tarzınıza en uygun saati hızlıca seçebilirsiniz.