ARA

Beğendiklerim

Sepetim

Satın Al

İndirim : 0 ₺

Toplam : 0 ₺

Yayınlanma Tarihi 9.01.2019 Saat Bilgileri

Soğuk Havalara Dayanıklı Saat Modelleri

Bir saat tutkunuysanız veya doğa sporlarına düşkünseniz soğuk havalara dayanıklı saat modelleri muhtemelen ilgi alanınızdadır. Elbette saatinizin her koşulda tıkır tıkır çalışması da sizin için çok önemlidir.

Özellikle termometreli kol saatleri bir doğa gezisine giderken yanınıza aldığız bir fener, bir ip kadar önemlidir. Çünkü termometreli bir saatle zamanı ölçebildiğiniz gibi havayı da ölçebilirsiniz!

Artık pek çok farklı amaç için farklı saatler var. Dalışa mı gidiyorsunuz? 100 atm su geçirmezlik özelliğine sahip bir saat alabilirsiniz. Spora gidiyorsanız farklı, yürüyüşe gidiyorsanız farklı bir saat seçebilirsiniz. Kamp yapmayı ve doğayı seven biriyseniz soğuk havalara dayanıklı saat modelleri arasından havayı ölçmenize yarayan termometreli bir saat tercih edebilirsiniz.

soğuk havalara dayanıklı saat

Termometreli Kol Saatleri

Termometreli kol saati denince akla Casio gelir. Daha gelişmiş performanslı bir saat arıyorsanız yine Casio Pro Trek WSD-F20 serisine mutlaka bir göz atın. Bir saatte görmek isteyeceğiniz ve hatta çok daha fazlasına sahip bir saat diyebiliriz. Termometre dışında gel git göstergesi, ay durum göstergesi, alarm, aydınlatma, barometrik basınç, Bluetooth, çift saat, darbelere dayanıklılık, dünya saatlerini gösterme, GPS, gün doğum batım, kronometre, pil seviye göstergesi pusula, titreşim, uygulama takvim ve sessizlik fonksiyonu gibi yine çok özellikli bir saat.

Daha uygun fiyatlı bir alternatif arıyorsanız yine Casio G-Shock GAX-100 serisine mutlaka bir göz atın. Casio WSD-F20 serisine göre fiyatı daha düşük olsa da 200 atm su geçirmezlik özelliğine sahip. Bu da demek oluyor ki profesyonel dalgıçlık yaparken dahi kolunuzdan çıkarmayacağınız bir saat. Bu serideki saatler de günlük bir kıyafetle tercih edebileceğiniz türden. Üstelik yeşil, pembe, siyah, kırmızı, lacivert, turuncu, koyu yeşil ve bordo gibi pek çok renk seçeneği de bulunuyor.

 

dayanıklı saatler

Profesyonellere Profesyonel Saatler

Yine her zaman olduğu gibi bir üçüncü alternatif olarak Casio Edifice saatlerde buluyoruz. Edifice saatler nazik duruşlarına nazaran oldukça güçlü ve hatta bir başka tabirle kaslı saatler. Bunun temel nedenlerinden bir tanesi mükemmel Casio teknolojisi ile harmanlanarak ortaya çıkmış olması. Bu da uzun yıllar boyunca kullanabileceğiniz ve hatta çocuğunuza bırakabileceğiniz bir saat anlamına geliyor. 

Profesyonel duruşundan ödün vermeyen Edifice saatlerin donanım özellikleri de bir hayli mutlu edici ve ilgi çekici. Örneğin Casio ECB-800DC alarm, aydınlatma, Bluetooth, dünya saatleri, kronometre, pil seviye göstergesi, takvim, sessizlik fonksiyonu gibi özelliklere sahip.

Biliyoruz, erkek saat modelleri bir telefon gibi çok marifetli bir araca dönüşmüşken seçim yapmak çok zor :)

 

Ana Sayfa

Menü

Sepetim

Profilim