ARA

Beğendiklerim

Sepetim

Satın Al

İndirim : 0 ₺

Toplam : 0 ₺

Yayınlanma Tarihi 10.05.2024 Genel Kültür

Shop Casio Güvenilir mi?

Shopcasio güvenilir mi?

Shop Casio Güvenilir mi?

Ersa Saat olarak Casio Türkiye distribütörlüğüyle 1986 yılında çıktığımız bu yolculukta, öncelikli hedefimiz tüm Türkiye’yi Casio kol saati markası ile buluşturmak ve müşterilerimize birinci sınıf hizmet kalitesini sağlamak olmuştur. Ersa Saat olarak benimsediğimiz bu misyon sayesinde kısa sürede dünyanın en kaliteli ve popüler diğer saat markalarının da Türkiye’de yetkili distribütörlüğünü üstlendik. Şu an aktif olarak distribütörlüğünü yaptığımız markalarımız CASIO, Bulova, Swiss Military Hanowa, Reebok, Timberland ve Pierre Cardin olarak sayabiliriz.

Ersa Saat olarak trendleri yakından takip ederek, müşterilerimize dünya markalarının en iyi saatlerini ulaşılabilir fiyat ve %100 müşteri memnuniyeti ayrıcalıklarıyla satın alma fırsatı sağlıyoruz. Bunun yanı sıra olası şikayet ve taleplere karşı Müşteri Hizmetleri bölümümüz, online ve offline olmak üzere mesai saati kavramını ortadan kaldırarak en hızlı çözüm önerilerini satış sonrası müşterilerimize sunmaktadır. Müşterilerimizin satın almış olduğu ürünler, sipariş ekranımıza düştüğü andan itibaren kargolama sürecinden, teslim sürecine kadar en üst kalitede hizmet sağlıyoruz. Ersa Saat’in misyonunda tamamen müşteri memnuniyet yer almaktadır.

Saat odaklı başladığımız bu yolculuğumuzda portföyümüze yine dünya markaları arasında yer alan Armani, Burberry, Bvlgari, Dolce Gabanna, Michale Kors, Miu Miu, Prada, Ray-Ban, Versace, Vogue güneş gözlükleri, Stanley termosları gibi farklı kategorileri de ekleyerek büyümeye devam ediyoruz.

Ersa Saat web sitesi çatısı altında devam etmiş olduğumuz çalışmalarımıza sadece CASIO müşterilerine hizmet etmesi için 2020 yılında ayrı bir online satış platformu olan shopcasio.ersasaat.com.tr yi kurarak hayata geçirdik. shopcasio.ersasaat.com.tr’de sadece Casio’nun alt markaları olan, G-SHOCK, Baby-G, Sheen, Edifice ve Pro Trek saatlerimiz satılmaktadır. ersasaat.com.tr web sitemizde ise Casio da dahil olmak üzere tüm markalarımız ve kategorilerimizin satışını gerçekleştirmekteyiz. Bir ailenin iki ferdi olarak düşünebileceğiniz shopcasio.ersasaat.com.tr ve ersasaat.com.tr tüm müşterilerimizin kullanımına açıktır. Her iki web sitemizden de dilediğiniz ürünü Ersa Saat güvencesi ile satın alabilirsiniz.

Ersa Saat olarak önceliğimiz müşterilerimizin memnuniyeti olduğu için yıl içerisinde gerçekleştirdiğimiz kampanyalarımız ve üyelerimize özel tanımladığımız doğum günü kuponlarımızla müşterilerimiz ayrıcalıklı fiyatlardan yararlanarak güvenli alışverişe ulaşmaktadır.

Ana Sayfa

Menü

Sepetim

Profilim