ARA

Beğendiklerim

Sepetim

Satın Al

İndirim : 0 ₺

Toplam : 0 ₺

Yayınlanma Tarihi 16.07.2019 Saat Özellikleri

Şeffaf Kayışlı Saatler Çok Moda!

Size asla geçmeyen bir modadan bahsedeceğiz: şeffaf kayışlı saatler. Bu saatler adeta kurşun geçirmez, mükemmel bir şekilde korunan süpersonik saatler. Çünkü her dönemde, her zamanda mutlaka kendine bu saatleri uyduracak birileri var ve o birileri de modaya neredeyse yön veriyor.

Şeffaf saatlerin en önemli özelliklerinden biri neredeyse tüm kıyafetlere uygun olması. İsterseniz smart-casual giyinin isterseniz çok şık her zaman kıyafetinize uyacak bir şeffaf kayışlı saat vardır. Tabii ki şeffaf kayışlı saatler konusunda bir dünya markası olan Casio hemen herkesin aklına gelecektir.

O halde gelin hep birlikte Casio’nun şeffaf kayışlı saatlerine bir göz gezdirelim.

şeffaf kayışlı saatler

Casio Şeffaf Saatler ve Öne Çıkan Modeller

Casio’nun en iddialı serilerinden bir tanesi olan G-Shockta şeffaf saatler görmek oldukça mümkün. Örneğin Casio GA-835E-7ADR kol saati modeli. Bu saat yalnızca Casio şeffaf saatler kategorisine girmekle kalmıyor aynı zamanda sahip olduğu pek çok özellikle de göz dolduruyor. Alarm, aydınlatma, kronometre, çift saat, sessizlik fonksiyonu gibi pek çok özelliklerle bezeli. 

Yine Casio’nun retro ve yeniliği bir araya getirdiği Casio DW-5735E-7DR saatinde de yalnızca tasarım güzelliğini değil aynı zamanda fonskiyonelliği görmeniz mümkün. Alarm, aydınlatma, kronometre ve takvim gibi özellikler bu saatte de mevcut. 

Peki şeffaf kayış denildiğinde yalnızca beyaz renkte mi şeffaflıktan bahsediyoruz? Tabii ki hayır. Casio’nun en önemli özelliklerinden bir tanesi de azla asla yetinmemesi. Bu da demek oluyor ki farklı renklerde şeffaf kayışları da kolaylıkla görebileceğimiz.

Gri rengin mükemmel bir bütünleyici olduğunu bilen Casio şeffaf saatler gri, neon yeşil ve fuşya renkteki gövdeleri ile birlikte sportif duruşa yeni bir anlam katıyor. G-Shock serisinde yer alan ancak G-Shock’ın büyük ve iddialı duruşundan biraz daha uzak, nazik ve narin serisi olarak inceleyebileceğimiz Casio G-Shock GA-700SK-1ADR kol saati tam olarak bu ihtiyaca yönelik üretilmiş gibi.

şeffaf kordonlu saatler

Pekiyi fonskiyonellikten ya da darbelere dayanıklılıktan bir şey kaybediyor mu? Tabii ki hayır. 

Alarm, aydınlatma, kronometre, sessizlik özelliği, takvim ve hatta bu kez Dünya saatleri de özellikleri olarak karşımıza çıkıyor. Bir saatten ne beklemeniz gerektiği konusunda akıllarda yepyeni bir imge oluşturmaya oldukça hazır.

Son olarak teknik detaylara da inmiş olalım. Casio’nun darbelere dayanıklılık özelliğinin yanı sıra tüm bu şeffaf kayıtlı saatler 200 ATM’ye kadar su geçirmezlik özelliğine sahip. Mineral cam yapısı ile birlikte dayanıklılık yeni bir seviyeye çıkmış oluyor ve 2 yıl Ersa Saat güvencesi ile birlikte kendinize ömürlük bir saat edinmiş oluyorsunuz. Silikon yapıdaki kayışlar her zaman rahatlık sunarken farklı kasa çapları ve kalınlıkları ile birlikte kendi bileğinize göre en uygun saati seçmeniz kolaylaşıyor.

Her zaman dediğimiz gibi zaman sizden yana olsun!

Ana Sayfa

Menü

Sepetim

Profilim