ARA

Beğendiklerim

Sepetim

Satın Al

İndirim : 0 ₺

Toplam : 0 ₺

Yayınlanma Tarihi 26.03.2019 Saat Modelleri

Saatiniz ile Şıklığınızı Tamamlayın

Saati her kıyafetle kombinlemek oldukça kolay görünür. Ancak gerçek bir saat kullanıcısı saat ile şıklığın nasıl tamamlandığını iyi bilir. Her kıyafet türünde farklı bir saat kullanılabileceği gibi tüm kıyafetlere yakışacak tarzda saatler de mevcut. Siz yeter ki doğru kombini yapın ve doğru saati seçin.

Takım Elbiseye Uygun Saat Nasıl Seçilir

Takım Elbiseye Uygun Saat Nasıl Seçilir?

Takım elbiseye uygun saat nasıl seçilir sorusunun cevabını vermek aslında sanıldığı kadar kolay değildir. Çünkü takım elbise başlı başına özel bir kıyafettir. Kendi içinde nasıl kombinlendiği bu kadar önemli bir noktadayken ekstra olarak kullanacağınız aksesuarların da bu takıma ayak uydurması, onunla bir bütün haline gelmesi ve tamamlanmış bir görüntü sunması çok değerlidir.

Takım elbisenizin türüne göre seçeceğiniz saat değişecektir. Örneğin smokin tarzında bir takım elbise kullanıyorsanız bunu tercihinizi tek renk tonunun öne çıktığı bir saatten yana yapmalısınız. Örneğin Casio Edifice EQB-800D-1ADR modeli tam olarak ihtiyacınız karşılayacak. Gri renkteki çelik kasası ve kayışının tam ortasında mükemmel sadeliği ile siyah kadran yer alıyor. 49,2 mm kasa çapına sahip bu saatin kasa kalınlığı da 13,1 mm. Yani herkesin gözünü alacak olan sadelikteki bir smokini tamamlayacak en temel ve iddialı parça. 

Ancak Edifice serisinde bildiğiniz gibi yalnızca tasarım değil kullanışlılık da öne çıkıyor. Mineral camın dayanıklığının yanı sıra alarm, aydınlatma, Bluetooth, çift saat, güneş enerjisi, kronometre, pil seviye göstergesi, takvim ve uygulama gii özellikler de onu yeni bir boyuta çıkarıyor.

İçinde yeleği olan ve lacivert tonlarında kombilediğiniz, açık mavi ya da kırmızı renklerde bir kravat ile tamamladığınız takım elbiselerde ise bu lacivert renge uyumlu bir saat seçmeniz gerekir. Genellikle lacivert ve mavi tonlarının kullanıldığı takim elbiseler için Casio Edifice EQB-800DB-1ADR en uygun saat olacaktır. Göstergelerindeki çivit mavisi ve açık mavi renklerin öne çıktığı bu model de 49,2 mm kasa çapına, 13,1 kasa kalınlığına sahip. Kadran rengi siyah olmasına rağmen parlayan mavi tonları onun göz alıcılığını daha da ortaya çıkarmış oluyor. 

 Kadın Kıyafetleri Hangi Saatle Kombinlenmeli

Kadın Kıyafetleri Hangi Saatle Kombinlenmeli?

Yalnızca takım elbiseye uygun saat nasıl seçilir diye sormayacağız, aynı zamanda kadın kıyafetlerinin nasıl saatlerle kombinlenebileceğini de anlatacağız.

Toplantıdan toplantıya koşan, yoğun bir program içerisinde zamanla yarışan beyaz yakalı kadın çalışanlar için yine Casio’nun oldukça şık ve elit görünümlü bir saati önereceğiz. Casio G-Shock GA-710B-1A9DR içindeki altın rengi ile mükemmel bir 

Spor kıyafetleri tercih eden, günlük kıyafetlerin güzelliğini keşfetmiş ve rahat olmayı seven kadınlar ise Casio G-Shock GA-710  serisine mutlaka göz atmalı. 53,4 mm kasa çapı ile her zaman öne çıkacak olan Casio G-Shock GA-710 serisinde zamanın hep sizden yana olduğunu hissedeceksiniz. 

Ana Sayfa

Menü

Sepetim

Profilim