ARA

Beğendiklerim

Sepetim

Satın Al

İndirim : 0 ₺

Toplam : 0 ₺

  • Anasayfa
  • Blog
  • Kağıttan Yapıldığına Asla İnanamayacağınız Saat Tasarımları
Yayınlanma Tarihi 6.02.2020 Genel Kültür

Kağıttan Yapıldığına Asla İnanamayacağınız Saat Tasarımları

Sanatın sınırlarını aşmak ve yepyeni bir anlatım aracı olarak kullanmak sanatçıların en büyük işi. Tıpkı Japon sanatçı Manabu Kosaka gibi. Gördüğünüz anda inanamayacağınız, gerçekten kağıttan yapıldığını değil 3 boyutlu yazılı ile basılmış olacağını düşüneceğiniz bu saatler de birer sanat eseri olarak karşımızda duruyor.

saat tasarımları

Bu tasarımların ardında yalnızca kağıt, yapışkan ve yetenek var. Çünkü kılı kırk yararak hatta kağıdı kırk yararak hazırladığı bu tasarımlar ile Kosaka en bilinen saat tasarımlarını yeniden hayata getiriyor ve ve hatta yalnızca saatin üst görünüşünü değil mekanik detaylarını dahi kağıtlarla şekillendiriyor.

Casio G-Shock serisinin de içinde yer aldığı tasarımlarda kendi saatinize yeniden bakmak, ne kadar mükemmel bir şekilde sanata dönüştürüldüğünü görmek isteyeceksiniz. Çünkü daha önce de belirttiğimiz gibi gördüklerinize inanmanız hiç kolay olmayacak.

saat tasarımları

Yalnızca saatleri değil aynı zamanda ayakkabı, retro kamera ya da radyo gibi farklı nesneleri de kağıtla yeniden yorumlayan sanatçının Instagram hesabını takip ederek çok daha fazla tasarımı kolayca görebilirsiniz. 

Hadi sizlerle birlikte bu tasarımları keşfedelim.

Kaynak: Boredpanda

saat tasarımları

saat tasarımlari

saat tasarımları

Ana Sayfa

Menü

Sepetim

Profilim