ARA

Beğendiklerim

Sepetim

Satın Al

İndirim : 0 ₺

Toplam : 0 ₺

Yayınlanma Tarihi 23.04.2019 Saat Bilgileri

Saat Takmanın Önemi Nedir?

Şimdiye kadar sizlerle saatlere dair pek çok bilgiyi paylaştık. Bu kez saat takmanın önemi konusunu inceleyeceğiz. Çünkü saat, bize yalnızca zamanı gösteren bir araç değil, bundan çok daha fazlası... 

Saate pek çok anlam yüklemeniz mümkün. Çünkü saat, bir tamamlayıcı olabilir, yeri geldiğinde bir statü göstergesi, bazen ise çocuklarımıza miras bırakabileceğimiz çok özel bir hatıra. Bu nedenle saat seçimi yaparken hangi amaçla almak istediğinizi de çok iyi bilmeniz gerekir.  

O halde saat takmanın önemi nedir, neden saat takmak isteriz gibi başlıkları sırasıyla inceleyelim.  

saat takmanın önemi

Saat Takmanın Önemi Nedir, Neden Saat Takmalıyız?  

Saat takmak bazıları için vazgeçilmezdir. Saatleri kollarında olmadığında kendini eksik hissedebilecek seviyede saatlerine bağlılıkları vardır. Bunun en temel nedenlerinden bir tanesi saatlerine bakarak günlerini en değerli şekilde bölmeleri, zamanın kıymetini bilmeleridir.  

Çünkü gün içinde yapacağınız her şeyin bir zamanı olmalıdır ve bir gün yalnızca 24 saattir. Planlı olmak, zamanı doğru parçalara bölerek hareket etmek sizin için daha değerli anlar yaratmanıza yardımcı olacak, en önemli aktiviteleriniz için size fazladan zaman tanıyacaktır. 

Öte yandan saat takmak bir statü göstergesi olarak da kullanılabilir. Sahip olduğunuz saatin markası dahi sizi ilk kez tanıyanlar için bir fikir verebilir. Bu bazen kendinize ne kadar önem verdiğinizi öne çıkarır bazense özel zevkleriniz için yapabileceğiniz harcamanın maksimumunu gösterebilir.  

Özellikle üst düzey yöneticilerin sahip olduğu saatler onların zevklerine dair en temel bilgiyi vermiş olur. Bir toplantı yaparken karşınızdakinin kullandığı saatten ona dair ilk izlenimi alabilirsiniz. Örneğin karşınızda Timberland saat kullanan birisi genellikle doğada özel ilgi alanlarına sahip olan birisidir. Kendisine vakit ayırmayı sever ve aktif bir yaşam sürdürür.  

Bir Miras Olarak Saat 

Tüm bunların yanı sıra saat, aslında geleceğe miras bırakabileceğimiz bir aksesuardır. Nesiller boyunca aktarılabilecek, iyi bakıldığı sürece ise asla eskimeyecek bir parçadır. Bu nedenle geleceğe bir yatırım, yeni nesille aramızda kurabileceğimiz yepyeni ve farklı bir bağ gibi düşünebiliriz. Çünkü hangi yüzyılda olursak olalım zaman hep bizimle olacak ve her koşul altında saatimize ihtiyaç duyacağız.  

143 yıllık tarihiyle pek çok ilkin markası Bulova saatleri de, geçmişi bugüne hatta yarınlara taşımak için bir miras niteliğinde. Eşsiz Japon teknolojisini, kurucu Joseph Bulova’nın yenilikçi anlayışıyla harmanlayan ve birbirinden zarif koleksiyonlara imza atan Bulova’yı, sitemizden incelemenizi tavsiye ederiz. 

saat takmanın önemi nedir

Her Zaman En İyi Tamamlayıcı Görevi 

Pierre Cardin Saat[/caption] Yalnızca moda anlamında dahi bir saat takmayı tercih edebilirsiniz. Bir koleksiyoner gibi farklı renklerde sahip olursanız, dilediğiniz kıyafetinizle mükemmel bir şekilde eşleştirebilir ve sonucunda bir moda ikonuna dönüşebilirsiniz.   Paris’in moda taşan sokaklarından çıkıp gelmiş Pierre Cardin erkek saatlerinin zarif çizgisi özellikle beyaz yakalılar için harika bir tamamlayıcı…

Erkek koleksiyonlarıyla paralel olarak tasarlanan Pierre Cardin bayan saatleri ise hem uygun fiyatlı hem de çok şık!  Kadınlar ve erkeklerin farklı bilekliklerle bütünleştirdiği saatlerin yanı sıra monokrom gibi tarzlarda da en nazik ve duru seçenek yine saatiniz olabilir.  

Kombinlerinizi yaparken de bazen saatinizi temel parça olarak alabilir ve kıyafetlerinizi saatinize göre seçebilirsiniz.   İşte saat size tam olarak bu imkanları sunar! Hatta dahasını 😉   Zaman hep sizden yana olsun…  

Ana Sayfa

Menü

Sepetim

Profilim