ARA

Beğendiklerim

Sepetim

Satın Al

İndirim : 0 ₺

Toplam : 0 ₺

Yayınlanma Tarihi 6.07.2019 Saat Bilgileri

Saat Pili Nasıl Değiştirilir?

Saatlerimiz zamanı bize gösterip bazen de zamana meydan okusa da pilleri bittiğinde onlara hızlıca müdahale etmek isteriz. Bu nedenle saat pili nasıl değiştirilir sorusu aklımıza düşer. Saat pili değiştirme işlemi bazı saatlerde oldukça kolay gerçekleşse de bazı saatlerde muhakkak yetkili birisi tarafından yapılmalıdır.

Bunun temel sebeplerinden ilki saatin açıldıktan sonra garanti kapsamında çıkabilme ihtimalidir. Eğer gözünüz gibi baktığınız, çok sevdiğiniz ve çok uzun zamanlar boyunca yanınızda olsun istediğiniz saati kısa sürede kaybetmek istemiyorsanız saatinize dair tüm teknik konularda yetkili servislerden destek almanız en doğrusu olacaktır.

saat pili nasıl değiştirilir

Kol Saati Arka Kapağı Açma İşlemi Nasıl Yapılır?

Kol saati arka kapağı açma işlemi pek çoğumuzun merak ettiği ancak cesaretimizi toplayıp yapamadığımız bir işlem olabilir. Çünkü saat arka kapakları açılabilmesi için özel bir alet gerektiren parçalardır. Amaç her zaman saatin otantikliğini korumak, herhangi bir şekilde hataya neden olmamaktır. Çünkü bir kez bilinçsizce kapağı açılan bir saat asla eskisi gibi olmayacaktır. Normalde herhangi bir şekilde buhar yapma problemi olmayan saatiniz eğer doğru kişiler tarafından açılmazsa bu problemle sıklıkla yüz göz olabilir.

O halde saat pili nasıl değiştirilir? Nasıl bu işlem saate zarar vermeden yapılabilir?

Tabii ki bu konuda deneyimi olan ve yetkili distribütörler tarafından da kontrol edilen yetkili servis noktaları ile olur. Ya da gerçekten pil konusunda zamanla yarışan bir saatiniz vardır ve buna ihtiyaç dahi duymazsınız. Tıpkı Bulova erkek kol saati ya da Bulova bayan kol saati gibi.

Bulova saatler mükemmel bir teknoloji ve mimari ile birlikte yapılmasının yanı sıra her zaman için uzun pil ömürleri ile bilinirler. 1875 yılından bu yana her yıl daha iyiyi hedefleyerek yeni seriler ortaya çıkaran, saat teknolojisi konusunda her zaman dünya devleri arasında yer alan Bulova saatlerden herhangi bir tanesine sahip olduğunuzda pil ömrünü unutabilirsiniz çünkü Bulova saatler sizi yarı yolda bırakmaz.

143 yıldır teknoloji, zanaatkarlık ve kaliteden asla vazgeçmeden saat üretmeye devam eden Bulova markası bir saate sahip olmak için pek çok nedeniniz var demektir.

saat pili ne zaman değiştirilir

Yetkili servisi nereden bulabilirim?

Saat pili değiştirme ile ilgili doğru kararı verip konuyu yetkili bir servis ile görüşmeye karar verdiğiniz noktada çok şanslı olduğunuzu hissedebilirsiniz. Çünkü Ersa Saat; Bulova, Casio, Timberland gibi pek çok dünyaca ünlü markanın Türkiye resmi distribütörüdür. Bu nedenle satın aldığınız saatleri gönül rahatlığı ile yine Ersa Saat güvencesi ile birlikte teknik servislere götürebilirsiniz.

Tüm yetkili servis haritasına Teknik Servis sayfası üzerinden ulaşabilirsiniz. İstanbul, İzmir, Ankara ve Antalya gibi büyükşehirlerde direkt olarak saatinizi emin ellere teslim edebilir, garanti kapsamında saat pili değiştirme işlemini rahatlıkla yaptırabilirsiniz. 

Ana Sayfa

Menü

Sepetim

Profilim