ARA

Beğendiklerim

Sepetim

Satın Al

İndirim : 0 ₺

Toplam : 0 ₺

  • Anasayfa
  • Blog
  • Saat Hediye Ederken Yazılacak Not ve Güzel Sözler
Yayınlanma Tarihi 5.04.2019 Saat Bilgileri

Saat Hediye Ederken Yazılacak Not ve Güzel Sözler

Saat hediye ederken yazılacak not bazılarımızın kafasını karıştırsa da aslında oldukça güzel, zamanı birlikte geçirmek istediğiniz o kişiye uyacak harika sözler mevcut. Özellikle sevgilinize hediye edeceğiniz saatte ne yazdığı, nasıl bir notla o hediyeyi sunduğunuz oldukça önemli.

Saat, bir hediye olarak her zaman en güzel alternatiflerden bir tanesidir. Bunun nedeni hem uzun soluklu olması hem de pahada bazen hafif olsa da anlam olarak çok şey ifade edebilmesi. Tabii ki sevdiğiniz kişiye hediye edebileceğiniz pahada da yüklü saatler mevcut. Bu tamamen sizin tercihiniz ve bütçenizi nasıl ayarladığınıza bağlı olarak değişkenlik gösterebilir.

Öncelikle sevdiğiniz kişiye nasıl bir saat seçebileceğinize dair örnekler sunalım, ardından da saat hediye ederken yazılacak not ne olabilir, hangi sözlerle onu mutlu edebilirsiniz onları iletelim.

saat hediye

Sevgiliye Alınabilecek Saatler


Sportif Ruhlu Erkeklere Özel ; Casio G-Shock, serisinden yana kullanabilirsiniz. Çünkü sevgilinize uzun soluklu bir hatıra bırakmak istediğinizde hatıranızın sizi yarı yolda bırakmaması çok önemli. Bildiğiniz gibi Casio G-Shock serisi dayanıklılık konusunda bir dünya markası.


Klasik Seven Erkeklere Özel ; Casio Edifice, özellikle klasik sevenler için birçok seçenek sunar ve profesyonel stil tasarımlarıyla tanınır. Casio Edifice saatler, çeşitli işlevler sunan ve dayanıklı materyallerden yapılan yüksek performanslı saat olarak üretilmektedir.


Kadınlara özel şık saatler ; Casio Sheen, Casio'nun kadınlar için tasarladığı şık ve zarif kol saati koleksiyonudur. Sheen serisi, işlevselliği, şıklığı ve kaliteyi bir araya getirerek kadınlar için özel olarak tasarlanmıştır. Bu saatler, özellikle şık bir görünüme sahip olan kadınlar için idealdir.

Artık Casio Markasından bir saat seçmenin vakti geldi! Dilerseniz Casio Saat  Sayfamızdan Sevdiklerinize, özel hediye paketi seçeneği ve ücretsiz kargo fırsatı ile hemen bir Casio Saat hediye edebilirsiniz.

Şimdi gelelim o güzel sözlere.

saat hediye notu

Sevgiliye Saat Hediyesi ile İlgili Sözler

Sevgilinize saat alırken onu ne kadar çok sevdiğinizi ekleyebileceğiniz küçük bir not hediyenize yeni bir anlam katacaktır.
Saat hediye ederken yazılacak not konusunda birkaç örnek paylaşıyoruz ;

Saat Hediye Notu

Zaman seninle çok daha güzel ilerliyor…

Seni zamansız bir şekilde seviyorum.

Hiçbir “zaman” ayrılmayalım diye…

Hayatımda geçirdiğim en güzel anlar hep seninle!

Seni o kadar çok seviyorum ki “zaman” duruyor.

Her saniyeyi birlikte yaşamamız dileğimle…

Sana olan sevgim zamanın da ötesinde.

Her saniye, her dakika, her saat seni daha çok seviyorum.

Birbirimizi zamansız tanıdık ama “zaman”la her şey çok daha güzel olacak. Seni seviyorum.

Ana Sayfa

Menü

Sepetim

Profilim