Saat Hediye Ederken Yazılacak Not ve Güzel Sözler
 


Saat hediye ederken yazılacak not bazılarımızın kafasını karıştırsa da aslında oldukça güzel, zamanı birlikte geçirmek istediğiniz o kişiye uyacak harika sözler mevcut. Özellikle sevgilinize hediye edeceğiniz saatte ne yazdığı, nasıl bir notla o hediyeyi sunduğunuz oldukça önemli.

Saat, bir hediye olarak her zaman en güzel alternatiflerden bir tanesidir. Bunun nedeni hem uzun soluklu olması hem de pahada bazen hafif olsa da anlam olarak çok şey ifade edebilmesi. Tabii ki sevdiğiniz kişiye hediye edebileceğiniz pahada da yüklü saatler mevcut. Bu tamamen sizin tercihiniz ve bütçenizi nasıl ayarladığınıza bağlı olarak değişkenlik gösterebilir.

Öncelikle sevdiğiniz kişiye nasıl bir saat seçebileceğinize dair örnekler sunalım, ardından da saat hediye ederken yazılacak not ne olabilir, hangi sözlerle onu mutlu edebilirsiniz onları iletelim.

saat hediye

Sevgiliye Alınabilecek Saatler

Sevgilinize saat almak istediğinizde tercihinizi Casio’nun G-Shock serisinden yana kullanabilirsiniz. Çünkü sevgilinize uzun soluklu bir hatıra bırakmak istediğinizde hatıranızın sizi yarı yolda bırakmaması çok önemli. Bildiğiniz gibi Casio G-Shock serisi dayanıklılık konusunda bir dünya markası.

Peki hangi G-Shock modelleri uygun olacaktır?

Bu aslında erkek arkadaşınızın hangi renkleri sevdiğine bağlı olarak değişecektir. Örneğin Casio G-Shock GA-110HR-1ADR modelinde kırmızı ve siyah renkler öne çıkar. G-Shock ve Protectiton yazılarının kırmızısı saatin üzerinde iddialı bir duruş sergilerken kayışın iç kısmındaki kırmızı da dışındaki siyahi mükemmel bir şekilde tamamlar.

Bu modelde kasa çapı 51,2 mm’dir. Plastik kasa ve silikon kayışla 200 ATM’ye kadar su geçirmez olan modelde alarm, aydınlatma, dünya saatleri, kronometre ve takvim gibi özellikler de mevcut.

Daha çok mavi renkleri seven, kıyafetlerinde yeşil ve mavi tonlarını kullanan bir erkek arkadaşınız varsa da Casio G-Shock GA-110CC-2ADR modeli mükemmel şekilde uyacaktır. Bir önceki modelde olduğu gibi kayışın içi ve dışındaki renk farklı saate yeni bir hava getirirken mineral cam ve plastik kasası dayanıklılığı yeni bir seviyeye çıkarır.

Son olarak her renkle uyum sağlayan mükemmel beyazı unutmayalım. Casio G-Shock GA-110WB-7ADR modelinde beyaz kayış ve beyaz kasa öne çıkar. İçindeki mavi tonları yenilikçi bir dokunuş eklerken gri renkteki kadran her kıyafetle uyum sağlamasına yardımcı olur.

Artık G-Shock serisinden bir saat seçmenin vakti geldi! Dilerseniz ersasaat.com.tr adresinden %100 orijinal saatleri ücretsiz kargo özelliği ile hemen satın alabilirsiniz.

Şimdi gelelim o güzel sözlere.

saat hediye notu

Sevgiliye Saat Hediyesi ile İlgili Sözler

Sevgilinize saat alırken onu ne kadar çok sevdiğinizi ekleyebileceğiniz küçük bir not hediyenize yeni bir anlam katacaktır. Saat hediye ederken yazılacak not konusunda birkaç örnek paylaşıyoruz.

Zaman seninle çok daha güzel ilerliyor…

Seni zamansız bir şekilde seviyorum.

Hiçbir “zaman” ayrılmayalım diye…

Hayatımda geçirdiğim en güzel anlar hep seninle!

Seni o kadar çok seviyorum ki “zaman” duruyor.

Her saniyeyi birlikte yaşamamız dileğimle…

Sana olan sevgim zamanın da ötesinde.

Her saniye, her dakika, her saat seni daha çok seviyorum.

Birbirimizi zamansız tanıdık ama “zaman”la her şey çok daha güzel olacak. Seni seviyorum.


Sevgiliye Saat Hediyesi ile İlgili Sözler