ARA

Beğendiklerim

Sepetim

Satın Al

İndirim : 0 ₺

Toplam : 0 ₺

Yayınlanma Tarihi 19.06.2019 Saat Bilgileri

Saat Camı Değiştirme Nasıl Yapılır?

Saat camı değiştirme denildiğinde herkesin içini bir korku kaplar çünkü saat camı bir kez değiştirildiğinde saatiniz bir daha asla eskisi gibi olmayacak derler. Peki bu gerçekten böyle midir? Sizin için bu konuyu detaylı bir şekilde anlatmak isteriz.

Öncelikle saat camlarını bir kez daha hatırlayalım. Daha önce saat camlarına dair detaylı bir şekilde bilgi vermiş, hangi camların çok daha uzun süre dayanıklı olduğundan bahsetmiştik. Saat Camı Çeşitleri adlı bu yazımızda özellikle mineral cama sahip saatlerin çok daha dayanıklı bir yapıya sahip olduklarından, darbeler konusunda oldukça iddialı olabileceklerinden bahsetmiştik.

Bunların yanı sıra safir saat camlarının da oldukça dayanıklı olduğunu eklemiştik. Eğer saatinizin camları bu iki cam türünden bir tanesiyse gözünüz aydın, darbelere karşı oldukça dayanıklı bir saate sahipsiniz demektir. Ancak saatiniz organik camsa ya da kristal camsa çok daha kısa sürede çizilmeler görebilir aynı zamanda kırılma ya da çatlama problemleri yaşayabilirsiniz.

Bu noktada saatinize gerekli özeni gösterebilecek yetkili bir servisle saat camı değiştirme konusunu çözmeniz gerekmektedir. Aslında korkulduğu gibi saat camı bir kez değiştirildiğinde artık eskisi gibi olmayacak seviyede değildir. Bunun sebebi ise işini doğru yapabilen, özellikle de garanti verebilen yetkili bayilerin bu alanda oldukça başarılı olması ve saatinizi ilk günkü gibi yapabilmesidir. Ancak tabii ki kendi başınıza saatinizi açmamanız, ona zarar verebilecek herhangi bir aksiyonda bulunmamanız çok önemli.

saat camı nasıl değiştirilir

Casio Saat Camı Değişimi Nasıl Yapılır?

Casio bildiğiniz gibi en popüler saat markaları arasında yer alıyor. Her zaman ortaya çıkan özelliği ise saatlerinin dayanıklı olması. Bu nedenle Casio saatlerde saat camı değiştirme durumu sıklıkla yaşanmaz. Ancak tabii ki olmaz da bazen olabilir. Saatinizin başına hiç beklemediğiniz şekilde kötü bir şey gelebilir ve bu durumda camının değiştirilmesi gerekebilir. İşte bu noktada Ersa Saat olarak sizleri doğru ve yetkili kişilere yönlendirmek görevimiz.

Ersa Saat Casio’nun tek ve yetkili distribütörü olması sayesinde saatlerinize en iyi seviyede bakım yapabilecek ve tüm ihtiyaçlarını karşılayabilecek yetkili servisleri de bir araya getirmektedir. Türkiye genelindeki tüm yetkili servisleri görmek için Teknik Servis adresini ziyaret edebilirsiniz.

saat camı değiştirmek istiyorum

Gerçekten Dayanıklı Bir Saat Arayanlara

Tüm bu saat camı değiştirme konusundan sonra ise sizlere önerebileceğimiz, uzun yıllar boyunca rahatlıkla kullanabileceğiniz ve dayanıklılık konusunda her zaman bir adım öteye giden Casio ECB-900DB-1BDR modeline mutlaka göz atmalısınız.

Mineral camı, çelik kasa ve kayışı ile birlikte adeta yenilmez bir saat olarak adlandırılabilir. 100 ATM’ye kadar su geçirmezlik özelliğine de sahip olan Casio Edifice’in bu modelinde aynı zamanda alarm, aydınlatma, Bluetooth, Dünya saatleri, uygulama, kronometre, Güneş enerjisi gibi farklı özellikler de yer alıyor.

Ya da dilerseniz Casio DW-5600 serisine de göz atabilirsiniz. Doğru saati bulmak sizin elinizde.

Ana Sayfa

Menü

Sepetim

Profilim