ARA

Beğendiklerim

Sepetim

Satın Al

İndirim : 0 ₺

Toplam : 0 ₺

Yayınlanma Tarihi 13.04.2019 Saat Özellikleri

Replika Saat Nedir?

Replika saat nedir, sahte saat nasıl anlaşılır? Bu soruları özellikle saat almadan önce sıklıkla sorulduğunu duyarsınız. Çünkü saat, pek çok diğer aksesuar gibi sahtesi yapılabilen ve orijinal fiyatına satılmaya çalışan aksesuarlardan bir tanesidir.

Öncelikle replika saat nedir, size bunu anlatalım. Replika saat, herhangi bir markanın neredeyse tıpa tıp aynı şekilde üretilmiş sahte saatlerdir. Bu replika saatler bazen o kadar iyi bir şekilde tasarlanır ve yapılır ki neredeyse orijinalinden ayırmak imkansız hale gelir. Bu yüzden saat alırken dikkat etmeniz gereken hususların yanı sıra saatinizi nereden aldığınız da çok önemli bir konudur.

replika saat nedir

Sahte Saat Nasıl Anlaşılır?

Sahte saati anlamanın pek çok yolu vardır. Bu yöntemleri kısaca anlatmak ve daha sonrasında da size saati nereden alabileceğinizi göstermek isteriz. Sahte saati anlamının ilk yöntemi saatin görünüşüdür. Her ne kadar mükemmel iyi seviyede replika saat üretiliyor olsa da almak istediğiniz saatin hangi özelliklere sahip olduğunu mutlaka kontrol etmeniz gerekmektedir.

Örneğin satın almak istediğiniz saatin alametifarikası olarak görülen bazı özellikleri satın almak üzere olduğunuz saatte mutlaka aramalısınız. Bu bazen bir işaret, bazen bir logo, bazen kadrandaki küçük bir detaydır.

Bunun yanı sıra saat, özel işçilik gerektiren ve harika bir şekilde bir araya getirilmiş, neredeyse kusursuz bir parçadır. Elinizi saatin üzerinde gezdirdiğinizde kusursuz bir akışkanlık görmeniz gerekir. Eğer elinizde kıymık, oturmamış parça vb. gibi doğru olmayan bir durum hissederseniz bu saatin orijinalliğini mutlaka sorgulamalısınız.

Gelelim ses konusuna. Saat, bildiğiniz gibi işlediği sürece harika bir sese sahiptir. Bu ses ardı ardına tik ve tak seslerinin duyulmasıyla oluşur. Satın almak istediğiniz saatin orijinal bir saat olduğunu anlamak istiyorsanız kulağınızı ona yaklaştırın ve iyice dinleyin. Herhangi bir aksama, tekrar ya da kulağınıza kötü gelecek küçücük bir detay dahi olmamalı. Bunun tam tersi, saatinizdeki ses sizi büyüleyecek kadar ardışık ve doğru olmalıdır.

sahte saat nasıl anlaşılır

Peki dijital bir saat alıyorsanız ve saatin sesini duyamayacak durumdaysanız? O noktada saatinizi satın aldığınız yerin önemi devreye giriyor.

Aslında tüm bu sorunları yaşamamak ve kendi kalite kontrolünüzü yapmak durumunda kalmamak adına yapmanız gereken en temel şey saatinizi güvenebileceğiniz, %100 orijinal saatler sattığınız bir yeri tercih etmektir. Burada tabii ki önerimiz ersasaat.com.tr olacaktır. Casio Saat'in Türkiye’deki tek distribütörü olan Ersa Saat’te aldığınız her ürün %100 orijinal olmasının yanı sıra garanti belgesi ile teslim edilir.

Aynı zamanda yetkili teknik servisleri ile birlikte saatinizde yaşayacağınız herhangi bir sorunda dahi her zaman yanınızda olacak şekilde çalışırlar.

Casio’nun G-Shock serisinden bir saat kendinize almak istediğinizde, özellikle tasarımı ve fonksiyonelliği ile sizi baştan çıkarabilecek Casio G-Shock GWN-1000-2ADR gibi bir modeli ücretsiz ve hızlı kargo, güvenli alışveriş ve sorunsuz iade ve değişim sistemi ile alabilmek için Ersa Saat’i tercih edebilirsiniz.

Böylece replika saat nedir, sahte saat nasıl anlaşılır, sahte saati anlama yöntemleri nelerdir gibi soruları aklınızda tutmanıza gerek kalmayacaktır. 

Ana Sayfa

Menü

Sepetim

Profilim