ARA

Beğendiklerim

Sepetim

Satın Al

İndirim : 0 ₺

Toplam : 0 ₺

Ray-Ban Marka Banner

Ray-Ban Markası

Dünyaca Ünlü Ray-Ban Markası Ürünleri ERSA SAAT Ayrıcalığıyla Sizlerle!

Türkiye Yetkili Satıcısı ERSA SAAT Güvencesi İle !

Ray-Ban Marka Resmi - 2
Ray-Ban Marka Logosu

Ray-Ban Markası Hakkında

Ray-Ban, 1936 yılında Amerikan havacılık şirketi Bausch & Lomb tarafından tasarlanmış ve üretilmiş bir güneş gözlüğü markasıdır. İlk olarak Amerikan Hava Kuvvetleri pilotları için tasarlanmıştır. Ray-Ban, 1950'lerde Hollywood filmlerinde giyilmeye başlanmasıyla popüler hale geldi. 1960'larda popüler kültürün bir sembolü haline geldi ve o zamandan beri geniş bir kullanıcı kitlesi tarafından tercih ediliyor. Ray-Ban, güneş gözlüklerinin yanı sıra optik gözlükler de üretmektedir. Markanın en popüler modelleri arasında Aviator, Wayfarer ve Clubmaster yer alır.

Ray-Ban markası İtalya merkezli olan Luxottica şirketi tarafından 1999 yılında satın alındı aynı zamanda Luxottica, dünya genelindeki en büyük gözlük üreticilerinden biridir.

Ray-Ban Marka Resmi - 1

Ray-Ban Güneş Gözlükleri Nasıl?

Ray-Ban güneş gözlükleri, yüksek kaliteli malzemeler ve işçilik ile üretilen, stil sahibi ve ikonik bir markadır. Ray-Ban gözlük çerçeveleri genellikle asetat, metal veya karbon fiber gibi malzemelerden yapılmıştır. Camları ise çizilmeye ve darbelere dayanıklı malzemelerden üretilmiştir. Ray-Ban'ın en popüler modelleri arasında Aviator, Wayfarer ve Clubmaster bulunur. Aviator modeli, büyük camları ve ince metal çerçevesi ile ünlüdür. Wayfarer modeli, kalın çerçeveleri ve retro tasarımıyla dikkat çekerken, Clubmaster modeli ise yuvarlak camları ve üstte kalın altta ince çerçevesi ile benzersiz bir stile sahiptir, ayrıca farklı cam renkleri ve kaplamaları seçenekleri sunar. Bu kaplamalar arasında polarize, ayna yansıtma, renkli ve geçişli camlar gibi özellikler bulunur. Bu özellikler, gözleri UV ışınlarından korumanın yanı sıra, kullanıcıların konforunu ve görüş kalitesini artırır.

Ana Sayfa

Menü

Sepetim

Profilim