ARA

Beğendiklerim

Sepetim

Satın Al

İndirim : 0 ₺

Toplam : 0 ₺

Yayınlanma Tarihi 17.01.2019 Saat Markaları

Pierre Cardin Saat Kaliteli mi?

Hırslı ve çalışkan bir adam olan Pierre Cardin, İtalya doğumlu bir Fransız moda tasarımcısı. Geometrik, fütüristik, avangart çizgisiyle ve elbette elini attığı her işte başarılı olmasıyla biliniyor.

On dört yaşındayken St. Etienne’de ünlü bir terzinin yanında çırak olarak çalışmaya başlayan Pierre Cardin, yıllar boyu tutkusunun peşinden giderek Dior’da çalışan bir terzi oldu. 1950 yılında kendi şirketini kurmak için Dior’dan ayrıldı ve işe sahne kıyafetleri tasarlayarak başladı. Çok geçmeden sevilip başarılı oldu ve kendi müşteri kitlesini oluşturdu. Christian Dior kendisine güller göndererek bu başarısını tebrik etti, hatta daha da büyük bir jest yaparak müşterilerinden bazılarını Pierre Cardin’e gönderdi.

pierre cardin saat satış

Kusursuzluğu Zarafet ve Kaliteyle Birleştiriyor

1960’lar Pierre Cardin’in yeni bir günlük stil oluşturarak Amerikan ve İngiliz erkek giyiminin yönünü değiştirdiği, imparatorluğunu kurmaya başladığı yıllar oldu. İşe tekstil ve parfümle başlayan Cardin, kısa süre içinde dünyaca ünlü bir markaya dönüştü. Maxim’s restoranlarından otellere, kültür enstitülerine kadar pek çok farklı alanda kendi ismiyle var oldu. Tüm bunlardan sonra yine adına yakışır bir şekilde, en yüksek standartlarda ve kalitede üretilen Pierre Cardin saatlerini çıkardı. Kusursuzluğu Fransız zarafeti ve yüksek kalitede materyallerle birleştirerek Pierre Cardin saat kaliteli mi sorusunun cevabını tüm dünyaya verdi aslında.

Hangi pazara girerse girsin Pierre Cardin’in tüm ürünleri şık, trendleri takip eden, bir yanı geleneksel ama fütüristik ürünler oldu hep. Bugün de bireyselliğine önem veren, kendine bakan, modayı takip eden erkekler, kadınlar ve gençler için saatler üretmeye devam ediyor.

Çekiciliği detaylarıyla yakalayan Pierre Cardin saat modellerinde çelik, gümüş, altın, değerli taşlar, kristal, cam, deri gibi kaliteli ve farklı materyaller kullanılıyor. Yine de hala Pierre Cardin saat kaliteli mi diyorsanız, saatlerin en yetenekli saat ustaları tarafından yüksek kalitede montajlarla yapıldığını da ekleyelim.

pierre cardin saat satın al

Erkek Hasır Kayışlı Saatler

Hasır kayışlı saatlerin yeniden moda olmasıyla Pierre Cardin erkek hasır kayışlı saatler en çok konuşulan modellerden oldu. Şık, kolda zarif duran ince yapılı bir erkek saati arıyorsanız doğru markaya baktığınızı söyleyebiliriz.

Pierre Cardin 902711F11, kasa çapı 42 mm olan oldukça kibar bir erkek saati. 30 atm su geçirmezlik özelliğine sahip ve mineral camlı. Hem kadranının hem de kayışının siyah, lacivert, gri, rosegold gibi pek çok renk seçeneği bulunuyor.

Bayan Taşlı Saatler

Her zaman saat eksperlerinin ilgisini çekmiş olan Pierre Cardin saatlerin en çok sevilen modelleri arasında bayan taşlı saatler bulunuyor. Pierre Cardin 108172F, günümüz bayan saatlerinde bulunması kolay olmayan bir incelikte.

Hem kasasında hem de kadranındaki küçük taşlar fazla gösterişten uzak duran ama zarafeti seven kadınlar için özenle yerleştirilmiş gibi! Kadranı 32mm, 30 atm su geçirmezlik özelliğine sahip ve altın sarısı, rosegold, gri, lacivert, kahverengi gibi renkleri bulunuyor.

Ana Sayfa

Menü

Sepetim

Profilim