- Anasayfa >
- Saat >
- Pierre Cardin Saat >
- Pierre Cardin Erkek Saat >
- Pierre Cardin CF.1015.MS.3 Kol Saati
Ersa Saat, Pierre Cardin markasının Türkiye yetkili satıcısıdır.
Pierre Cardin CF.1015.MS.3 Kol Saati
Ersa Saat, Pierre Cardin markasının Türkiye yetkili satıcısıdır.
Ek Hizmetler
Saatini Kişiselleştir
Lütfen aşağıdaki formu doldurunuz. Saatinizin metal arka kapağına gravür tekniği ile formda belirtmiş olduğunuz şekilde işlenecektir.
Kişiselleştirilmiş ürünlerin teslim süresi gravür işleme sebebi ile 1-2 iş günü uzamaktadır. Gravür İşlemi tamamlandıktan sonra siparişiniz kargoya verilecektir. Kişiselleştirilmiş ürünlerde iade ve değişim yapılamaz.
Pierre Cardin CF.1015.MS.3 Kol Saati
Pierre Cardin CF.1015.MS.3 Kol Saati Özellikleri
Pierre Cardin’in zarif ve şık tasarımlarından biri olan CF.1015.MS.3, klasik stilini modern detaylarla buluşturuyor. 42 mm oval çelik kasası ve 10,1 mm kalınlığı ile bileğinizde güçlü bir duruş sergilerken, gri tonlarındaki kasa ve bilezik rengi mavi kadran ile sofistike bir kontrast oluşturuyor. Analog quartz mekanizması sayesinde güvenilir zaman ölçümü sağlayan saat, 3 yıllık pil ömrü ile uzun süre bakım gerektirmeden kullanılabiliyor. 30 metreye kadar suya dayanıklılığı, günlük kullanımda yağmur veya hafif su temaslarına karşı güven verir. Çelik bileziği dayanıklı ve konforlu bir kullanım sunarken, klasik tarzı seven erkekler için ideal bir tamamlayıcıdır. Pierre Cardin CF.1015.MS.3, şıklığı ve fonksiyonelliği bir arada sunan, günlük hayatta veya özel günlerde güvenle tercih edebileceğiniz bir kol saatidir.
Pierre Cardin Kol Saati modelleri, Pierre Cardin markasının Türkiye'deki tek yetkili distribütörü olan Ersa Saat garantisiyle satışa sunulmaktadır. Tüm ürünlerimiz orijinal kutusu ve online garanti belgesi koduyla birlikte gönderilmektedir. Sitemizde incelediğiniz 2.500 TL ve üzeri tüm kol saati modelleri, ücretsiz kargo ile 3 iş günü içinde adresinize gönderilmektedir.
Ölçü Rehberi3 Bar Su Geçirmezlik
Günlük Kullanıma Uygun
İnce Tasarım
Kronometre
Takvim
Genel Özellikler
| Marka / Koleksiyon | Pierre Cardin |
|---|---|
| Ağırlık | 161 gr |
| Cam Tipi | Mineral |
| Cinsiyet | Erkek |
| Makine Tipi | Analog |
| Pil Ömrü | 3 Yıl |
| Su Geçirmezlik | 30 mt |
| Tarz | Klasik Saat |
Kasa & Kayış & Kadran
| Kadran Rengi | Mavi |
|---|---|
| Kasa Cinsi | Çelik |
| Kasa Çapı | 42 mm |
| Kasa Kalınlığı | 10,1 mm |
| Kasa Rengi | Gri |
| Kasa Şekli | Oval |
| Kasa Yüksekliği | 42 mm |
| Kayış Kordon Rengi | Gri |
| Kayış Kordon Tipi | Çelik |
Kargo ve Sipariş
- Sipariş gönderimi 3 iş günü içerisinde yapılmaktadır. Resmi bayram ve hafta sonu verilen siparişler tatil bitiminde kargoya verilir.
- İnternet mağazamızdan yapacağınız tüm alışverişlerde Türkiye'nin her yerine ile 2.500₺ ve üzeri alışverişlerde kargo ücretsiz gönderim sağlanmaktadır.
İade
- Kargonuz elinize ulaştığı tarihten itibaren 14 gün içerisinde iade edebilirsiniz.
Önerilen Ürünler


