ARA

Beğendiklerim

Sepetim

Satın Al

İndirim : 0 ₺

Toplam : 0 ₺

Yayınlanma Tarihi 30.09.2019 Saat Modelleri

Pastel Renk Saat Modası Hiç Geçmiyor

Pastel renkler bildiğiniz üzere son 5 yıla damga vuran renklerden. Canlı renklerin daha soluk görünümde olduğu ancak sadeliği ile göz dolduran bu renklerdeki saatler yani pastel renk saat modası da çok uzunca bir süre hayatımızda yer alacak gibi duruyor.

Her yıl Pantone farklı renklerle karşımıza çıkıyor ve o yıla damgasını vuracak olan rengi söylüyor. Pantone’nin canlı renkleri öne çıkardığı yılları biraz geride bıraktık ve son 5 yıldır modanın renkleri neredeyse tamamen pastel tonları üzerinden ilerliyor.

Saat modası da bu renk paletlerini takip ediyor ve saat tutkunlarına tarzlarından ödün vermeden şık olma fırsatı sunuyor.

pastel renk saat

Pastel Renk Saat Bayan Modelleri

Pek çok marka pastel rengi kendi saatlerine uygularken zorlanabiliyor çünkü genel olarak saatte gri, siyah ve altın sarısı renklerinin dışına çıkmak adeta bir cesaret göstergesi gibi. Ancak tahmin edebileceğiniz gibi Casio yine bu konuda da ipleri eline alıyor ve pastel renk saat üretme konusunda hiçbir çekincesi olmadığını sunduğu saatler ile gösteriyor.

Pastel renk bayan saat modelleri arasında Casio Baby-G serisinin mükemmel tasarımı ve iddialı modellerini görüyoruz.

Örneğin Casio Baby-G BA-120T modellerinde beyaz ve pembenin farklı tonlarını görebiliyoruz. Bu seride yer alan özellikle pembe renkli saat spor giyinmeyi seven, tarzına düşkün kadınlar için de adeta bir can simidi oluyor. Alarm, aydınlatma, kronometre, takvim ve dünya saatleri özellikleri ile yalnızca tarza ve modaya değil aynı zamanda teknolojiye de mükemmel bir şekilde uyum sağlıyor. 100 ATM’ye kadar su geçirmezlik, mineral cam yapısı ile birlikte dayanıklılık testlerini de bir bir geçiyor. 

Casio’nun bir diğer pastel renk saat modelleri arasında yerini alan Casio Baby-G BLX-570 modellerinde de yine daha farklı bir pastel pembe tonu ile karşımıza çıkıyor. Yavru ağzına yakın rengi ile birlikte iddiasını korurken bu kez 200 ATM’ye kadar su geçirmezlik özelliği ile özgür bir kullanım da yaratıyor.

Ancak biliyoruz ki saat tutkunları için bazen tek renk yeterli olmayabilir. İşte o zaman pastel renk saat yelpazesini biraz daha genişletebilir ve kendiniz için beyaz, yeşil, mavi ve gri tonlarının mükemmel kombinasyonundan doğan, eğlenceli ve dinamik bir saat olan Casio Baby-G Ba-120SC-7ADR modelini de tercih edebilirsiniz.

pastel renk saat bayan 

Pastel Renk Saat Nereden Alınır?

Pastel renk saat sahibi olmak istiyorsanız ve özellikle bu saat tercihinizi Casio’dan yana yapıyorsanız satın aldığınız yere oldukça dikkat etmeniz gerekiyor. Çünkü replikasını orijinalinden ayırmanın oldukça zor olduğu saat konusunda her zaman güvenebileceğiniz, orijinallik garantisi verebilen Ersa Saat gibi köklü kuruluşlardan almanız oldukça değerli.

Yalnızca orijinallik garantisi değil aynı zamanda doğru indirim oranları, vade farksız taksit avantajı, ücretsiz kargo, hızlı iade ve değişim gibi özellikleri ile birlikte ersasaat.com.tr’den yapacağınız her alışverişte yüzünüz gülecek.

Ana Sayfa

Menü

Sepetim

Profilim