ARA

Beğendiklerim

Sepetim

Satın Al

İndirim : 0 ₺

Toplam : 0 ₺

Yayınlanma Tarihi 13.08.2021 Saat Modelleri

G-Shock 2021 Yaz Koleksiyonu

MUHTEŞEM DENİZLERİN MUHTEŞEM TONLARI

Yaza özel tasarlanan bu modellerde G-SHOCK’un klasik kasası

Yaza özel tasarlanan bu modellerde G-SHOCK’un klasik kasası DW-5600 kullanıldı. Batan güneşin deniz üzerindeki turuncu-kızıl rengi ve geceleri siyaha bürünen denizin koyu tonlarından ilham alınarak tasarlanan DW-5600WS serisi yaz boyunca tarzınızın tamamlayıcısı olacak!

FAR EAST POP KOLEKSİYONU

G-SHOCK’un Uzak Doğu Pop koleksiyonu, uzak doğunun mistik ruhundan ve benzersiz sokak hayatından esinlenerek tasarlandı. GA-900DBR modeli yeşil & turuncu, GA-700DBR kırmızı & yeşil renklerine hakimken, GA-110DBR’de ise beyaz & kırmızı renkleri kullanıldı. Uzak Doğu esintilerini yakından hissetmek isterseniz, bu koleksiyon tam size göre.

 

MIDNIGHT GREEN SERİSİ

G-SHOCK’un GECE YARISI YEŞİLİ kurgusuyla tasarladığı bu seri, iki modelde hayat buluyor.

Dinamik üç boyutlu kadrana sahip GA-700’de kullanılan göz alıcı metalik yeşil, bileğinizde oldukça dikkat çekecek.

Gece yarısı yeşilinin kullanıldığı bir diğer model olan GA-140 da ise, bu eşsiz metalik yeşil, kamuflaj deseniyle vurgulanıyor.

Yaza özel tasarlanan GA-700MG ve GA-140MG modellerini hemen keşfetmelisiniz!

YAZ DENİZİ TASARIMI

G-SHOCK’un efsanevi kasası DW-6900, yaz ayları boyunca bütün ihtişamıyla karşımızda duran eşsiz denizlerin, benzersiz renkleri ile buluştu.

Yazın parlak güneşiyle pırıl pırıl parlayan turkuaz rengi ve gece karanlığının parlak siyahı iki modelde bir araya geldi. Ayrıca her iki modelde de çerçeve ve kordonda deniz dalgalarına yer verilmiş.

 

MUSIC NIGHT TOKYO

Sınırlı sayıda üretilen bu özel seri, ünlü grafik sanatçısı YOSHIROTTEN tarafından MUSIC NIGTH TOKYO temasıyla tasarlanmıştır. AW-500 ve DW-5600 kasalarında hayat bulan bu modeller loş ışıklı bir kulübe girerken yanıp sönerek sizi karşılayan turuncu ve yeşil lazer ışıklı Tokyo müzik ortamlarını yansıtmaktadır.

 

 

 

 

 

Ana Sayfa

Menü

Sepetim

Profilim