ARA

Beğendiklerim

Sepetim

Satın Al

İndirim : 0 ₺

Toplam : 0 ₺

  • Anasayfa
  • Blog
  • Google Street View Artık Casio Saatler Gibi Su Altında
Yayınlanma Tarihi 9.09.2019 Saat Markaları

Google Street View Artık Casio Saatler Gibi Su Altında

Google’ın uzunca bir süre önce hayatımıza girmiş bir özelliği var: Street View yani sokak görümü. Tüm dünya haritasını hiç duraksamadan Google araçları tarafından çekilmiş olması kaydıyla gezebiliyor, kendi evinize bakabiliyor ya da gitmek istediğiniz o güzel yerlere uzaktan yani Google’dan bakabiliyorsunuz.

Google, geçtiğimiz ay Street View özelliğine bir yenisini daha eklediğini açıkladı ve Street View’ın artık sualtında da olacağını söyledi. Teknoloji dünyası için mükemmel bir gelişme olarak algılanan bu özellik pek çok kullanıcı tarafından da alkışlandı. Çünkü artık sokaklarda gezer gibi denizin altında, fersah fersah sularda gezebileceğiz.

Google’ın bu adımının hem farkındalık yaratması hem de kullanıcılarına yeni bir deneyim sunması bekleniyor.

Ancak çok uzun zamandır su altı denildiğinde akla gelen çok özel bir marka var. Tabii ki Casio.

Google Street View

Sualtı Ondan Sorulur

Casio, bildiğiniz gibi tasarmın yanı sıra fonksiyonellik konusunda da iddiasını her zaman koruyan, ekstrem sporlar için özel üretim saatleri ile kullanıcılarını çok uzun zamandır çok mutlu eden bir marka.

Casio’yu yakından tanıyanlar bilirler ki pek çok Casio saatin en temel özelliği su geçirmezlik özelliğidir. Özellikle Casio G-Shock serisi hem sualtı hem de su üstünde en iyi performansı gösteren saatlerden bir tanesi. Tabii ki 200 ATM’ye kadar su geçirmezlik özelliğini koruması onu Google Street View ile yarışır noktaya getiriyor. Bu yarışın tatlı bir rekabet olduğunu söyleyebiliriz. Çünkü Casio kullanıcıları çok uzun zamandır sualtında 200 ATM’ye kadar denizlerin sokaklarında geziyor ve doğanın o müthiş özelliklerini yanıdan gözlemleyebiliyor.

Casio G-Shock GA-2000 Modelleri Yüksek Performans Odaklı

Casio G-Shock GA-2000 model saatlerde yalnızca su geçirmezlik değil çok daha fazlası sizleri bekliyor. Farklı renk seçenekleri ile her zaman iddiasını koruyan bu modelde kasa çapı 48,7 mm, kasa yüksekliği ise 51,2 mm. Oval kasa şekline sahip olması her kıyafetle uyumlu hale getirirken plastik kasa ve silikon kayışla birlikte spor görünümünden de ödün vermiyor. 

Kayış ve kadrandaki uyumlu özelliklerinin yanı sıra alarm, aydınlatma, darbelere dayanıklılık, dünya saatleri, kronometre, sessizlik fonksiyonu ve takvim özellikleri de mevcut.

64 gram ağırlığı ile bir saatten beklediğinizden daha da hafif olması, minaral cam ile güçlü cam koruması ve 200 ATM’ye kadar su geçirmezlik özelliği onu diğer saatler arasında öne çıkarıyor.

Casio G-Shock GA-2000-1A2DR kol saati mavi rengi seven, kadranda dahi küçük mavi dokunuşlarını görmek isteyenler için harika bir alternatif. 

Casio G-Shock GA-2000 Modelleri

G-Shock Serisi Ersa Saat Güvencesiyle

Casio markasının Türkiye resmi distribütörü olan Ersa Saat’te kendinize uygun Casio saati indirimli ve orijinallik garantisi ile alabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz kargo, iade ve değişim garantisi ile de saatinizi beğenmediğiniz takdirde kolayca başka bir modeli seçebilirsiniz.

Kurulduğu ilk günden bu yana orijinal ürünleri uygun fiyatlarla bir araya getirmeyi hedefleyen Ersa Saat’in yetkili servisleri de saatinize dair tüm teknik konularda destek sağlamak amacıyla çalışmalarına devam ediyor. İndirimli Casio saat modellerine bakmayı unutmayın. 

Ana Sayfa

Menü

Sepetim

Profilim