- Anasayfa >
- Saat >
- Erkek Saat >
- Erkek Lüks Saat >
- Casio MTG-B2000YBD-2ADR Kol Saati
Ersa Saat, G-SHOCK markasının Türkiye yetkili satıcısıdır.
Casio MTG-B2000YBD-2ADR Kol Saati
Saatini Kişiselleştir
Lütfen aşağıdaki formu doldurunuz. Saatinizin metal arka kapağına gravür tekniği ile formda belirtmiş olduğunuz şekilde işlenecektir.
Kişiselleştirilmiş ürünlerin teslim süresi gravür işleme sebebi ile 1-2 iş günü uzamaktadır. Gravür İşlemi tamamlandıktan sonra siparişiniz kargoya verilecektir. Kişiselleştirilmiş ürünlerde iade ve değişim yapılamaz.
G-SHOCK MT-G MTG-B2000YBD-2ADR Kol Saati Özellikleri
Yenilçi Form ve Yapısal Estetikle tanışın, ilk G-Shock Modellerinde kullanılan reçineyle birleştiren G-SHOCK MT-G MTG-B2000YBD-2ADR Kol Saati MTG-B2000YBD, modülü koruyan Dual Core Guard yapısıyla donatılmıştır. Bu sistem, kasa ve arka kapağın sorunsuz biçimde birleştiği karbon monokok kasa ile güçlü bir koruma sunar. Metal dış bileşenlerle çevrelenen bu yenilikçi yapı, hem daha hafif bir tasarım hem de artırılmış dayanıklılık sağlar. Bezel çerçevesi, ısıyla preslenmiş karbon ve cam elyafı tabakalarının lamine edilmesiyle elde edilen taban plakasından kesilerek üretilmiştir. Üstteki karbon tabaka, 3, 6, 9 ve 12 yönlerinde kenarlara kadar uzanarak yapısal sağlamlığı artırır. Lug deliklerini çevreleyen tüp biçimindeki karbon katmanlar ise dayanıklılığı en üst seviyeye taşır. Paslanmaz çelik üst bezel ve düğmeler, siyah taban üzerine mavi-gri iyon kaplama ile tamamlanarak şık bir iki tonlu görünüm sunar. Değiştirilebilir, katmanlı kompozit kayış ise saati daha hafif hale getirirken özel bir doku ve şıklık kazandırır. Yamagata Casio’nun hassas işleme teknolojisiyle üretilmiş zarif kadranı ve yüksek şeffaflık sağlayan safir kristal cam gibi detaylara gösterilen özen, bu tasarımı baştan sona lüks bir deneyime dönüştürüyor. Elbette bu yenilikçi ve dayanıklı stil sadece görünüşle sınırlı değil — işlevsellik açısından da en üst düzeyi sunuyor. CASIO WATCHES uygulamasını indirerek Bluetooth® üzerinden akıllı telefonunuzla eşleştirin. Multiband 6, Tough Solar (güneş enerjisiyle şarj) ve yüksek parlaklıklı LED ışık gibi özelliklerle bu saat, sizi her macerada en yüksek performansta tutmak için tasarlandı.
G-SHOCK MT-G Kol Saati modelleri, G-SHOCK markasının Türkiye'deki tek yetkili distribütörü olan Ersa Saat garantisiyle satışa sunulmaktadır. Tüm ürünlerimiz orijinal kutusu ve online garanti belgesi koduyla birlikte gönderilmektedir. Sitemizde incelediğiniz 2.500 TL ve üzeri tüm kol saati modelleri, ücretsiz kargo ile 3 iş günü içinde adresinize gönderilmektedir.
Ölçü Rehberi20 Bar Su Geçirmezlik
Akıllı Telefon Bağlantısı
Alarm
Aydınlatma
Bluetooth
Çift Saati
Dünya Saatleri
Güneş Enerjisi
Günlük Kullanıma Uygun
İki Şehir Saati
Japonya Üretim
Kronometre
Metalic Tasarım
Sınırlı Üretim
Süper Led
Takvim
Uygulama
Yurtdışı Seyahat Uygun
Genel Özellikler
| Marka / Koleksiyon | MT-G |
|---|---|
| Ağırlık | 131 gr |
| Alarm | 1 |
| Cam Tipi | Safir Bombeli |
| Cinsiyet | Erkek |
| Makine Tipi | Analog |
| Su Geçirmezlik | 200 mt |
| Tarz | Lüks Saat |
Kasa & Kayış & Kadran
| Kadran Rengi | Lacivert |
|---|---|
| Kasa Cinsi | Plastik |
| Kasa Çapı | 49,8 mm |
| Kasa Kalınlığı | 15,9 mm |
| Kasa Rengi | Siyah-Lacivert |
| Kasa Şekli | Oval |
| Kasa Yüksekliği | 55 mm |
| Kayış Kordon Rengi | Siyah |
| Kayış Kordon Tipi | Çelik/Silikon |
Kargo ve Sipariş
- Sipariş gönderimi 3 iş günü içerisinde yapılmaktadır. Resmi bayram ve hafta sonu verilen siparişler tatil bitiminde kargoya verilir.
- İnternet mağazamızdan yapacağınız tüm alışverişlerde Türkiye'nin her yerine ile 2.500₺ ve üzeri alışverişlerde kargo ücretsiz gönderim sağlanmaktadır.
İade
- Kargonuz elinize ulaştığı tarihten itibaren 14 gün içerisinde iade edebilirsiniz.
Önerilen Ürünler