ARA

Beğendiklerim

Sepetim

Satın Al

İndirim : 0 ₺

Toplam : 0 ₺

  • Anasayfa
  • Blog
  • Saatini Deneyerek Seçmek İsteyenleri G-Shock Mağazaları Bekliyor
Yayınlanma Tarihi 18.11.2019 Saat Markaları

Saatini Deneyerek Seçmek İsteyenleri G-Shock Mağazaları Bekliyor

Dijital dünyanın hayatımızda artık göz ardı edilemez yeri ile birlikte tüm alışverişlerimiz de dijitalleşmeye başladı. Bir uygulama ya da web sitesi üzerinden çok hızlı alışveriş yapabiliyor, ürünlerimizi evimize kadar getirtebiliyor ve sonrasında onlarla mutlu mesut yaşayabiliyoruz. Ancak bazen sipariş verdiğimiz ürünün hayalimizdeki gibi bize yakışmadığını düşünebiliyoruz. İşte o noktada ya markaların bizlere sunmuş olduğu iade / değişim süresinden yararlanıyor ya da mağazaya gidip doğrudan değişim gerçekleştiriyoruz.

İşte bu yazı size saatini koluna takarak denemek isteyenler için G-Shock mağaza lokasyonlarından ve sizi bekleyen deneyimden bahsedeceğiz.

gshock mağaza

Size En Yakın G-Shock Mağazası Nerede?

Casio’nun en sevilen ve bilinen modellerinden bir tanesi olan G-Shock’u online olarak sipariş edebileceğiniz gibi mağazasını ziyaret ederek yalnızca G-Shock değil diğer pek çok Casio modelini de deneyebilirsiniz. Mağazalarda yer alan eğitimli çalışanlar size tüm saatlerin özelliklerini detaylı bir şekilde aktaracak ve ardından doğru saati tercih etmenize yardımcı olacaktır.

G-Shock mağazası şu anda İstanbul’da 2, Ankara'da ise 1 yerde bulunmaktadır. Bunların isimlerini sırası ile saydığımızda: İstanbul Havalimanı, Mall of İstanbul ve Optimum AVM’dir.

G-Shock’ın çok geniş bir kitle tarafından sevilmesi nedeniyle ilk olarak İstanbul Havalimanı’nda yer alan G-Shock mağazasından bahsedelim. Mağazayı daha kolay bir şekilde bulabilmeniz için açık adresi de iletmemiz gerekirse: Dış Hatlar Terminali (Terminal1) Giden Yolcu Katı, Mağaza No: F3P-05. G-Shock’ın yaratıcı ruhundan esinlenerek hazırlanan standı, gözleri her zaman üstüne çekecek bir yapıda. Bu nedenle yurt dışına gitmeden önce mutlaka uğramanız ve G-Shock modellerine yakından bakmanızı tavsiye ederiz.

İkinci mağaza ise pek çok kişinin sıklıkla gittiği, İstanbul’un en büyük AVM’lerinden birisi olan Mall of İstanbul. Pek çok markanın ilklere imza attığı bu AVM’de de neredeyse tüm G-Shock modellerini görebileceğiniz bir mağaza mevcut. Bu mağazanın açık adresi ise şöyle: Ziya Gökalp Mah. Süleyman Demirel Cad. No.7 Başakşehir, İstanbul. Kendinize zamanın ötesinde bir saat seçmek istiyorsanız ve Başakşehir çevresinde ikamet ediyorsanız sizin için en ideal yerlerden biri olacaktır.

Son olarak üçüncü mağaza ise Optimum AVM. Ankara’nın en önemli ve bilinen AVM’lerinden biri olan Optimum AVM’de G-Shock modellerini deneyerek satın alabilme deneyimini kaçırmamanız gerekiyor. Açık adresi ise şöyle: Etiler Mah. Ayaş Ankara Yolu Bulvarı No:93/Z12 Etimesgut Ankara

casio mağaza

G-Shock Tarzı Saatler Nasıl Seçilir?

Kendinize en uygun G-Shock modelini seçerken dikkat etmeniz gereken birkaç kriter mevcut. Öncelikle hangi özelliklerin olduğu bir G-Shock’ın sizin için yeterli olacağına karar verin. Ardından yüksek kalite ve iyi işçiliğin resmi adı olan Casio’nun engin dünyasına kendinizi bırakın ve stilinizi tamamlayacak, tarzınızı öne çıkarak renkte bir saat seçin.

Eminiz ki herkese uygun bir G-Shock saat G-Shock mağazalarında sizleri bekliyor.

Ana Sayfa

Menü

Sepetim

Profilim