ARA

Beğendiklerim

Sepetim

Satın Al

İndirim : 0 ₺

Toplam : 0 ₺

Yayınlanma Tarihi 09.09.2021 Saat Modelleri

GSW-H1000

Casio, Google Wear OS uyumlu ilk G-SHOCK Akıllı Saatini Piyasaya Sürdü

Farklı spor çeşitleri desteğine sahip G-SQUAD PRO ile tanışın

GSW-H1000

Casio, Google Wear OS ile uyumlu, aktivite hedeflerini ve fitness takibini kullanarak zinde kalmanıza yardımcı olan işlevlerle dolu G-SQUAD PRO GSW-H1000 akıllı saat serisini piyasaya sürdüğünü duyurdu.

GSW-H1000 darbeye dayanıklı G-SHOCK saatlerin, sportif G-SQUAD serisinin en yeni üyesidir.

Bu yeni akıllı saat, G-Shock’un dayanıklılığına, darbelere karşı direncine ve 200 m su geçimezlik özelliklerine sahiptir. Aynı zamanda Google Wear OS ile uyumlu ilk G-Shock akıllı saatidir. Spor odaklı G-SQUAD serisinin en gelişmiş ürünü olan GSW-H1000, koşu, kapalı alanda egzersiz, yol bisikleti ve yüzme gibi aktivitelerden, sörf ve snowboard gibi daha ekstrem sporlara kadar çok çeşitli atletik ortamlarda kullanım için mükemmeldir.

GSW-H1000, kalp hızını ölçen optik sensör, pusula, yükseklik/hava basıncı sensörü, ivmeölçer, jirometre, GPS işlevi gibi özelliklere ve daha fazlasına sahiptir. Bu güçlü donanım profili, antreman yapan kişiler için kullanışlı mesafe, hız ve adım verilerine ulaşılmasını sağlar. Çift katmanlı monokrom ve renkli ekran, kullanıcıların hedeflerine uyacak şekilde özelleştirebilecekleri, birden fazla veri noktasını bir bakışta kolayca erişilebilecek üç sıra dizilimli bir düzenle tasarlanmış bir arabirimi ile çalışır.

GSW-H1000 tasarımı, esneklik ve dayanıklılık sağlayan yumuşak üretan kayışın yanı sıra çok rahat bir uyum sağlamak için kayış ve kasa arasında kullanılan özel bileşenlerle giyilebilirlik için kolaylık sağlar.
 

G-Shock dayanıklılık Özellikleri

GSW-H1000, G-SHOCK’un tüm eşsiz ve orjinal şok direncine ek olarak su geçirmezlik, mikrofon, şarj terminali ve daha fazlasını içerir. 200 metre su geçirmezliği sağlacak kadar kalın cama sahipken bile ekran yumuşak dokunmaya karşı duyarlıdır. Titanyumdan yapılmış arka kasa, korozyon ve aşınmaya karşı güçlü direnç sağlar.


GSW-H1000’in yan görünümü

Bir çok farklı spor desteği

Saatin içinde yerleşik Casio orjinal uygulaması, 15 aktivite ve 24 iç mekan antreman seçeneği sunar. Kalp hızı ölçümü için optik sensöre ek olarak; saat, pusula, yükseklik/hava basıncı sensörü, ivmeölçer ve jirometreye sahiptir. Uydulardan alınan GPS konum bilgisi özelliği sayesinde, çok çeşitli sporlarla uğraşan insanlar için seyahat rotası, mesafe ve hız gibi bir çok veriyi kullanışlı hale getirir.

* Önceden yüklenmiş 24 seçeneği tamamlamak için en fazla 8 orijinal iç mekan egzersizi eklenebilir.

Google Wear OS ile Uyumlu

Google Wear OS ile birlikte GSW-H1000, saat için tasarlanmış çeşitli Google uygulama ve hizmetler ile yüklü olarak gelir. Kullanıcılar, yolda giderken Google Asistan’dan yardım alabilir ve Google Fit ile önemli aktivite verilerini takip edebilir. Aynı zamanda, Google Play’deki binlerce uygulamadan seçim yapabilir ve mesaj, aramalar, bildirimler, takvim, have durumu gibi bir çok önemli bilgiye ulaşabilir.

G-SHOCK MOVE akıllı telefon uygulaması ile eşleşme

G-SHOCK MOVE akıllı telefon uygulamasının veri yönetimi özellikleri sayesinde etkinlik geçmişi ve analizinden, ilerleme raporlarına ve daha fazlasına antreman için yararlı olan çeşitli günlükleri izlemek kolaydır. Yepyeni Sensör Yer Paylaşımı işlevi, kullanıcıların sosyal medyada paylaşım yapmaları için video ve hareketsiz görüntülerini saat tarafından yakalanan verilerle birleştirmelerini sağlar.

Sensör Yer Paylaşım Süreci

 

Tüm ayarla için ekran seçenekleri

Saatin çift katmanlı ekranı, zaman göstergesi için her zaman açık tek renkli LCD’yi ve haritaların, sensör verilerinin ve daha fazlasının yüksek çözünürlüklü görüntülenmesi için çok renkli bir LCD’yi birleştirir. Üç sıralı ekran düzeni, yüzlerce farklı veri görüntüleme imkanı ve analog ekran seçeneğiyle özelleştirmeye de olanak tanır. Bu ekran esnekliği, saati her türlü ayarda kullanım için kolayca uyarlanabilir hale getirir. Çeşitli işlevler arasında geçiş yapmak için özel "CASIO'S APPS" menüsünü kullanın ve ardından çalıştırmak için sezgisel olarak kaydırın.

Çoklu bilgi ekranı

*Uygulama ekranı resmi duyuruya göre farklılık gösterebilir.

Ana Sayfa

Menü

Sepetim

Profilim