ARA

Beğendiklerim

Sepetim

Satın Al

İndirim : 0 ₺

Toplam : 0 ₺

Yayınlanma Tarihi 19.09.2018 Saat Modelleri

Erkek Saat Modelleri

Erkek saat modelleri denildiğinde oldukça geniş ve kapsamlı bir konuya girilmiş olur. Çünkü analogdan dijitale, akıllısından mekaniğine kadar büyük bir yelpazeden bahsedilir. Erkekler için en doğru saati seçmek oldukça önemli bir konudur. Çünkü bir erkek taktığı saat ile birlikte yalnızca giymiş olduğu kıyafeti tamamlamış olmaz. Aynı zamanda tarzını da öne çıkarır.

Erkeklerin kullandığı saatlerle onlara dair bazı ipuçları yakalamanız oldukça kolay hale gelir. Kullandığı saat modeline göre onun spordan mı hoşlandığını yoksa dağ tırmanışları mı yapmayı sevdiğini hızlı bir şekilde çözebilirsiniz.

erkek saat modelleri

En Sportif Erkek Saat Modelleri

Spor görünümlü saatler erkekler tarafından en sık tercih edilen saatlerdir. Casio’nun erkekler için özel olarak hazırladığı spor saat modelleri kendi tarzlarını en iyi şekilde yansıtmak isteyen erkeklere özel bir şekilde tasarlanmıştır.

Ancak spor saat denildiğinde akla ilk gelecek olan büyük ve iddialı görünüşün yanı sıra Casio Edifice serisinde olduğu gibi nazik ve şık görünmeyi başaran saatlerin olduğunu gördüğünüzde şaşırmamanız gerekir. Çünkü Casio, sahip olduğu deneyimi farklı potalarda eriterek sevenlerine sunmayı her zaman tercih eder.

en güzel erkek saat modelleri

Günlük Şıklığınıza Uyumlu Erkek Saat Modelleri

Eğer kendinizi “daima şık” diyerek tanımlayabiliyorsanız o halde günlük şıklığınızı da tamamlayacak bir saate sahip olmanız uygun olacaktır. Bunun için “Hangi erkek saat modelleri benim için daha uygun?” diye soracak olursanız cevabını Timberland saatler olarak verebiliriz.

Timberland saatler hem Timberland markasının sahip olduğu estetiği öne çıkarırken hem de kullanışlılığı kullanıcılarına sunmuş olur. Renk skalasının özellikle pastel tonlarında olduğu bu saatlerde iş hayatınızda rahatlıkla kullanabileceğiniz bir saati seçmeniz oldukça kolay olacaktır.

Bunların yanı sıra farklı serilerde bambaşka şekilde karşınıza çıkan göstergeler, akrep ve yelkovanlar dahi ince detayların ne kadar önemli olduğunu bir kez daha hatırlatacaktır.

Klasik Tarzda Başarılı Erkek Saat Modelleri

Tarzınızı daha çok klasik olarak değerlendiriyorsanız ve saatinizin de buna uyumlu ve kelimenin gerçek anlamıyla “klas” olmasını istiyorsanız seçiminizi Bulova saatlerden yana kullanmanız oldukça doğru olur.

Bulova saatlerin sahip olduğu estetik anlayışı, özel işçilik, mükemmel doku ve karizma satın aldığınız ve saatinizi taktığınız andan itibaren size özel hissettirecektir. Kolunuzda taşıdığınız yalnızca bir saat değil aynı zamanda bir statü de olacaktır. Bunun temel nedenlerinden bir tanesi de Bulova’nın saat konusunda oldukça iddialı bir duruşa sahip olması olacaktır.

Özellikle yönetici seviyesindeki erkeklerin tercihi olan Bulova saatleri özel akşam yemeklerinde, büyük iş toplantılarında kullanarak klas ve estetik anlayışınızı çevrenizdekilere bir kez daha göstermiş olursunuz.

Yazımızın başında da bahsetmiş olduğumuz gibi erkek saat modelleri gerçekten derin araştırma gereken bir konudur. Bunun sebebi hem kendinizi tanımanız gerekir hem de aynı zamanda tarzınızı tamamlayacak o saati seçebilmeyi gerektirir. Kıyafetlerinizin renk yoğunluğuna göre seçebileceğinizi erkek saat modelleri olduğunu hatırlatmış olalım.

Tüm bu önerilerden sonra ise saatinizi en doğru platformandan almanız gerektiğini bir kez daha hatırlatalım. Casio, Bulova, Pierre Cardin ya da Timberland bir saate sahip olmak istiyorsanız ersasaat.com.tr adresini ziyaret etmeyi unutmayın.

 

Ana Sayfa

Menü

Sepetim

Profilim