ARA

Beğendiklerim

Sepetim

Satın Al

İndirim : 0 ₺

Toplam : 0 ₺

  • Anasayfa
  • Blog
  • Erkek Aksesuarlarının Öncüsü Erkek Kol Saatleri
Yayınlanma Tarihi 17.03.2019 Saat Modelleri

Erkek Aksesuarlarının Öncüsü Erkek Kol Saatleri

Sizce bir erkeğin en vazgeçilmez ve en güzel aksesuarı hangisidir? Bazıları buna çanta diye cevap verir bazıları ise bunun bir kravat iğnesi olduğunu düşünebilir. Ancak büyük çoğunlukta alacağınız cevap erkek aksesuarlarının öncüsü erkek kol saatleri olur.

Erkek kol saatleri hangi tarzı sahiplenirseniz sahiplenin her zaman uyum içinde varlığını sürdürecek aksesuarlardır. Bunun en temel nedenlerinden bir tanesi çok öne çıkan bir aksesuar olmamasına rağmen tarzınızı bütünlemesi, bazen de bir tarzı tamamen yansıtmasıdır.

erkek spor saat

Aksesuardan da Ötesi: Timberland Kol Saatleri

Timberland kol saatleri her tarzda giyinmeyi seven erkekler için adeta bir can kurtarıcısı olarak düşünebilir. Çünkü yalnızca deri kayışlı olan saatlerinde 100’den fazla seçenkerle sizlerin karşısına çıkıyor. Koyu kahverengi, açık kahverengi, hardal, kamuflaj, lacivert ya da siyah… Geniş renk yelpazesi içinde kendinize en çok yakıştırdığınızı kolaylıkla bulabilirsiniz.

Timberland kol saatleri arasından seçim yapmanızı kolaylaştıracak birkaç örnek sunabiliriz. Bunlardan ilki Timberland markasının alametifarikası olan ağaç işlemesinin görüldüğü, özellikle smart-casual giyinmeyi seven erkekler için Timberland TBL 15261MSR modeli olacaktır. Bu saatte oval ve çelik kasa bir araya gelip kahverengi deri kayışla birlikte mükemmel bir birleşim oluşturur. 38 mm kasa çapa ve mineral cama sahip saatteki analog makine tipi her zaman şıklığınızla göz kamaştıracağınızın ilanı gibidir. 

Timberland marka saatte bir diğer önerimiz ise daha çok spor tarzı sahiplenen erkekler için olacak. Timberland TBL 14364JSB modeli spor bir görünüme sahip. Siyah deri kayışın yanlarından ince bir çizgi gibi beliren kırmızılık saate yeni bir doku katarken kadran ve butonundaki kırmızılıkla bütünleşik hale gelmekte. Timberland’in klasik saat çizgisinin dışında olan bu saatte takvim özelliği de mevcut. Bir önceki saatten çok daha geniş bir kasa çapına sahip olan modelde 49 mm’lik bir çap bulunuyor. Kasa kalınlığı ise 10 mm. Yani kolunuzda çok daha büyük görünecek ve spor kıyafetleriniz için vazgeçilmez bir parça olacak.  

erkek klasik saat

Erkek Kol Saati Modelleri ve Fiyatları

Timberland saatlerin yanı sıra erkek saat modasına yön veren bir başka markadan da bahsetmeliyiz. Pierre Cardin, özellikle erkek saat seçeneklerinde Timberland’i de geride bırakabilecek kadar çok alternatife sahip.

Sizin için minik bir filtreleme gerçekleştirip Pierre Cardin deri saat olarak seçenekleri azalttığımızda hala elimizde 100’den fazla saat olduğunu görmek Pierre Cardin’in geniş yelpazesini kanıtlar nitelikte. İster kadranda numaralar yer alsın ister almasın, isterseniz kasa farklı renkte olsun ya da olmasın… Dilediğiniz tüm tarzlarda Pierre Cardin saat bulmam oldukça mümkün.

Konumuz erkek kol saati modelleri ve fiyatları olduğunda da Pierre Cardin ve Timberland saatlerin oldukça fazla seçenek sunduğunu görüyoruz. Pierre Cardin saatlerde en düşük fiyat 400 TL’den başlıyorken en yüksek 800 TL’ye uzanmakta. Bu iki fiyat aralığında oldukça geniş bir fiyat listesi olduğunu söyleyebiliriz. Timberland saatlerde ise fiyat aralığı 700 TL ile 800 TL aralığında bulunuyor.

Timberland’in fiyatları birbirine daha yakın bir şekilde. Tercihi size bırakıyoruz. Kendi bütçenize göre en doğru kararı yine sizler vereceksiniz. 

Ana Sayfa

Menü

Sepetim

Profilim