ARA

Beğendiklerim

Sepetim

Satın Al

İndirim : 0 ₺

Toplam : 0 ₺

Yayınlanma Tarihi 12.12.2018 Saat Markaları

En Sevilen Casio Saat Modelleri

En sevilen Casio saat modelleri denildiğinde akla gelen ilk modeller G-Shock ve Edifice serisinden olacaktır. Casio’nun fonksiyonelliğin yanı sıra tarzı da öne çıkardığı bu iki önemli seri hem ünlülerin hem de yenilikten korkmayan, tarzını saati ile birleştirmek isteyen herkese uygun bir skala sunar.

Casio, saat dünyası içinde kendini en çok kanıtlamış saat markalarından bir tanesidir. Bu nedenle farklı serilerden farklı saat tutkunlarını bir araya getirir. En sevilen Casio saat modelleri konusunu daha detaylı inceleyeceğimiz bu yazıda öne çıkan modeller ise şöyle olacak: G-Shock GBD-800, GW-B5600 ve Edifice EQS-900DB ve EFV-C100D. 

En Sevilen Casio Saat Modelleri

En İyi Casio G-Shock Saat Modelleri 

G-Shock serisi bildiğiniz gibi özellikle extreme sporları sevenler, kendini bir kalıba sokmayanlar ve çok daha fazlasını hedefleyenler için en sevilen saatlerden bir tanesidir. Çünkü dayanıklılık G-Shock saatlerin anatomisinden gelir. Sahip olduğu darbeye dayanıklı yapısı sayesinde saat kavramını bir adım öteye taşır. 

Öne çıkan modellerinden ilki Casio G-Shock GBD-800’dür. Hibrid saat teknolojisinde tüm dünyaya ne kadar iyi olduğunu kanıtlamak üzere tasarlanmış olan bu saat giyilebilir teknoloji olarak da adlandırılabilir. Rahat kayışı ile kullanım kolaylığı sağlarken 200 metreye kadar su dayanıklılığı ile birlikte farklı spor dallarına da mükemmel bir şekilde hizmet eder. 

Extreme sporların yanı sıra adımsayar gibi bir özelliğe de sahip olmasıyla birlikte günlük hayatınızda asla ayrılmak istemeyeceğiniz bir detaya dönüşür. 

Bir diğer Casio G-Shock saati ise klasik duruşu ile birlikte saatinin iddiası konusunda bir geri adımda durmayı sevenler için GW-B5600’dür. Spor stilini tamamlamak isteyenler için mükemmel bir parçadır. 

En İyi Casio edifice Saat Modelleri

En Sevilen Casio Saat Modelleri Arasında Edifice

Casio Edifice saatler Casio dünyasının en “cool” tasarımlarının bir araya geldiği, yalnızca tasarımda değil aynı zamanda saat teknolojisinde de bir adım öteye gidilen bir seridir. Çünkü seride yer alan Casio Edifice EQS-900DB model saat sahip olduğu güneş enerjisi teknolojisi ile birlikte saat teknolojisine yeni bir soluk getirir. 

Kronometre, pil seviye göstergesi ve takvim gibi ekstra özelliklere de sahip olan Edifice serisinde çelik kasalar ve kayışlar öne plana çıkar. Tabii ki G-Shock’ta olduğu gibi Edifice serisi de hem dayanıklılığa yatırım yapar hem de suya karşı dayanıklılığa. 100 atm’ye kadar su geçirmezlik özelliğine sahip olan Casio Edifice EQS-900DB serisinde kasa çapı en ideal ortalamaya sahiptir. 47,6mm kasa çapının bulunduğu saatle tüm dikkatleri üzerinize çekeceksiniz. 

En iyi Casio Edifice saat modelleri arasında sayabileceğimiz bir diğer saat ise EFV-C100D’dir. Alarm, Dünya saatleri, kronometre ve takvim özelliklerine sahiptir. Dünya saatleri özelliği ile birlikte Dünya’nın neresine giderseniz gidin saatiniz en hızlı şekilde bulunduğunuz zaman dilimine uyum sağlar. 

En sevilen Casio saat modelleri ve Casio saat fiyatları konularına dair daha fazla bilgi almak ve ürünleri ziyaret etmek için ersasaat.com.tr adresini ziyaret etmeyi unutmayın.

Ana Sayfa

Menü

Sepetim

Profilim