ARA

Beğendiklerim

Sepetim

Satın Al

İndirim : 0 ₺

Toplam : 0 ₺

Yayınlanma Tarihi 28.11.2018 Saat Markaları

En İyi Erkek Saat Markaları

Size hem farklı bütçelerde satın alabileceğiniz, taktığınızda kendinizi çok daha iyi hissedeceğiniz saat markaları ile tanıştıralım o halde. Aslında bu saat markalarını biliyorsunuz ancak onları yakından tanımak en iyi erkek saat marka fiyatları konusunda fikir almak sizi daha da iyi hissettirecek.

edifice saat

Her Zaman Casio ile Başlanılır

Casio en iyi saat markaları arasında birinciliğe oynayabilecek bir anlayışa sahiptir. Her türlü saat ihtiyacına karşılık veren geniş ürün yelpazesi ile birlikte farklı tasarımlar ve görünüşlerle de Casio Erkek Saatler erkeklerin kalbinde birinci sıraya yerleşir. Casio saatlerin en bilinen modellerinden bir tanesi olan G-Shock serisi yurt dışında ve Türkiye’de de ünlüler tarafından sıklıkla tercih edilir. Bunun nedeni G-Shock saatlerin sadece görünüşe değil aynı zamanda teknolojiye de çok değer veriyor olmasıdır.

G-Shock serisinin farklı renk ve tasarım tercihini kendine yakın hissetmeyenler içinse Edifice serisi bambaşka bir kulvar ve yepyeni bir sayfa açar. Bluetooth bağlanma özelliği, Dünya saatleri ile hızlıca senkronize olabilmesi gibi özel yeteneklere sahip olan Edifice serisi aynı zamanda Casio erkek saat modelleri arasında en elegan seçimlerden bir tanesi de olur. Eğer bir saatten beklentiniz böylesine yüksek değilse de Casio’nun klasik serisinden faydalanabilirsiniz. Size yine de beklentinizin üzerinde modeller sunacak olan Casio’nun klasik tarzdaki saatleri de ihtiyacınızı karşılayacaktır.

edifice saat

Klasik Tarz Pierre Cardin’in İşi

Pierre Cardin, hayır giyim sektöründe her zaman iddiasını koruyan bir marka. Bu iddiasını saatlerini de yansıtan ve erkekler için harika tasarımlara imza atana Pierre Cardin en iyi erkek saat marka fiyatları arasındaki yerini bu sebeple hızlıca alır. Çeşitliliğin ve tasarımın öne çıktığı Pierre Cardin saatlerde farklı seri ve modelleri detaylı bir şekilde incelemeniz gerekir.

Çünkü Pierre Cardin’in üretmiş olduğu saatlerde detaylar her zaman öne çıkar ve diğerlerinden farklılaşmanıza yardımcı olur. Son olarak yalnızca renk değil aynı zamanda kayış/kordon tipi olarak da geniş bir yelpazeye sahiptir. Örme kordonlardan deriye, paslanmaz çelik kordonlardan silikona kadar farklı kayış tipleri ile mükemmel bir tamamlayıcı olma özelliğine sahiptir.

bulova saat

Yüksek Segmentin En İyisi Ferre Milano

Yüksek segmentin en gözde saatlerinden bir tanesi de Bulova ile birlikte Ferre Milano’dur. Ferre Milano, dünyaca ünlü modacı Gianfranco Ferre tarafından yaratılmıştır. Bu nedenle İtalyan bir modacının elinin değmesi ile birlikte saatler yeni bir kimlik kazanır. Ferre Milano saatlerin öne çıkan özelliklerinden bir tanesi de tasarımdaki bütüncüllük ve mükemmel detaylardır. Dijital ve analog göstergeleri bazen bir arada sunarken bazen yalnızca analog göstermeyi tercih eder.

Tarzınıza ve şıklığınıza farklı bir dokunuş yapmak istiyorsanız ve yüksek segmentten bir saate sahip olmak istiyorsanız tercihinizi Ferre Milano ya da Bulova’dan yana kullanmanız gerekir. Farklı kategorilerdeki en iyi erkek saat markaları hangileridir sorusunu böylece cevaplamış olduk. Bu saat markalarının birbirinden özellikli modellerine bakmayı sakın unutmayın.

Ana Sayfa

Menü

Sepetim

Profilim