ARA

Beğendiklerim

Sepetim

Satın Al

İndirim : 0 ₺

Toplam : 0 ₺

Yayınlanma Tarihi 27.11.2018 Saat Modelleri

En Güzel Bayan Saatleri

En Güzel Bayan Saatleri

“En güzel bayan saatleri hangileridir?” diye sorulduğunda bu soruyu çok kolay bir şekilde cevaplayabiliriz. En güzel saatler kendinize en çok yakıştırdığınız saatlerdir. Ancak yine de size en çok yakışan ve güzel duran saati bulabilmek için tarzınızı çok iyi ve yakından tanımanız gerekmektedir. Çünkü kendi tarzınızı bilirseniz hangi marka ya da hangi modellerle haşır neşir olmanız gerektiğini çok daha iyi bir şekilde anlarsınız.

Bayan saatlerinin genel çizgisi estetik üzerine kurgulanmıştır. Estetik çizgiler, incelikli dokunuşlar ve nazik bitişlerle birlikte bayan saatleri her zaman göz alır. Dikkatleri üzerine hızlıca çekmeyi başarabilen bu harika detaylar bir bayanın her zaman sahip olmak isteyeceği bir ayrıcalık gibidir.

O halde sizinle en güzel bayan saatleri hangi markalara aittir, hangi modelleri ile öne çıkar tek tek paylaşalım.

En Güzel Bayan Saatleri Birincisi: Casio Baby-G

Casio’nun en iddialı serilerinden bir tanesi olan Baby-G ile birlikte tüm gözlerin üzerinizde olması işten bile değil. Çünkü iddialı duruşu, klasik saatlerden uzaklaşmak isteyenler için adeta bir can simidi gibidir. Farklı renk seçenekleri ile her zaman göz dolduran Baby-G saatlerin geniş renk skalası da kendinizi iyi hissetmenize yardımcı olacak.

Baby-G saatlerin farklı renklerini farklı kıyafetlerinizle kombinleyebilir, tek bir rengi seçerek tüm kıyafetlerinize uygun hale de getirebilirsiniz. Örneğin pastel tonlarındaki bir Baby-G saat özellikle kahverengi ve pastel tonlarını sevenler için ayrılmaz bir bütün haline gelecek.

Bunun yanı sıra beyaz renkteki bir Baby-G de size dilediğiniz kıyafetle eşleştirme özgürlüğünü sunacak.

En Güzel Bayan Saatleri İkincisi: Swiss Military

Bu saatler sizi İsviçre’ye götürecek! Özel işçilikleri ve elegan duruşları ile birlikte diğer saatlerden hızlıca ayrılabilen Swiss Military’nin logo detayı dahi bir saatin ne kadar incelikli yapılabileceği konusunda size hızlıca fikir verecek.

Bunların yanı sıra Swiss Military saatlerin renk skalası da klasik bir saat deneyimi yaşamak isteyen bayanlar için mükemmel bir alternatif olarak kollarını süsleyecek. Gümüş, altın ve rose renklerinin yanı sıra kahverengi kayışlarla da bir araya gelen saatlerin dokusunda gerçek işçiliği görmek mümkün. Klasik ve casual tarzda giyinmeyi seven bayanlar için oldukça ideal bir tercih olan Swiss Military saatlere mutlaka göz atın.

En Güzel Bayan Saatleri Üçüncüsü: Pierre Cardin

Pierre Cardin’i üç kelime ile anlatmak zorunda kalsak tercihimiz şöyle olurdu: erişilebilir, güzel ve dayanıklı. Yalnızca saat değil aynı zamanda hazır giyim sektöründe de varlığını çok uzun yıllardır gösteren Pierre Cardin, kendi tasarım çizgisini tabii ki saatlerine de yansıtıyor.

Pierre Cardin saat kullanan bayanlar için sadelik ve şıklık her zaman tek bir potada eriyecek. Aynı zamanda küpelerle de kombinlenerek sunulan Pierre Cardin saatler tasarım ve işlevselliği bir üst noktaya daha taşıyacak.

Rose altın renklerine mutlaka göz gezdirin, memnun kalacaksınız.

 

 

Ana Sayfa

Menü

Sepetim

Profilim