ARA

Beğendiklerim

Sepetim

Satın Al

İndirim : 0 ₺

Toplam : 0 ₺

Yayınlanma Tarihi 10.12.2018 Saat Modelleri

Dünyaca Ünlü Saat Markaları

Dünyaca ünlü saat markaları hangileridir denildiğinde aklınıza oldukça geniş bir yelpaze ve yüzlerce marka gelir. Çünkü her markanın kendi kullanıcıları ve hatta takipçileri vardır. Bu nedenle birisi size dünyaca ünlü saat markalarını sorduğunda aklınıza doğal olarak kullandığınız markalar gelmeye başlar.

Dünyaca ünlü bir saat markası olmanın en temel nedenlerinden bir tanesi belirli bir ülke içinde bilinmek değil dünyanın pek çok noktasında satılmak ve bilinmektir. Bu markalar arasında Ersa Saat bünyesinde de satışı gerçekleşen Bulova, Timberland ve Pierre Cardin saatler yer almaktadır. 

O halde sırasıyla bu üç markayı yakından tanıyalım ve en pahalı saat markaları ve fiyatlarını da aynı zamanda sizlerle paylaşalım. 

bulova saat

Dünyaca ünlü saat markaları listesinde ilk sırada: Bulova

New York’ta küçük bir dükkanda başlayan Bulova hikayeyi tüm dünyaya Joseph Bulova sayesidne yayılıyor. Joseph Bulova’nın 1875 yılında başladığı bu mükemmel hikaye saatlerindeki özel işçilik, detaylar ve estetik ile ön plana çıkıyor. 

Dünya üzerindeki en doğru zamanlamaya sahip saati yapması ile de bilinen Joseph Bulova aynı zamanda saatin endüstrileşmesine de yardımcı oluyor. NASA’nın dahi güvendiği Bulova saatler zamanı bir adım öteye taşımak için özenle hazırlanmış sanat eserleri gibi kullanıcılarını bekliyor. 

Daha çok analog tip makineye sahip Bulova saatler saatin geleneğini korumak için yuvarlak kasa ile bir araya geliyor. Yalnızca görüntü değil aynı zamanda dayanıklılığın da ön planda olduğu Bulova saatlerde suya dayanıklılık ve koruyucu özelliğe sahip mineral ve safir camlar kullanılıyor. 

timberland saat

Dünyaca ünlü saat markaları listesinde ikinci sırada: Timberland

1928 yılında hayatımıza giren ve ilk günden beri yerini koruyan bir marka Timberland. Özellikle ürettiği botlarla göz önünde olsa da kadın ve erkek giyimin yanı sıra takı ve saat ile de markanın estetik anlayışını bambaşka bir noktaya taşıyor. 

Kıyafetlerindeki modern ve rahatlığın birleşimi saatlerine de yansıyor. Timberland saatleri kullanmaya başladığınızda onların sizin bir parçanız olduğunu hissetmemeniz neredeyse imkansız bir hal alıyor. 

Timberland kol saatleri fonksiyonelliğin ve tarzın mükemmel uyumundan doğuyor. Deri kayışların güçlü ve iddialı kasalarla birleştiğini kolayca görebilirsiniz. Bunun nedeni Timberland’in tasarım çizgisinde her zaman saati odak noktasında tutmak istemesidir. Kayış ve diğer aksamlar büyük bir destekleyici unsur, harika birer detay olarak saatte yerini alır. 

pierre cardin saat

Dünyaca ünlü saat markaları listesinde üçüncü sırada: Pierre Cardin 

Dünyaca ünlü bir markanın bu kadar erişilebilir olabileceğini tahmin edebilir miydiniz? Bu marka Pierre Cardin’se evet, doğru düşünüyorsunuz. Dünyaca ünlü olmanın her zaman yüksek fiyatlar olmadığını gösteren, her bütçeye uygun saatlerin de olabileceğini bir kez daha kanıtlayabilen bir marka Pierre Cardin. En pahalı saat markaları arasında bu nedenle yer almıyor. 

Pierre Cardin de tıpkı Timberland gibi hazır giyim sektöründe büyük bir ada sahipken koleksiyonuna bir de saatleri ekleyerek kullanıcılarına bir yaşam tarzı sunmuş oldu. Saatiniz, güneş gözlüğünüz, gömleğiniz, pantolonunuz ve ayakkabınız… Hepsi Pierre Cardin olabilir. 

Pierre Cardin kol saatlerinin öne çıkan özelliklerinden bir tanesi her tarza hitap edebilecek bir modelinin olabilmesi. Yüzlerce farklı model arasından kendi zevkinize en uygun saati seçmek Pierre Cardin saatler ile gerçekten çok kolay. 

Bu yazımızda sizlerle dünyaca ünlü saat markaları ve onların tasarım anlayışlarına dair bilgiler paylaştık. Eğer Timberland, Bulova ya da Pierre Cardin kol saati satın almak istiyorsanız ersasaat.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

Ana Sayfa

Menü

Sepetim

Profilim