- Anasayfa >
- Saat >
- Erkek Saat >
- Erkek Klasik Saat >
- Casio MTP-1381GD-7AVDF Kol Saati
Ersa Saat, CASIO markasının Türkiye yetkili satıcısıdır.
Casio MTP-1381GD-7AVDF Kol Saati
Ersa Saat, CASIO markasının Türkiye yetkili satıcısıdır.
Ek Hizmetler
Saatini Kişiselleştir
Lütfen aşağıdaki formu doldurunuz. Saatinizin metal arka kapağına gravür tekniği ile formda belirtmiş olduğunuz şekilde işlenecektir.
Kişiselleştirilmiş ürünlerin teslim süresi gravür işleme sebebi ile 1-2 iş günü uzamaktadır. Gravür İşlemi tamamlandıktan sonra siparişiniz kargoya verilecektir. Kişiselleştirilmiş ürünlerde iade ve değişim yapılamaz.
Casio MTP-1381GD-7AVDF Kol Saati
CASIO STANDART MTP-1381GD-7AVDF Kol Saati Özellikleri
Karşınızda, modern erkeğin günlük yaşamına eşlik edecek Casio MTP-1381GD-7AVDF! Paslanmaz çelik kordonu ve dikkat çekici geniş kadranı sayesinde hem dayanıklı hem de estetik bir duruş sergiliyor. Geniş ekranında haftanın gününü ve tarihi kolayca görebilirsiniz. 50 metreye kadar su geçirmezlik özelliğiyle de günlük kullanımda size tam bir özgürlük sunar. Bu saat, iş hayatından sosyal etkinliklere kadar her ortamda şıklığınızı ve pratikliğinizi vurgulamak için ideal bir tercihtir.
CASIO STANDART Kol Saati modelleri, CASIO markasının Türkiye'deki tek yetkili distribütörü olan Ersa Saat garantisiyle satışa sunulmaktadır. Tüm ürünlerimiz orijinal kutusu ve online garanti belgesi koduyla birlikte gönderilmektedir. Sitemizde incelediğiniz 2.500 TL ve üzeri tüm kol saati modelleri, ücretsiz kargo ile 3 iş günü içinde adresinize gönderilmektedir.
Ölçü Rehberi5 Bar Su Geçirmezlik
Günlük Kullanıma Uygun
İnce Tasarım
Takvim
Genel Özellikler
| Marka / Koleksiyon | STANDART |
|---|---|
| Ağırlık | 104 gr |
| Cam Tipi | Mineral |
| Cinsiyet | Erkek |
| Makine Tipi | Analog |
| Pil Ömrü | 3 Yıl |
| Su Geçirmezlik | 50 mt |
| Tarz | Klasik Saat |
Kasa & Kayış & Kadran
| Kadran Rengi | Beyaz |
|---|---|
| Kasa Cinsi | İyon Kaplama |
| Kasa Çapı | 39,9 mm |
| Kasa Kalınlığı | 9,1 mm |
| Kasa Rengi | Altın Sarısı |
| Kasa Şekli | Oval |
| Kasa Yüksekliği | 47 mm |
| Kayış Kordon Rengi | Altın Sarısı |
| Kayış Kordon Tipi | Çelik |
Kargo ve Sipariş
- Sipariş gönderimi 3 iş günü içerisinde yapılmaktadır. Resmi bayram ve hafta sonu verilen siparişler tatil bitiminde kargoya verilir.
- İnternet mağazamızdan yapacağınız tüm alışverişlerde Türkiye'nin her yerine ile 2.500₺ ve üzeri alışverişlerde kargo ücretsiz gönderim sağlanmaktadır.
İade
- Kargonuz elinize ulaştığı tarihten itibaren 14 gün içerisinde iade edebilirsiniz.
Önerilen Ürünler


