- Anasayfa >
- Casio Saat >
- Casio Erkek Saat >
- Casio Standart Erkek Saat >
- Casio AE-1200WHB-3BVDF Kol Saati
Ersa Saat, CASIO markasının Türkiye yetkili satıcısıdır.
Casio AE-1200WHB-3BVDF Kol Saati
Ürün stoğu tükendi !
Saatini Kişiselleştir
Lütfen aşağıdaki formu doldurunuz. Saatinizin metal arka kapağına gravür tekniği ile formda belirtmiş olduğunuz şekilde işlenecektir.
Kişiselleştirilmiş ürünlerin teslim süresi gravür işleme sebebi ile 1-2 iş günü uzamaktadır. Gravür İşlemi tamamlandıktan sonra siparişiniz kargoya verilecektir. Kişiselleştirilmiş ürünlerde iade ve değişim yapılamaz.
3.279,00 ₺
Stok geldiğinde bildir
CASIO STANDART AE-1200WHB-3BVDF Kol Saati Özellikleri
Casio AE-1200WH-3BVDF, 10 yıla kadar süren uzun pil ömrüyle sık sık pil değiştirme zahmetini ortadan kaldırıyor. 100 metreye kadar suya dayanıklılığı sayesinde zorlu koşullarda bile güvenle kullanılabilir. Aynı anda iki farklı şehir saatini gösterme özelliğiyle zamanı dilediğiniz gibi yönetebilir, dijital ekranındaki dünya haritasıyla seyahat tutkunuzu yansıtabilirsiniz. Arka aydınlatma fonksiyonu sayesinde loş ortamlarda bile ekranı net şekilde görebilirsiniz. Doğadan ilham alan yeşil tekstil kayışıyla bu model şimdi sizlerle buluşuyor.
CASIO STANDART Kol Saati modelleri, CASIO markasının Türkiye'deki tek yetkili distribütörü olan Ersa Saat garantisiyle satışa sunulmaktadır. Tüm ürünlerimiz orijinal kutusu ve online garanti belgesi koduyla birlikte gönderilmektedir. Sitemizde incelediğiniz 2.500 TL ve üzeri tüm kol saati modelleri, ücretsiz kargo ile 3 iş günü içinde adresinize gönderilmektedir.
Ölçü Rehberi10 Bar Su Geçirmezlik
Alarm
Aydınlatma
Dünya Saatleri
Günlük Kullanıma Uygun
Kronometre
Sessizlik Fonksiyonu
Takvim
Uzun Ömürlü Pil
Yurtdışı Seyahat Uygun
Genel Özellikler
| Marka / Koleksiyon | STANDART |
|---|---|
| Ağırlık | 39 gr |
| Alarm | 5 |
| Cam Tipi | Organik |
| Cinsiyet | Erkek |
| Makine Tipi | Digital |
| Pil Ömrü | 10 Yıl |
| Su Geçirmezlik | 100 mt |
| Tarz | Spor Saat |
Kasa & Kayış & Kadran
| Kadran Rengi | Gri |
|---|---|
| Kasa Cinsi | Plastik |
| Kasa Çapı | 42,1 mm |
| Kasa Kalınlığı | 12,5 mm |
| Kasa Rengi | Siyah-Yeşil |
| Kasa Şekli | Köşeli |
| Kasa Yüksekliği | 45 mm |
| Kayış Kordon Rengi | Yeşil |
| Kayış Kordon Tipi | Kumaş |
Kargo ve Sipariş
- Sipariş gönderimi 3 iş günü içerisinde yapılmaktadır. Resmi bayram ve hafta sonu verilen siparişler tatil bitiminde kargoya verilir.
- İnternet mağazamızdan yapacağınız tüm alışverişlerde Türkiye'nin her yerine ile 2.500₺ ve üzeri alışverişlerde kargo ücretsiz gönderim sağlanmaktadır.
İade
- Kargonuz elinize ulaştığı tarihten itibaren 14 gün içerisinde iade edebilirsiniz.
Önerilen Ürünler