ARA

Beğendiklerim

Sepetim

Satın Al

İndirim : 0 ₺

Toplam : 0 ₺

Yayınlanma Tarihi 29.11.2018 Saat Markaları

Casio Hesap Makineli Saat

Casio hesap makineli saat çocuğumuzdan bize kalan en güzel hatıralardan bir tanesidir. Ancak onu yalnızca bir hatıra olarak düşünmek olmaz. Geçmişin en iyi saat teknolojilerinden bir tanesine sahip olan Casio hesap makineli saati günümüzde de kullanmak ve takmak mümkün.

Casio’nun vazgeçmeyeceği bir serisi olarak hayatımızdaki yerini sağlamlaştıran bu saatin en temel özellikleri şu şekilde: dijital makine tipine sahip. Bombeli cam ve köşeli kasa şekli ile onu hatırladığınız hali ile duruşunu sürdürüyor. Silikon ya da çelik kayışın dijital kasayı çevrelediği bu saatte gri ve siyah renk seçenekleri bulunuyor.

casio hesap makinesi saat çeşitleri

Casio Hesap Makineli Saat ve Diğer Özellikleri

Casio Hesap Makineli Saat Ürün Kodları


Casio DBC-32-1ADF Erkek Kol Saati

Casio DBC-32D-1ADF Erkek Kol Saati

Casio DBC-611-1DF Erkek Kol Saati

Casio DBC-611G-1DF Erkek Kol Saati
 

Casio hesap makineli saatlerin renk ve görünüm dışında öne çıkan diğer özelliklerini de sıralamamız gerekir. Bunlardan ilki neredeyse dijital tüm Casio saatlerde de bulunan, hayatımızı kolaylaştıran ve her zaman yardımcı olan alarm özelliğidir. Günün dilediğiniz saatine alarmınızı kurarak saatinizden destek alabilirsiniz. Özellikle saati ile uyumayı sevenler için Casio hesap makinesi saat çeşitleri gerçek bir alarm görevi görecektir.

Öne çıkan ikinci özelliği aydınlatmadır. Aydınlatma özelliği sayesinde Casio saatinizi günün her vaktinde rahatlıkla görebilir, ekranında yazan saati hızlıca öğrenebilirsiniz. Aydınlatmalı bir saate göre 10 yıl dayanan bataryası ise bu saati öne çıkaran güzel detaylardan bir diğeridir.

Üçüncü özellik olarak çift saat teknolojisinden bahsedebiliriz. Saati dilerseniz 24 saatlik bölümlerle gösterebilir dilerseniz de öğleden önce ya da sonra olacak şekilde 2 parçaya ayırabilirsiniz. Özellikle yurt dışında PM/AM kullanılmasından dolayı Casio hesap makineli saat sahipleri dünyanın hiçbir yerinde güçlük çekmez.

Kronometre özelliği de diğer Casio saatlerde olduğu gibi hesap makineli saatlerde de öne çıkar. Bu sayede saatinizle en iyi ve hızlı bir şekilde geri sayım yapabilir, kronometre tutabilirsiniz.

Son olarak takvim özelliği belirgin bir şekilde görünür. Saatin dijital gövdesinde yalnızca günü değil aynı zamanda ayı ve yılı da görmek mümkündür. Bu tamamen sizin nasıl bir tarih görünümü seçtiğinize bağlı olarak değişir.

casio hesap makinesi saat çeşitleri

Casio Hesap Makineli Saat Kaç Paradır?

Hesap makineli saatlerin fiyat bilgisini geçmeden önce saati doğru yerden almakla ilgili sizleri bilgilendirmek isteriz. Casio’nun resmi distribütörü olan Ersa Saat üzerinden alacağınız tüm saatler orijinallik ve garanti belgeleriyle sizlere ulaştırılacaktır. Satın aldığınız saatle ilgili herhangi bir sorun yaşamak istemiyor, saatin teknik servis sürecinde dahi işinizi hızlıca çözmek istiyorsanız saatinizi mutlaka en doğru satış kanallarından almanızı öneririz.

Casio hesap makinesi saat çeşitleri fiyatına geldiğimizde ise bütçesinin ideal bir ortalamada olduğunu görüyoruz. Ersa Saat üzerinden yapacağınız alışverişlerde %15 indirim olduğu için bu saati indirimli bir şekilde alma fırsatınız mevcut! 339.00 TL satış fiyatı olan hesap makineli saatin %15 indirimli hali 288,15 TL olarak yansıyor. Size ise geçmişten günümüze gelen ve karizmasından hiçbir şey kaybetmeyen Casio saati takmak kalıyor.

Mutlu günlerde kullanın!

 

 

Ana Sayfa

Menü

Sepetim

Profilim