- Anasayfa >
- Saat >
- Erkek Saat >
- Erkek Klasik Saat >
- Casio EFR-S108DE-3AVUDF Kol Saati
Ersa Saat, CASIO markasının Türkiye yetkili satıcısıdır.
Casio EFR-S108DE-3AVUDF Kol Saati
Saatini Kişiselleştir
Lütfen aşağıdaki formu doldurunuz. Saatinizin metal arka kapağına gravür tekniği ile formda belirtmiş olduğunuz şekilde işlenecektir.
Kişiselleştirilmiş ürünlerin teslim süresi gravür işleme sebebi ile 1-2 iş günü uzamaktadır. Gravür İşlemi tamamlandıktan sonra siparişiniz kargoya verilecektir. Kişiselleştirilmiş ürünlerde iade ve değişim yapılamaz.
CASIO EDIFICE EFR-S108DE-3AVUDF Kol Saati Özellikleri
Daha fazla konfor için tasarlanan EDIFICE EFR-S108DE-3AVUDF, ince profiliyle öne çıkıyor. Sadece 7,8 mm kalınlığındaki kasa, düz sekizgen çerçeve ve klasik üç ibreli analog kadran tasarımıyla buluşarak hem sportif hem de lüks bir görünüm sunuyor. Çok ince kaplamalı kadran ise yüksek kalite hissini pekiştiriyor. Ayrıca, çizilmelere karşı yüksek dayanıklılık sunan safir kristal cam kullanılmıştır. EFR-S108DE modeli, benzersiz dokulu kadranıyla bu sofistike tasarımı bir adım daha ileriye taşıyor.
CASIO EDIFICE Kol Saati modelleri, CASIO markasının Türkiye'deki tek yetkili distribütörü olan Ersa Saat garantisiyle satışa sunulmaktadır. Tüm ürünlerimiz orijinal kutusu ve online garanti belgesi koduyla birlikte gönderilmektedir. Sitemizde incelediğiniz 2.500 TL ve üzeri tüm kol saati modelleri, ücretsiz kargo ile 3 iş günü içinde adresinize gönderilmektedir.
Ölçü Rehberi10 Bar Su Geçirmezlik
Günlük Kullanıma Uygun
İnce Tasarım
Motor Sporları İçin İdeal
Takvim
Genel Özellikler
| Marka / Koleksiyon | EDIFICE |
|---|---|
| Ağırlık | 110 gr |
| Cam Tipi | Safir |
| Cinsiyet | Erkek |
| Makine Tipi | Analog |
| Pil Ömrü | 3 Yıl |
| Su Geçirmezlik | 100 mt |
| Tarz | Klasik Saat |
Kasa & Kayış & Kadran
| Kadran Rengi | Yeşil |
|---|---|
| Kasa Cinsi | Çelik |
| Kasa Çapı | 39,9 mm |
| Kasa Kalınlığı | 7,8 mm |
| Kasa Rengi | Gri |
| Kasa Şekli | Oval |
| Kasa Yüksekliği | 45 mm |
| Kayış Kordon Rengi | Gri |
| Kayış Kordon Tipi | Çelik |
Kargo ve Sipariş
- Sipariş gönderimi 3 iş günü içerisinde yapılmaktadır. Resmi bayram ve hafta sonu verilen siparişler tatil bitiminde kargoya verilir.
- İnternet mağazamızdan yapacağınız tüm alışverişlerde Türkiye'nin her yerine ile 2.500₺ ve üzeri alışverişlerde kargo ücretsiz gönderim sağlanmaktadır.
İade
- Kargonuz elinize ulaştığı tarihten itibaren 14 gün içerisinde iade edebilirsiniz.
Önerilen Ürünler