- Anasayfa >
- Casio Saat >
- Edifice Saat >
- Casio EF-539D-1AVUDF Kol Saati
Ersa Saat, CASIO markasının Türkiye yetkili satıcısıdır.
Casio EF-539D-1AVUDF Kol Saati
Ersa Saat, CASIO markasının Türkiye yetkili satıcısıdır.
Sepette 7.499,00 ₺
Ek Hizmetler
Saatini Kişiselleştir
Lütfen aşağıdaki formu doldurunuz. Saatinizin metal arka kapağına gravür tekniği ile formda belirtmiş olduğunuz şekilde işlenecektir.
Kişiselleştirilmiş ürünlerin teslim süresi gravür işleme sebebi ile 1-2 iş günü uzamaktadır. Gravür İşlemi tamamlandıktan sonra siparişiniz kargoya verilecektir. Kişiselleştirilmiş ürünlerde iade ve değişim yapılamaz.
Casio EF-539D-1AVUDF Kol Saati
CASIO EDIFICE EF-539D-1AVUDF Kol Saati Özellikleri
Casio Edifice EF-539D-1AVUDF kol saati, zamansız şıklığı sportif detaylarla buluşturan bir saat arayanlar için harika bir seçenek. Gri tonlardaki çelik kasa ve kordonu, hem modern hem de klasik bir görünüm sunarak her stile kolayca uyum sağlar. 100 metreye kadar su geçirmezlik özelliğiyle maceralara açık, gündelik yaşama ise son derece dayanıklıdır. Çift kilitli, tek tuşla açılan üçlü katlama tokası ile kullanım kolaylığı sağlarken, 2 yıllık pil ömrü sayesinde uzun süreli performans sunar. Güçlü duruşunuzu tamamlayacak bu model, hem iş hem günlük kullanım için ideal bir yol arkadaşı.
CASIO EDIFICE Kol Saati modelleri, CASIO markasının Türkiye'deki tek yetkili distribütörü olan Ersa Saat garantisiyle satışa sunulmaktadır. Tüm ürünlerimiz orijinal kutusu ve online garanti belgesi koduyla birlikte gönderilmektedir. Sitemizde incelediğiniz 2.500 TL ve üzeri tüm kol saati modelleri, ücretsiz kargo ile 3 iş günü içinde adresinize gönderilmektedir.
Ölçü Rehberi10 Bar Su Geçirmezlik
Günlük Kullanıma Uygun
İnce Tasarım
Kronometre
Motor Sporları İçin İdeal
Takvim
Genel Özellikler
| Marka / Koleksiyon | EDIFICE |
|---|---|
| Ağırlık | 198 gr |
| Cam Tipi | Mineral |
| Cinsiyet | Erkek |
| Makine Tipi | Analog |
| Pil Ömrü | 2 Yıl |
| Su Geçirmezlik | 100 mt |
| Tarz | Klasik Saat |
Kasa & Kayış & Kadran
| Kadran Rengi | Siyah |
|---|---|
| Kasa Cinsi | Çelik |
| Kasa Çapı | 48,5 mm |
| Kasa Kalınlığı | 11,5 mm |
| Kasa Rengi | Gri-Siyah |
| Kasa Şekli | Oval |
| Kasa Yüksekliği | 53,5 mm |
| Kayış Kordon Rengi | Gri |
| Kayış Kordon Tipi | Çelik |
Kargo ve Sipariş
- Sipariş gönderimi 3 iş günü içerisinde yapılmaktadır. Resmi bayram ve hafta sonu verilen siparişler tatil bitiminde kargoya verilir.
- İnternet mağazamızdan yapacağınız tüm alışverişlerde Türkiye'nin her yerine ile 2.500₺ ve üzeri alışverişlerde kargo ücretsiz gönderim sağlanmaktadır.
İade
- Kargonuz elinize ulaştığı tarihten itibaren 14 gün içerisinde iade edebilirsiniz.
Önerilen Ürünler


