ARA

Beğendiklerim

Sepetim

Satın Al

İndirim : 0 ₺

Toplam : 0 ₺

Yayınlanma Tarihi 12.12.2018 Saat Markaları

Casio Altın Sarısı Saatler

Casio altın sarısı saatler; modayı yakından takip eden, her zaman stilini önemseyen ve saati tarzlarının vazgeçilmez bir parçası yapanlar için vazgeçilmez saatlerdir. 2010’un başından bu yana moda sahnelerinde sıklıkla görmekte olduğumuz altın sarısı daha uzunca bir süre hayatımızdan çıkmayacak gibi duruyor.

Casio yılların deneyimi ile birlikte hem moda belirleyici bir noktaya geldiği hem de her tarza hitap eden modelleri olduğu için altın sarısı saat konusunda geniş bir yelpazeye sahiptir. Bu yazımızda sizinle Casio’nun öne çıkan altın sarısı saat modellerini paylaşacağız. 

Altın Renkli Saatler Arasında: Casio A168W

Casio A168W modellerinde hem altın sarısı rengine doyacaksınız hem de farklı renklerle kombinine bayılacaksınız. Yeşil ve kahverengi tonlarındaki kamuflaj desenlerin yanı sıra siyah kayış, siyah gövde ve altın sarısı çerçevesi ile iddalı duruşunu her zaman koruyan A168W’ler stilinizin ayrılmaz bir parçası olacak. 

Desenlerin yarı sıra düz ancak iddialı renkler de bu modellerde öne çıkıyor. Eğer rose altın rengini seviyorsanız rose altın ve altın sarısının bir araya geldiği modellerine de mutlaka bakmalısınız. Çünkü A168W modelleri hem bütçenize uygun hem de tarzınızı kolayca tamamlayabilecek en özel modellerden.

Casio Altın Sarısı Saatler

Casio Altın Sarısı Saatler Arasında En İddialıları: Casio A159WG

Çok rengin değil daha doğal tonların bir araya geldiği altın renkli saatleri seviyorsanız, hatta bir de saatinizde taş detayları istiyorsanız Casio A159WG modellerini yanınızdan hiç ayırmayacaksınız. Pikselli arka plan seçeneklerinin yanı sıra siyah ve bordo renklerindeki gövdeleri ile birlikte şıklığınıza yeni bir boyut katacak. 

Tabii ki bu saatlerin yalnızca dış görüşünden bahsetmeyelim. Aynı zamanda teknik özelliklerine de biraz odaklanalım. Alarm, aydınlatma, kronometre ve takvim gibi özelliklere sahip olan bu modeller köşeli kasası, alüminyum kasası ve çelik kayışları ile birlikte estetik detayların bir araya gelmesinden oluşuyor. Kasa çapı 33,2mm olan saat Casio’nun diğer serilerine göre çok daha küçük bir yapıya sahip. Bu nedenle daha narin ve elegan duruyor. 

Retrodan Biraz Uzakta Modeller: Casio MTP-V302G

Yukarıda bahsetmiş olduğumuz iki farklı modelde de öne çıkan en belirgin özellik retro ve vintage tarza sahip kişiler tarafından daha fazla tercih edilmesi. Ancak bu tarza kendini yakın hissetmeyenler ve yine de altın renkli saat kullanmak isteyenler için de bir Casio modeli mevcut. Bu model de Casio MTP-V320G.

Hem kayışın hem de çerçevenin altın renginde olduğu bu modellerde takvim özelliği mevcut. 33,2mm kasa çapına sahip A159WG modellerine göre biraz daha büyük bir kasaya sahip. 39,4mm kasası olan modellerin kasa şekli ise oval. Bu sayede oldukça kolay bir kullanım da sağlamış oluyor. İyon kaplama kasa parlak bir görünüm sunarken çelik kayış saatinizin duruşunu tamamlıyor. 

Ana Sayfa

Menü

Sepetim

Profilim