ARA

Beğendiklerim

Sepetim

Satın Al

İndirim : 0 ₺

Toplam : 0 ₺

Burberry Marka Banner

Burberry Markası

Dünyaca Ünlü Burberry Markası Ürünleri ERSA SAAT Ayrıcalığıyla Sizlerle!

Burberry

Sofistike, lüks ve aynı zamanda abartısız stiliyle öne çıkan Burberry, moda dünyasında klasikleşen estetiğini gözlük modellerine de aktarır. Modern ve zarif silüetlere eklenen zamansız ayrıntılar, Burberry markasının gerçek bir ikon olmasında saklıdır. Oversize tasarımlardan modern silüetlere kadar, imzasını attığı her üründe lüks ve zarafeti sonuna kadar hissettirir. Markanın klasik tonlara ve desenlere olan bağlılığı gözlük koleksiyonunda da net bir şekilde öne çıkar. Ancak zamanın ruhuna uyum sağlayan markada cesur renklerden oluşan kadın ve erkek güneş gözlüğü modellerine de rastlayabilirsiniz. Siz de aksesuar seçiminizde zamansız ve sofistike zevklere sahipseniz Burberry güneş gözlüğü koleksiyonunu Ersa Saat fırsatları ile deneyimleyebilirsiniz.

Burberry Güneş Gözlükleri İle Zamanı Tarzınıza Uygun Yaşayın

Burberry, ikonik gabardin trençkotları, markayla özdeşleşen Nova Check deseni ve yaratıcılığıyla tanınan en eski ve saygın moda devlerinden biridir. İngiliz cazibesini ve eşsiz stil duygusunu yansıtan marka, gözlüklerinde de bu duyguyu sonuna kadar hissettirir. Güneş gözlüğü koleksiyonlarındaki abartısız lüks ve kusursuz lüks detayları markanın zamansız tarzından gelir. Zamansız zarafete eklenen modern ayrıntılar, markanın çağın trendlerine kendi dilinde adapte olmasını sağlar.

Plastik, metal veya ikisinin bir kombinasyonu olarak sunulan çoğu Burberry gözlüğü, marka adı, logosu veya tanıdık Burberry Nova Check deseni dahil olmak üzere ayırt edici bir ayrıntıyla vurgulanır. Burberry'nin en yeni gözlük koleksiyonu, kontrast oluşturan Nova Check desenine, kahverengi ve siyah çerçevelere cesur tonlar ekler. Sakin renkler abartısız şıklığı vurgularken cesur çerçeveler akseuar modasına klasik İngiliz cazibesi ekler. Cat-eye, oversize, kare, yuvarlak, asimetrik veya dikdörtgen formlar her yüz şekline uygun opsiyonları ile tarzınızı kişiselleştirmenize izin verir.

Burberry Markasının Tarihi ve İkonik Tasarımları

1856'da Basingstoke'lu bir manifaturacı olan Thomas Burberry tarafından kurulan Burberry markası, günümüzün en saygın moda markalarının başında gelir. İngiliz modasının tüm dünyada duyulmasını sağlayan marka, nemli havalara karşı koruma sunan gabardin kumaşı icat etmesiyle yenilikçiliğini tüm dünyaya duyurmuştur. O günden beri trençkotları ile anılan Burberry 1960'larda ve 1970'lerde inanılmaz bir popülerlik kazanmıştır.

Hem kraliyet ailesi üyeleri hem de ünlü isimler tarafından tercih edilen Burberry markasının Nova Check deseni ve kusursuz lüks kumaşları markanın simgesine dönüşmüştür. Geçmişten günümüze bir köprü rolü üstlenen Burberry güneş gözlüklerinde de ikonik estetiğini sürdürür. Markanın en popüler güneş gözlüğü modellerine göz atarak bu eşsiz zarafete tanıklık edebilirsiniz.

Burberry BE4346 Kadın Güneş Gözlüğü

Burberry 0BE4346 modeli, çağdaş bir dokunuşla zamansız bir görünüm sunar. Asimetrik çerçeveler markanın ikonikleşmiş Nova Check deseniyle ayırt edici bir şıklığa sahiptir. Her yüz şekline uyum sağlayabilecek çok yönlü ve konforlu bir model olan bu tasarım, imza niteliğindeki Burberry logosuyla lüksü sonuna kadar hissettirir. Poliamid Bio camlar net görüş ve sağlamlık sunan tarzıyla öne çıkar. Olağanüstü kalitesi ve üstün işçiliği ile bu güneş gözlükleri her ortama imza atmanızı sağlayabilir.

Burberry BE4364 Kadın Güneş Gözlüğü

Burberry BE4364 güneş gözlüğü, kare silüetiyle öne çıkan en çarpıcı modeller arasında yer alır. Burberry gözlük kadın modası için trend belirleyici olan bu tasarım, özellikle yuvarlak yüz hatlarında dengeli ve keskin bir tarz oluşturabilir. Polyamid Bio camların kalitesi ve şıklığı gözlüğün net bir görüş sunmasını sağlar. İkonik Nova Check logosundan Havana desenine kadar bu modelin her stile uygun pek çok alternatifi mevcuttur.

Burberry BE4358 Erkek Güneş Gözlüğü

Burberry’nin BE4358 modeli, markanın tüm zamansız estetiğinin ve lüks ihtişamının vücut bulmuş halini yansıtır. Hafif ve aynı zamanda son derece dayanıklı olan plastik çerçeve, kare formda tasarlanmıştır. Burberry gözlük çerçevesi üzerinde yer alan ikonik logosu tasarımın ayırt edici şıklığını öne çıkarır. Nötr renklerin yanı sıra cesur tonlarla da zenginleştirilen BE4358, moda tutkunu erkekler için favori bir parçadır.

Burberry BE4291 Erkek Güneş Gözlüğü

Burberry’nin BE4291 modeli, zamansız İngiliz tarzını korurken aynı zamanda çağdaş detaylarıyla trendleri de yakalamanızı sağlar. Haute couture geleneğinin zarif çizgilerini yansıta tasarım, yarı çerçeveli ve köşeli bir tasarıma sahiptir. BE4291 Burberry gözlük erkek modeli, UV400 camları ve tam koruma sağlayan yapısıyla bu özel tasarım koleksiyonunuzun en havalı parçası olabilir.

Burberry Güneş Gözlükleri ve Moda Trendleri

Burberry kadın ve erkek gözlük modelleri klasik İngiliz estetiğini yansıtır. Zamansız, ölçülü silüetler ve renkler hem zarif hem de her zaman trend olan bir görünüm sunar. Markanın güneş gözlükleri geleneksel stil ve modern trendleri birleştirir. Bu nedenle Burberry gözlük modellerini seçtiğinizde trendleri zahmetsizce takip etmiş olursunuz. Birinci sınıf kalite ve ayırt edici tasarım algısı yaratan gözlükler, en sade kıyafetlerinize dahi lüks ve sofistike duygusu ekler.

Gözlükler, sokak modasındaki rahatlık trendlerini yakalamanız için hafif ve sağlam silüetlerde tasarlanmıştır. Etkileyici rafine detaylara sahip modeller ise stilinde geleneksel detayları kullanmak isteyenler için zamansız şıklık sunar. Kısacası; Burberry güneş gözlüğü koleksiyonu ile her durum, tarz ve mekan için stil oyunundaki gücünüzü artırır. Takım elbiseden eşofmana kadar Burberry gözlüklerle şıklığınızı her tarz kıyafetle yükseltebilirsiniz.

Burberry Güneş Gözlükleri ile Stilinizi Tamamlama İpuçları

Kusursuz işçilik, yüksek kalite ve yenilikçi tasarımlar Burberry gözlüklerinde kendini hissettirir. Bu özellikler aynı zamanda her bir tasarımın stiliniz için benzersiz bir aksesuar olmasını sağlar. Elbette, şık ve yüksek moda algısı yaratan bir görünüm için doğru ürünlerle doğru kombinleri yapmanız gerekir. Aşağıda Burberry gözlükler için tamamlama ipuçları bulabilirsiniz.

  • Stiliniz ne olursa olsun, gözlüğün üzerinizde iyi görünmesi için öncelikle yüz hatlarınıza uygun silüetler seçmelisiniz.
  • Kombindeki parçaları değerlendirerek klasik, spor, casual veya şık gibi farklı stillere uygun tasarımlar tercih etmelisiniz.
  • Gözlüğün güçlü bir aksesuar olabilmesi için diğer parçaları olabildiğince minimal ve dengeli tutmalısınız.
  • Gözlük renklerini cilt tonunuza ve saç renginize göre seçerek uyumlu ve çarpıcı bir görünüm oluşturmalısınız.

Burberry Güneş Gözlükleri Bakımı ve Temizliği

En yüksek kaliteli malzemelere, işçiliğe ve geleneksel İngiliz estetiğine sahip Burberry gözlüklerini doğru bakımla uzun süre muhafaza edebilirsiniz. Burberry gözlüklerin Polyamid Bio gibi hassas camlarını, metal ve özel plastik çerçevelerini korumak istiyorsanız, gözlük temizliği için özel olarak üretilmiş solüsyon ve bezlerden yararlanmanız önemlidir.

Ersa Saat, Burberry gözlükleri 2 yıl garantili olarak ve tüm bakımını gerçekleştirmeniz eksiksiz bir şekilde sunar. Siz de sezonun en iddialı Burberry gözlüklerini Ersa Saat ayrıcalıklarıyla hemen sipariş ederek özgün İngiliz asaletini koleksiyonunuza ekleyebilirsiniz!

Sıkça Sorulan Sorular

Burberry güneş gözlükleri neden diğer markalardan farklı?

Burberry güneş gözlükleri modada çığır açan İngiliz markasının özgün estetik detayları, kalitesi ve uzman işçiliğiyle öne çıkar.

Burberry güneş gözlükleri hangi malzemelerden üretiliyor?

Burberry güneş gözlükleri, polyamid, plastik ve metal gibi yüksek kaliteli malzemelerle son derece hassas bir şekilde üretilir.

Hangi Burberry güneş gözlüğü modeli benim yüz şeklime uygun olabilir?

Burberry güneş gözlükleri arasından seçim yapmadan önce yüz hatlarınızı değerlendirmelisiniz. Yuvarlak hatlarda köşeli, keskin yüz hatlarında yuvarlak çerçeveli gözlükler seçerek dengeli bir görünüm elde edebilirsiniz.

Burberry güneş gözlüklerinin UV koruma özellikleri nedir?

Burberry güneş gözlükleri, cam türüne göre değişse de genel olarak UV400 yüksek korumasına sahiptir.

Ana Sayfa

Menü

Sepetim

Profilim