- Anasayfa >
- Bulova 98R295_Outlet Kol Saati
Ersa Saat, Bulova markasının Türkiye yetkili satıcısıdır.
Bulova 98R295_Outlet Kol Saati
Ersa Saat, Bulova markasının Türkiye yetkili satıcısıdır.
Ek Hizmetler
Saatini Kişiselleştir
Lütfen aşağıdaki formu doldurunuz. Saatinizin metal arka kapağına gravür tekniği ile formda belirtmiş olduğunuz şekilde işlenecektir.
Kişiselleştirilmiş ürünlerin teslim süresi gravür işleme sebebi ile 1-2 iş günü uzamaktadır. Gravür İşlemi tamamlandıktan sonra siparişiniz kargoya verilecektir. Kişiselleştirilmiş ürünlerde iade ve değişim yapılamaz.
Bulova 98R295_Outlet Kol Saati
Bulova 98R295_Outlet Kol Saati Özellikleri
Ürün üzerinde kılcal çizgiler mevcuttur.
Ölçü Rehberi10 Bar Su Geçirmezlik
Günlük Kullanıma Uygun
İnce Tasarım
Takvim
Taş
Genel Özellikler
| Marka / Koleksiyon | Bulova |
|---|---|
| Ağırlık | 95 gr |
| Cam Tipi | Safir |
| Cinsiyet | Kadın |
| Makine Tipi | Analog |
| Pil Ömrü | 2 Yıl |
| Su Geçirmezlik | 100 mt |
| Tarz | Lüks Saat |
Kasa & Kayış & Kadran
| Kadran Rengi | Sedef |
|---|---|
| Kasa Cinsi | Çelik |
| Kasa Çapı | 32 mm |
| Kasa Kalınlığı | 10,3 mm |
| Kasa Rengi | Rosegold |
| Kasa Şekli | Oval |
| Kasa Yüksekliği | 32 mm |
| Kayış Kordon Rengi | Rosegold |
| Kayış Kordon Tipi | Çelik |
Diğer Özellikler
| Taş | 0,1148 Karat Pırlanta |
|---|
Kargo ve Sipariş
- Sipariş gönderimi 3 iş günü içerisinde yapılmaktadır. Resmi bayram ve hafta sonu verilen siparişler tatil bitiminde kargoya verilir.
- İnternet mağazamızdan yapacağınız tüm alışverişlerde Türkiye'nin her yerine ile 2.500₺ ve üzeri alışverişlerde kargo ücretsiz gönderim sağlanmaktadır.
İade
- Kargonuz elinize ulaştığı tarihten itibaren 14 gün içerisinde iade edebilirsiniz.
Önerilen Ürünler


