- Anasayfa >
- Saat >
- Bulova Saat >
- Bulova Erkek Saat >
- Bulova 97B242 Kol Saati
Ersa Saat, Bulova markasının Türkiye yetkili satıcısıdır.
Bulova 97B242 Kol Saati
Ersa Saat, Bulova markasının Türkiye yetkili satıcısıdır.
Ürün stoğu tükendi !
Saatini Kişiselleştir
Lütfen aşağıdaki formu doldurunuz. Saatinizin metal arka kapağına gravür tekniği ile formda belirtmiş olduğunuz şekilde işlenecektir.
Kişiselleştirilmiş ürünlerin teslim süresi gravür işleme sebebi ile 1-2 iş günü uzamaktadır. Gravür İşlemi tamamlandıktan sonra siparişiniz kargoya verilecektir. Kişiselleştirilmiş ürünlerde iade ve değişim yapılamaz.
42.299,00 ₺
Stok geldiğinde bildir
Bulova 97B242 Kol Saati Özellikleri
YEAR OF THE HORSE – GÜCÜN VE ÖZGÜRLÜĞÜN SEMBOLÜ
Bulova’nın yüksek hassasiyetli Precisionist mekanizmasını taşıyan bu model, saniyede olağanüstü doğruluk sunarken; zengin detaylarla tasarlanan kadranı sayesinde hem koleksiyonluk hem de stil sahibi bir parça olarak öne çıkıyor.
Saatin arka kapağı tek tek numaralandırılmıştır ve üzerine işlenen stilize Çin karakteri “at” anlamını taşır. Bu detay, modelin hem kültürel ilhamını hem de koleksiyon değerini vurgulayan özel bir imza niteliğindedir.
Sanatsal Kadran Tasarımı
Kırmızı ve altın tonlarının birlikteliği, Çin kültüründe refah ve mutluluğun simgesi olarak kabul edilen renkleri temsil eder. Bu zengin renk paleti, saatin altın tonlu paslanmaz çelik kasa ve bileziğiyle uyum içinde bütünleşerek çarpıcı ve prestijli bir görünüm sunar.
Bulova Kol Saati modelleri, Bulova markasının Türkiye'deki tek yetkili distribütörü olan Ersa Saat garantisiyle satışa sunulmaktadır. Tüm ürünlerimiz orijinal kutusu ve online garanti belgesi koduyla birlikte gönderilmektedir. Sitemizde incelediğiniz 2.500 TL ve üzeri tüm kol saati modelleri, ücretsiz kargo ile 3 iş günü içinde adresinize gönderilmektedir.
Ölçü Rehberi3 Bar Su Geçirmezlik
Günlük Kullanıma Uygun
İnce Tasarım
İş Birliği Modeli
Sınırlı Üretim
Takvim
Genel Özellikler
| Marka / Koleksiyon | Bulova |
|---|---|
| Ağırlık | 140 gr |
| Cam Tipi | Safir |
| Cinsiyet | Erkek |
| Makine Tipi | Analog |
| Su Geçirmezlik | 30 mt |
| Tarz | Lüks Saat |
Kasa & Kayış & Kadran
| Kadran Rengi | Kırmızı |
|---|---|
| Kasa Cinsi | Çelik |
| Kasa Çapı | 37,5 mm |
| Kasa Kalınlığı | 10,3 mm |
| Kasa Rengi | Altın Sarısı |
| Kasa Şekli | Köşeli |
| Kasa Yüksekliği | 38 mm |
| Kayış Kordon Rengi | Altın Sarısı |
| Kayış Kordon Tipi | Çelik |
Diğer Özellikler
| Makine Adı | Miyota NM50 |
|---|
Kargo ve Sipariş
- Sipariş gönderimi 3 iş günü içerisinde yapılmaktadır. Resmi bayram ve hafta sonu verilen siparişler tatil bitiminde kargoya verilir.
- İnternet mağazamızdan yapacağınız tüm alışverişlerde Türkiye'nin her yerine ile 2.500₺ ve üzeri alışverişlerde kargo ücretsiz gönderim sağlanmaktadır.
İade
- Kargonuz elinize ulaştığı tarihten itibaren 14 gün içerisinde iade edebilirsiniz.
Önerilen Ürünler


