- Anasayfa >
- Saat >
- Bulova Saat >
- Bulova Erkek Saat >
- Bulova 96A270 Kol Saati
Ersa Saat, Bulova markasının Türkiye yetkili satıcısıdır.
Bulova 96A270 Kol Saati
Ersa Saat, Bulova markasının Türkiye yetkili satıcısıdır.
Ek Hizmetler
Saatini Kişiselleştir
Lütfen aşağıdaki formu doldurunuz. Saatinizin metal arka kapağına gravür tekniği ile formda belirtmiş olduğunuz şekilde işlenecektir.
Kişiselleştirilmiş ürünlerin teslim süresi gravür işleme sebebi ile 1-2 iş günü uzamaktadır. Gravür İşlemi tamamlandıktan sonra siparişiniz kargoya verilecektir. Kişiselleştirilmiş ürünlerde iade ve değişim yapılamaz.
Bulova 96A270 Kol Saati
Bulova SURVEYOR 96A270 Kol Saati Özellikleri
MODERN TARZ, ÜSTÜN MEKANİZMA
Tarzınla İz Bırak
Bulova Surveyor, klasik saatçiliğin zarif detaylarını ve yüksek kalitesini modern bir tasarıma taşıyor. Gümüş tonlu paslanmaz çelik kasa, zengin siyah kadran, gümüş tonlu vurgular ve mekanizmanın balansier ve çıkış çarkını gösteren açık bir pencereye sahiptir.
Vidalı kasa, mineral kristal sergi penceresi ile kaplanmış olup, saat mekanizmasını gözler önüne seriyor. Paslanmaz çelik kayış ile tamamlanan saat, hem günlük hayatta hem de özel günlerde şıklığınızı tamamlayacaktır."
Bulova SURVEYOR Kol Saati modelleri, Bulova markasının Türkiye'deki tek yetkili distribütörü olan Ersa Saat garantisiyle satışa sunulmaktadır. Tüm ürünlerimiz orijinal kutusu ve online garanti belgesi koduyla birlikte gönderilmektedir. Sitemizde incelediğiniz 2.500 TL ve üzeri tüm kol saati modelleri, ücretsiz kargo ile 3 iş günü içinde adresinize gönderilmektedir.
Ölçü Rehberi3 Bar Su Geçirmezlik
Günlük Kullanıma Uygun
İnce Tasarım
Otomatik Saat
Genel Özellikler
| Marka / Koleksiyon | SURVEYOR |
|---|---|
| Ağırlık | 172 gr |
| Cam Tipi | Mineral |
| Cinsiyet | Erkek |
| Güç Rezervi | 42 Saat |
| Makine Tipi | Otomatik |
| Su Geçirmezlik | 30 mt |
| Tarz | Lüks Saat |
Kasa & Kayış & Kadran
| Kadran Rengi | Siyah |
|---|---|
| Kasa Cinsi | Çelik |
| Kasa Çapı | 42 mm |
| Kasa Kalınlığı | 11,65 mm |
| Kasa Rengi | Gri |
| Kasa Şekli | Oval |
| Kasa Yüksekliği | 42 mm |
| Kayış Kordon Rengi | Gri |
| Kayış Kordon Tipi | Çelik |
Diğer Özellikler
| Makine Adı | Miyota 82S0 |
|---|
Kargo ve Sipariş
- Sipariş gönderimi 3 iş günü içerisinde yapılmaktadır. Resmi bayram ve hafta sonu verilen siparişler tatil bitiminde kargoya verilir.
- İnternet mağazamızdan yapacağınız tüm alışverişlerde Türkiye'nin her yerine ile 2.500₺ ve üzeri alışverişlerde kargo ücretsiz gönderim sağlanmaktadır.
İade
- Kargonuz elinize ulaştığı tarihten itibaren 14 gün içerisinde iade edebilirsiniz.
Önerilen Ürünler


