ARA

Beğendiklerim

Sepetim

Satın Al

İndirim : 0 ₺

Toplam : 0 ₺

Yayınlanma Tarihi 15.01.2019 Saat Özellikleri

Bluetooth Bağlantılı Saatler

Saatlerimiz gün geçtikçe daha akıllı hale geliyor. Bize ayak uyduruyor, teknolojiyi takip ediyor ve en güncel teknolojileri alıp, kendilerine adapte ediyor. Bunların en öne çıkan türlerinden bir tanesi ise, bluetooth bağlantılı saatler. Telefonumuza bağlanarak bize daha iyi bir saat deneyimi yaşatan bu özel ürünleri kullanırken, kendinizi teknolojik hissetmemek için hiçbir nedeniniz yok. Peki bluetooth bağlantılı saatler yani telefona bağlanma özelliği taşıyan cihazların özellikleri neler? Bu alanda öncü saatler hangileri?

Bluetooth Bağlantılı Saatler

Telefona Bağlanmak Artık Çok Kolay

Saat deneyimini yeni bir noktaya taşıma konusunda kendisini sürekli deneyen, daha iyisini başarmak için her zaman çalışan Casio’nun Edifice saat serisinde bu özellikten bahsedebiliriz. Kendi alanında öncü olan Casio’nun ürettiği bu saatler bluetooth’la telefona bağlanma özelliğine sahip. Temel olarak öne çıkan özelliklerini ise şu şekilde sıralayabiliriz: Kronograf ve akıllı telefonunuza bağlanmanıza yarayan geliştirmeler barındıran EQB-900 serisi saatler daha önceden Edifice saat kullananların yeni bir Edifice almasına neden olan iki yeni özelliğe sahip. Bu özelliklerden ilki, özellikle karanlık ortamlarda ve gece saati okumayı kolaylaştıracak LED ışıklı kadran. Parlaklığı yüksek olan bu LED, kadranda yer alan 6 ve 7 rakamlarının arasında bulunuyor.

EQB-900 serisi, özellikle tasarım olarak da bir adım öne çıkar ve diğer Edifice saatlere göre bluetooth özelliği taşıyan en küçük saatlerdir. Bluetooth bağlantılı olmasının en büyük ve değerli özelliği ise “Hassas Zaman Sistemi” adı verilen bir teknoloji ile donatılmış olmasıdır. Bu sistem saat bilgilerini almak ve ayarları doğru yapabilmek adına akıllı telefona bağlı haldeyken günde dört kez internete bağlanır. Bu bağlanma sırasında saat ve zaman bilgilerini doğrular, yaz ve kış saatleri gibi ayarları da günceller. Aynı zamanda dünya saati ayarları da yine bu bluetooth teknolojisi üzerinden yapılandırılır ve dünyanın neresine giderseniz gidin saatiniz doğru bir şekilde gösterir. Seçebileceğiniz şehir sayısı da 300’e kadar çıkar.

Bluetooth Bağlantılı Saatler

Tasarımdan Kaybetmeden Başarılı

Genellikle saatlerin teknolojik olmaya başlaması ile duyulan en büyük kaygılardan bir tanesi de saatin akıllı teknoloji ile birlikte tasarımdan kaybedebileceğidir. Ancak Casio Edifice koleksiyonu için bundan bahsedemeyiz. Gerçek saat görünümünden bahsetmeden teknolojik detayları içinde barındırdığı için akıllardaki tüm soruları da yok eder. Tasarımında yarış arabalarının ibrelerinden esinlenilen Casio Edifice koleksiyonu, tarz konusunda kendisine güvenenlerin ilk tercihlerinden bir tanesi oluyor. Koleksiyonun “Hız ve Zeka” konseptiyle oluşturulması hem tasarım hem de fonksiyonellik konularında bir harika olduğunu kanıtlar nitelikte. Bu özel yapısı sayesinde Edifice koleksiyonu özellikle Formula 1 Yarışları’nın şampiyonu Redbull Takımı’nın da tercihi.

Siz de şampiyon yönünüzü öne çıkarmak, bir teknolojiyi ilk kez kullanan olmak istiyorsanız bu saatlere mutlaka göz gezdirmelisiniz. Edifice serisi tüm asaleti ve zekası ile sizleri bekliyor. Bluetooth bağlantılı saatler ile geleceği yakalamanın tadını çıkarın!

Ana Sayfa

Menü

Sepetim

Profilim