ARA

Beğendiklerim

Sepetim

Satın Al

İndirim : 0 ₺

Toplam : 0 ₺

Yayınlanma Tarihi 16.10.2019 Moda Saatler

Bayan Altın Saat Modelleri Öne Çıkıyor

Saat modası her geçen yıl değişse de bazı renkler her zaman için modanın kalbinde yerini alıyor. Bu renkler tabii ki de gümüş, siyah ve altın renkleri. Yani altın saatin modası asla geçmiyor. Özellikle bayan altın saat modelleri her geçen gün artıyor ve güzelleşiyor.

Saatlerimiz yalnızca zamanı gösteren bir parça olmanın dışında aslında bizim tarzımızı tamamlayan, aksesuar olarak da mükemmel bir şekilde uyum sağlayan parçalar. Bu nedenle onların renkleri, tasarımları ve tarzları da bizi yansıtıyor ya da tarzımıza harika bir dokunuş ekliyor. Tıpkı altın saatler gibi.

altın renk saat

Bayan Altın Saat Modelleriyle Tanışın

Altın renkli saat denildiğinde tabii ki de ilk akla gelen markalardan bir tanesi Casio oluyor. Casio’nun retro tasarımlı A159 serisinde gümüş renklerin yanı sıra altın renkleri de oldukça büyük oranda ilgi çekiyor. Örneğin Casio A159WGEA-1DF bayan kol saatinde olduğu gibi koyu altın rengi vintage bir hava ile bir araya geliyor. Ancak Casio her zaman olduğu gibi yalnızca tasarıma odaklanmıyor aynı zamanda saatte işlevselliğin de hakkını veriyor. Alarm, aydınlatma, kronometre ve takvim özelliklerinin yanı sıra organik camı, 44 gramlık ağırlığı ve alüminyum kasası ile uzun yıllar kullanılmaya hazır hale geliyor. 

Tercihini altın renginden değil de gümüş renginden yana kullanmak isteyenler için de A159 serisinde tabii ki farklı alternatifler bulunuyor. Kendinize en uygun modeli seçmek ise tamamen size kalıyor.

bayan altın renk kol saati

Bayan Kol Saati Denildiğinde Akla Gelen Markalar

Tabii ki bayan altın saat modellerinden bahsettiğimizde yalnızca Casio’dan konuşmak olmaz. Aynı zamanda geniş model yelpazesi ile bayan kol saati konusunda iddiasını her zaman ortaya koyan Pierre Cardin’de de harika modeller mevcut. Modern bir duruşun peşinden gidenler için siyah kadranlı, altın sarısı örme kayışlı ve 30 ATM’ye kadar su geçirmezlik özelliğine sahip Pierre Cardin 902722F106 bayan kol saati mükemmel bir dokunuş olarak saat dünyasında yerini alıyor. 

Modern görünümü seven ancak gönlünü daha çok klasiğe kaptıranlar için de tabii ki Pierre Cardin’in harika bir modeli mevcut. Tıpkı yıllar önce annelerimizin de kullanırken keyif aldığı, bileklerinde en nazik şekilde duran ve yıllar boyunca kalitesinden eksiltmeyen klasik saat modellerinden birisi olan Pierre Cardin 902682F107 bayan kol saati de beklentileri tamamen karşılıyor ve saat tutkunlarına harika bir stil sunuyor. 

Bayan kol saati modelleri arasında kendinize uygun, altın rengiyle öne çıkan pek çok seçenek mevcut. ersasaat.com.tr’yi ziyaret edip kendinize en uygun saati bulmayı sakın unutmayın.

Ana Sayfa

Menü

Sepetim

Profilim