ARA

Beğendiklerim

Sepetim

Satın Al

İndirim : 0 ₺

Toplam : 0 ₺

Yayınlanma Tarihi 6.06.2019 Moda Saatler

Babalar Günü Saat Hediyeleri

Babalar Günü her yıl haziran ayının 2. pazar günü kutlanan ve Anneler Günü ardından bu kez de babalarımızı hatırlamaya yardımcı olan bir gündür. Aslında tabii ki tek bir güne sığdırmak mümkün değil onlara karşı olan sevgimizi ancak bu özel günde Babalar Günü saat hediyeleri ve önerilerini sizlerle paylaşmak isteriz.

Babalar Günü yaklaşırken bir anda düşünmeye başlarız, acaba ne hediye alsam diye. Aslında cevap bazen çok bellidir çünkü her anımıza keyifle tanık olan, adımlarımızı güvenle atmamıza yardımcı olan babalarımıza en ideal hediyelerden bir tanesi de saattir. Peki babanız için nasıl bir saat seçmelisiniz? İşte bunu cevaplamaya hazırız!

babama saat

Klasik Giyinen Babalar İçin Babalar Günü Hediyesi

Klasik ya da smart-casual olarak giyinmeyi seven babalar için en uygun markanın Pierre Cardin olduğunu söyleyebiliriz. Çünkü farklı renk seçenekleri, daha elegant duruşu ve tarz tamamlayıcı özelliği ile Pierre Cardin saatler gerçekten en ideal hediyeler arasında yerini alır. Pierre Cardin saat modelleri arasından da tabii ki sizler için biraz eleme yaptık ve Babalar Günü’ne en uygun olacağını düşündüğümüz birkaç tanesini bir araya getirdik.

Bu saatlerden ilki Pierre Cardin 902711F113 kol saati. Analog makine tipi, dayanıklı mineral camı, 30 ATM’ye kadar su geçirmezlik özelliği ile en ideal saatlerden bir tanesi. Oval kasa şekli her tip kıyafet için uygun olacaktır. Siyahın en asil tonlarının bir araya geldiği bu saate babanız gerçekten bayılacak. 

Gelelim diğer önerimize. Pierre Cardin 902651F04 kol saati. Tıpkı bir önceki saate olduğu gibi dayanıklı mineral camı ile birlikte babanızın kolundan çıkarmayacağı bir hediye olacak. Bunların yanı sıra 30 ATM’ye kadar su geçirmezlik özelliği de mevcut. Siyah tonlarını daha az kullanmayı tercih eden babalar için oldukça iddialı ve güzel bir saat. 

Son olarak önerimiz tarzını ve iddiasını biraz daha öne çıkarmayı seven, smart-casual giyim konusunda pek çok moda ikonunu arkada bıracak babalar için seçtiğimiz saat Pierre Cardin 902641F14 kol saati. Analog makine tipinin yanı sıra kronometre ve takvim gibi özelliklere sahip olan bu saatte çelik kayış ve kasa iddiasını sürdürüyor. 42 mm çağındaki kasası ideal boyutta. Mükemmel bir saat bulmak istiyorsanız babanız için harika bir hediyeye sahipsiniz demek.

baba saat hediye

Spor Giyinen Babalar İçin Babalar Günü Hediyesi

Spor saat denildiğinde ilk aklımıza gelen saat tabii ki Casio oluyor! Ancak Babalar Günü’nde babanıza hediye edebileceğiniz bir Casio saat arıyorsanız bu mutlaka Casio’nun medar-ı iftiharı olan Edifice serisinden olmalı. Edifice serisinin gücü, tutkusu ve dayanıklılık konusunda bitmek bilmez iddiası spor tutkunu babalar için mükemmel olacak.

O halde ilk öneri gelsin! Casio ECB-900DB-1ADR kol saati. Hangi özelliklere sahip değil ki? Alarm, aydınlatma, Bluetooth, Dünya saatleri, Güneş enerjisi, kronometre, pil seviye göstergesi, sessizlik fonksiyonu, takvim ve uygulaması ile birlikte Edifice’in en gözde modellerinden bir tanesi. 

Ve son olarak bir mükemmel saatle daha tanışın! Need for Speed ya da Fast and Furious seven bir babanız varsa, hayata tutkuyla bağlıysa kadranları adeta bir araba kadranını hatırlatan Casio ECB-900TR-2ADR kol saatini ona hediye etmemeniz için tek bir sebep yok! 100 ATM’ye kadar su geçirmezlik, dayanıklı cam, 48 mm kasa çapı ile gösteriş ve bir önceki Edifice modeli ile aynı diğer özellikler onu mükemmel bir saat haline getiriyor.

Seçimi size bırakıyoruz ancak şunu da eklemek istiyoruz: Babanızla geçireceğiniz en mükemmel saatlere!

Ana Sayfa

Menü

Sepetim

Profilim