ARA

Beğendiklerim

Sepetim

Satın Al

İndirim : 0 ₺

Toplam : 0 ₺

  • Anasayfa
  • Blog
  • Annenize En Zarif Hediyeler: Anneler Günü Saat Hediyeleri
Yayınlanma Tarihi 2.05.2019 Moda Saatler

Annenize En Zarif Hediyeler: Anneler Günü Saat Hediyeleri

Her yıl Mayıs ayının ikinci Pazar günü kutlanan Anneler Günü’nde annelerimize bir hediye alarak onları mutlu ediyoruz. Aslında onların bize her zaman söylediği gibi “Sizin varlığınız benim için en büyük hediye” ancak yıllarca bize bakan, minnetle ve aşkla sevdiğimiz annelerimize Anneler Günü’nde bir hediye almak şart. Tabii hangi hediyeyi alacağımız da oldukça önemli.

anneler günü saat

Anneler Günü Ne Zaman?

Anneler Günü her Mayıs ayının ikinci Pazar günü kutlanır.

Anneler Günü Hediyesi Ne Zaman Alınır?

Anneler Gününden biraz daha öncesinde hediye almakta fayda var. Seçtiğiniz, annenizin uzun zamandır istediği bir hediyeyi alırken mutlaka ve mutlaka kargo / ürün sürecini düşünmeniz gerekiyor. Eğer annenize internet üzerinden bir hediye almayı planlıyorsanız en az 1 hafta öncesinden seçmiş ve satın almasını gerçekleştirmeniz gerekli. Çünkü ürün tedarik süreleri, kargoda yaşanabilecek problemler Anneler Günü’nde annenize bir hediye vermeden geçirmenize neden olabilir.

Fakat mağazaya gidip tercih edecekseniz de ürünü minimum 3 gün önceden almanızı tavsiye ederiz. Bunun sebebi ise ürünü aldıktan sonra fark edebileceğiniz herhangi bir aksaklık için zaman kazanabilmeniz olacaktır. Aldığınız hediyeyi çok iyi kontrol etseniz de bazen beklemediğiniz sonuçlar görebilirsiniz. Bu yüzden ihtiyatlı olmakta fayda var.

Anneler Günü Hediyesi Nasıl Seçilir?

Anneler Günü hediyesi seçerken annenizin sevdiği ve sevmediği her şeyi aklınızdan geçirmeniz gerekir. Hangi renkten hoşlanıyor, ihtiyacı ne? Son zamanlarda nelerden bahsetmişti? Babanıza herhangi bir şey söylemiş miydi? Bu gibi soruların cevaplarını vererek Anneler Günü hediyesi nasıl seçilir sorusunu aklınızdan çıkarabilirsiniz. Biraz da annenizi yakından tanıyor, onun sevdiği şeyleri biliyorsanız bu özel günde ona hediye seçmek sizin için hiç de zor olmayacaktır.

Örneğin anneniz saat takmayı seviyorsa konu tam olarak Anneler Günü saat hediyelerine gelir.

anneler günü saat hediye

Anneler Günü Saat Modelleri

Anneler Günü için annenize saat almaya karar verdiniz, onu bu şekilde mutlu etmek istiyorsunuz. Mükemmel! Peki hangi saati seçeceksiniz? İşte bu noktada annenizin zevklerini bilmek, Anneler Günü saat hediyeleri konseptinde pek çok alternatifi düşünmeniz gerekir. Ancak biz sizin için öne çıkan, annenizin beğenebileceğini düşündüğümüz modelleri sıralayacağız. Bu küçük kopyadan sonra annenizin mutlu olmama ihtimali neredeyse yok.

İlk önerimiz Casio’nun Retro serisinde yer alan pırlantalı saatler. Anneler Günü saat modelleri arasında gerçekten ilk akla gelen modellerden olması gerekiyor. Çünkü Retro tarzın gümüş ve altın renkleriyle buluşmasının yanı sıra en zarif dokunuş olarak da pırlantanın saatin üzerinde yer alması anneniz için çok doğru bir seçim yaptığınızın göstergesi olacak. 

Benim annem retro sevmez, başka bir öneride bulunun diyorsanız da kadın saat modelleri konusunda kendini gerçekten de aşmış, ispatlamış ve gözleri sürekli olarak üzerine çeken Pierre Cardin kadın kol saatlerini önerebiliriz.

Daha önce de belirttiğimiz gibi Anneler Günü saat hediyeleri konusu dikkatle, ilmek ilmek işlemeniz gereken bir konu. Bu nedenle ersasaat.com.tr adresinden tüm model ve markalara bakarak en doğru kararı verebilirsiniz.

Ana Sayfa

Menü

Sepetim

Profilim